Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Proradilo đubre samo od sebe. +
 
Stiglo danas neko ažuriranje za Android tv. Onako na brzinu kolko sam uspeo da vidim da su unapredili premotavanje, sad je nešto poput Netflix-a.
 
Potvrdjujem da na mi box radi ok.
 
Kada u HBO GO napravis veliku listu sa gomilom filmova i serija koje bi gledao (u "Moj izbor"), koliko oni stoje u toj listi ("Moj izbor"), da li se oni sami brisu posle nekog vremena?
 
Meni to nije pomoglo, mislim da je pomoglo ažuriranje nekih Gugl aplikacija.
 
Meni to nije pomoglo, mislim da je pomoglo ažuriranje nekih Gugl aplikacija.
Restart uređaja je pomogao. Pojavila se slika.
Malo skrolovanje kroz aplikaciju laguje, verovatno jer sam box pretrpao appovima.
Ali video ide glatko što je najbitnije.
 
Kada u HBO GO napravis veliku listu sa gomilom filmova i serija koje bi gledao (u "Moj izbor"), koliko oni stoje u toj listi ("Moj izbor"), da li se oni sami brisu posle nekog vremena?
Po mom iskustvu stoje dok ih ne ukinu sa servisa, čak i one odgledane moraš ručno brisati iz "Moj izbor"...
 
Kada u HBO GO napravis veliku listu sa gomilom filmova i serija koje bi gledao (u "Moj izbor"), koliko oni stoje u toj listi ("Moj izbor"), da li se oni sami brisu posle nekog vremena?
Po mom iskustvu, app na sony tv-u ako ima veze, sam ih obrise i to me toliko nervira da nemam reci. Netflix izmislio app za sve
 
Pfffff
A zasto zna li se?
 
Da niej zbog nekog update?
Ja ne pravim liste duže od par dana tako da se meni ovo nije dešavalo.
 
Koristim HBO GO na Mi box 4s i od sinoć prilikom reprodukcije nemam sliku a zvuk i titl idu najnormalnije. Da li neko ima isti problem?

Meni se desilo sinoć. Titl ide, zvuk čujem, a slika se pikselizuje ili trokira, povremeno efekat kao da je izguzvana VHS traka. Pošto smo gledali seriju iz 2002.godine, našalili smo se da je namerno, retro.

Trajalo je oko 10-15 min i prestalo.
 
Stiglo danas neko ažuriranje za Android tv. Onako na brzinu kolko sam uspeo da vidim da su unapredili premotavanje, sad je nešto poput Netflix-a.
To je i mene užasno nerviralo,
probao na FS novu verziju 5.13.242 i napokon može da se smisleno premotava, nije baš idealno ali može da prođe.
 
Stiglo danas neko ažuriranje za Android tv. Onako na brzinu kolko sam uspeo da vidim da su unapredili premotavanje, sad je nešto poput Netflix-a.
Koja je verzija za android tv, i ako ima negde da se skine, hvala unapred
 
Pa na FS preko dugmeta za desno ili levo, i po 10 sekundi i premotava.
Ne znam zašto kod tebe ne radi jer ne verujem da nisi probao ovako.
 
Pozdrav,
tema je povelika da je iscitam celu :( tako da se izvinjavam ako se ponavljam.
Kako zivim van Srbije ali imam HBO GO Srbija, preko mog Telenor broja zanima me kako da ga gledam van. Imam NordVPN ali ni jedan server ne prolazi. Za svaki mi kaze da nije dozvoljeno preko moje IP. Znate li nesto vise o tome? Kako bih uspeo da zaobidjem geolokaciju sa NordVPN?
Pozdrav,
tema je povelika da je iscitam celu :( tako da se izvinjavam ako se ponavljam.
Kako zivim van Srbije ali imam HBO GO Srbija, preko mog Telenor broja zanima me kako da ga gledam van. Imam NordVPN ali ni jedan server ne prolazi. Za svaki mi kaze da nije dozvoljeno preko moje IP. Znate li nesto vise o tome? Kako bih uspeo da zaobidjem geolokaciju sa NordVPN?
 
Probaj sa serverom neke druge države u kojoj je HBO dostupan (BiH, CG, HR, SLO...)
 
Probao jednom pre ali nije moglo. Izgleda sad moze sa CRO. Ostale ne uspevaju. Vazno da bar jedna moze ;)
 
Ko koristi HBO GO na PC, konkretno sa Chrome browserom, preporuka da koristi i addonove:
  • video speed controller (ubrzavanje playback-a),
  • zoom to fit - ultrawide video (konačno prepoznaje ultrawide formate), i
  • HBO GO quality enforcer (konačno video može da se prikazuje u maksimalnih p1080).

Svi addonovi su dostupni u Chrome store.
 
Pitam za HBO Max ima li neka grupa da se pravi za isti da podelimo troskove?
 
Jel ima to uopste za nas? Mislim da samo USA.

Ako ima nacin, hocu I ja. :D
 
Docice HBO Max i kod nas u toku ove 2021 godine tako mi rekose juce iz HBO Adria...
Meni svakako krivo sto jos uvek nema Disney + platforme kod nas..iako su obecavali da ce biti u junu..
Prodje jun i i dalje nista...U medjuvremenu sam saznao i ko je glavni za Disney u Srbiji i slao im mejlove, medjutim nema odgovora i dalje..
 
Docice HBO Max i kod nas u toku ove 2021 godine tako mi rekose juce iz HBO Adria...
Meni svakako krivo sto jos uvek nema Disney + platforme kod nas..iako su obecavali da ce biti u junu..
Prodje jun i i dalje nista...U medjuvremenu sam saznao i ko je glavni za Disney u Srbiji i slao im mejlove, medjutim nema odgovora i dalje..
Koja firma je glavna za Disney u Srbiji?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno