Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala ;)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma nećeš ... :)

Dobra stvar je što preko telenora ide i live hbo kanal ...

I neću da ti pošaljem hbo go, nego sam ti poslao podatke... Uživaj :)

Očekujem sliku tv-a
 
Poslednja izmena:
Hvala ;)

:wave:
 
Poslacu i ja sliku tv-a ako neko pomogne kako da "izhakujem"hbo aplikaciju
 
Očekujem sliku tv-a

LFWGt3Y.jpg


Nb6b2LL.jpg


3R87Ksa.jpg
 
Jel može nekako da se instalira HBO GO na Sony AndroidTV?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Kada se stavi pauza i posle nastavi, ostaje onaj dole meni još nekoliko sekundi. Da li može to da se podesi da traje sekund jer ovako proguta par rečenica (ne vide se donji titlovi par sekundi)?
 
Drugari kako mogu da gledam hbo go na kodi ili makar na android mobilni? Nemam u sklopu svog paketa HBO. Da li neko ko ima kod kuce HBO na telekom ili sbb moze da mi da podatke da koristim...hvala.

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Je li postoji nacin da nateram srpski HBO GO da radi na Kodi-ju? Imam HBO GO nalog i Amazon FireTV na kome je instaliran Kodi 17.2. Neki add-on ili nesto tog tipa, sideload android aplikacije ne radi bas kako treba.
 
I ja bih to voleo da znam posto mi aplikacija na boxu ne radi:( pa bi mozda tako proradila
 
Koliko je meni poznato - hbo go ne može na kodiju. Nema oficijelni adon, a niko nije ni pravio onaj drugi.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
radi li vam u ovom trenutku hbo?
 
I meni je proradilo posle par minuta...
 
Meni aplikacija skoro i da ne radi. Stalno mi izbacuje da nema konekcije i da sporo net, a u pitanju je telenor 4g, proveravao brzinu, i sve super, ali nece da radi, ili je retkost da proradi.
A na kucni wi fi, radi normalno, koji je opet sporiji od telenor 4g.
Kontam da je jedino problem do krs aplikacije.
 
Jel moguće da nema HBO Go za naš region na US App Store-u?
 
Da li je ikako moguće da koristim HBO go (i to uredno platim) s obzirom da nemam kablovsku SBB, Telekom itd, već Radius Vektor?
 
Tarfini dodatak kod Telenora
 
Da li je neko voljan da mi pomogne da gledam hbo go na tv. Kad kazem voljan, mislim da mi registruje tv da vidim i to cudo od tehnike.

Naravno voljan sam da platim. Poruke na pm

Hvala

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Šta se dešava sa hbo go i operom?
Prekjuče je normalno radilo, juče neće stranicu da otvori.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
@salacue: Nije univerzalna, u smislu da svi regioni koriste identičnu aplikaciju. A očigledno i u skropu jednog regiona postoji varijacija u dostupnoj funkcionalnosti pošto za ljude koji su HBO Go imali kao tarifni dodatak / digitalni servis u Telenor-u od prvog dana je bilo dostupno gledanje HBO 1 kanala. Ne znam kakva je u to vreme bila situacija za one kojima je Telekom ili SBB bio provajder HBO Go pristupa.
 
Pa ja koristim sbb varijantu, zato i pitam. Logično mi je to za regione, ali u samoj Srbiji mi nije logično. Kontao sam da je isto za sve dobavljače hbo usluge na jednoj teritoriji/ zemlji.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
Krajem prošle godine, sbb, mts, nisu imali live kanal. Probao, bile promocije. Pisao sam o tome...

Telenor imao i tad i sad.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno