Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na nedavnom AT&T sastanku izneti su planovi širenja HBO Max platforme, do kraja godine očekuje se Max u Evropi.

HBO Max international expansion and AVOD launch in June. AT&T expects to launch HBO Max in 60 markets outside the United States in 2021 (39 territories in Latin America and the Caribbean in late June and 21 territories in Europe in the second half of 2021).

Ako se uporedi sa listom zemalja u kojima HBO posluje sa zvaničnog sajta, tačno posluju u 21 državi Evrope, tako da do kraja godine nas očekuje Max. Planira se paket identičan kao u USA sa filmskim premijerama istog dana kao i u bioskopu i jeftiniji paket koji neće imati tu mogućnost.
 
Filmske premijere koje idu paralelno u bioskopima i na HBO Max se odnose isključivo za teritoriju SAD-a i to važi samo za kalendarsku 2021. To je najavljeno na samom startu.
Inače, ti premijerni filmovi su dostupni samo mesec dana, posle se skidaju sa servisa. Wonder Woman npr više nije dostupan na HBO Max.

HBO Adrija se inače već oglasio i najavio dolazak HBO Max na naše prostore.
 
Kako najjeftinije gledate HBO GO, da li kao free uz Telenor? Mnogo mi je davati 6 evra mesečno a nisam korisnik Telenora.

Vidim da ima na HBO GO sajtu za Vip (pošto je cela porodica na Vipu), ali piše Vip/Club Serbia, zna li neko više o ovoj ponudi?
 
Da, free uz Telenor. Nemam ni ja nikog od najbliže familije u Telenoru ali sam aktivirao preko 2 drugara koji ni ne znaju da postoje tamo neki dodaci i kako se to koristi.
 
Коју верзију за Андроид ТВ да пробам? Задња верзија из Гугл продавнице не ради - одради се логовање ( активира се уређај ), али када дође до пуштања филма/серије, бафер лого се врти непрекидно.
 
Ja koristim ovu verziju na Mi boxu 5.12.229 i odlično radi.
 
Дакле, пробане следеће верзије и резултати су следећи:
6.0.4479.0 - не може да се конектује
5.9.0 - грешка 5.1
5.10.6 - грешка 5.1
5.11.4 - грешка 5.1
5.11.5 - врти бафер круг
5.11.7 - врти бафер круг
5.12.229 - врти бафер круг
Пробано и на wi-fi и на мрежном каблу. Пробао на 2 бокса - резултати исти.
 
Jedino ako je hbo uveo neku verifikaciju pa ne dozvoljava svim uredjajima striming. Kod mene na mi box, mi stick i firestick gen 2 pokrece hbo bez broblema. Hbo sa google marketa na Mi uredjajima a na FS verzija koju sam ti poslao i jos jedna koja je modovana da radi na Atv 5.1
 
Један бокс је tanix TX9S са убаченим slimbox ATV.
Други је Beelink GT1 ultimate, са убаченим Aidan's custom ROM урађеним на бази xiaomi mi box.
 
Kako najjeftinije gledate HBO GO, da li kao free uz Telenor? Mnogo mi je davati 6 evra mesečno a nisam korisnik Telenora.

Vidim da ima na HBO GO sajtu za Vip (pošto je cela porodica na Vipu), ali piše Vip/Club Serbia, zna li neko više o ovoj ponudi?
Free je i uz SBB Premium paket, uz HBO 1, 2 i 3, Cinemax 1 i 2, ako tako uspeš da dogovoriš...
 
Ovo me najviše buni jer smo na Vip-u ali nigde nema informacija o tome:
 

Prilozi

  • Screenshot 2021-03-19 at 12.29.33 PM.png
    Screenshot 2021-03-19 at 12.29.33 PM.png
    51.4 KB · Pregleda: 42
Bila je nekad promocija uz samsung s10 plus hbo besplatno. Mada ja mislim da ovo vip/club nema veze sa mobilnim operaterom
 
Дакле, пробане следеће верзије и резултати су следећи:
6.0.4479.0 - не може да се конектује
5.9.0 - грешка 5.1
5.10.6 - грешка 5.1
5.11.4 - грешка 5.1
5.11.5 - врти бафер круг
5.11.7 - врти бафер круг
5.12.229 - врти бафер круг
Пробано и на wi-fi и на мрежном каблу. Пробао на 2 бокса - резултати исти.
I ja sam imao taj problem. Na kraju sam instalirao mobilnu verziju aplikacije, tacnije verziju 5.9.4 i radi odlicno. Samo ti treba air mouse ili obican mis posto tipke ne rade vec detektuje samo kao touch.
 
Izgleda da kodi treba da bude OS za sebe 😀
 
Jel zna možda neko da li se može riješiti problem sa hbo kodi addonom na androidu, povremeno mi se pikselizira slika,ne znam kako bi to točno opisao,rasturi se na kvadratiće na sekundu dve i onda je dalje sve ok, i tako svakih par minuta otprilike
na istom android tv-u radi najnormalnije preko hbo aplikacije, htio sam izbjeći tu aplikaciju jer je koma,od premotavanja na dalje ali ovo u kodi addonu baš smeta
 
Da, free uz Telenor. Nemam ni ja nikog od najbliže familije u Telenoru ali sam aktivirao preko 2 drugara koji ni ne znaju da postoje tamo neki dodaci i kako se to koristi.
Kod mene na Telenoru stoji da je neophodna aktivacija za 749 din tako da nije free....a doduse mozda uz neki ludacki paket preko 5000 dinara, ja koristim sirotinski ;)
 
@dppaki zavisi da li imas slot u digitalnim servisima imas ih i za oko 1200-1500din mesecno ;)
 
Jel neko uspeo i da li je moguće deliti tj aktivirati uređaj (mobilni) koji ima mts karticu, sa pretplatom ako neko ima na telenor mreži?
 
Ja imam HBO preko Telenora. Moj brat koristi preko MTS kartice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno