Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To nisam ni instalirao ti kazem iskreno....
Cekam nema sta drugo....
Ma kazem ti u sustini nije mi ni nesto bas neophodan.
On ce svoj vek provesti kod caleta.
Ja na Samsung smart tv-u imam instaliran "eon" app (koja redi extra). "HBO GO"....netflix.......
Iskreno uzeo sam "eon box" jer mi je riknuo stari kineski android box pa reko ajde da uzmem bas "android tv box"
Itd...itd......

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Pitanje za korisnike HBO GO putem aplikacije na Samsung TV-u.
Da li se još kome dešava da nestane kategorija "nastavi sa gledanjem", pa moram ponovo u pretragu da nađem seriju koju gledam već neko vrijeme. I ranije mi se to znalo desiti pa se nakon nekog vremena vrati u normalu. Sad ne mogu ni zakačiti seriju da mi je dodao u kategoriju "moje serije"....smor svaki put ići u pretragu!

Baš im je aplikacija nekad raspad u odnosu na Netflix-ovu sa kojom do sad nisam imao problema!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne znam da li ti pomaze, ali meni se isto desava na Apple TV-u... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje za korisnike HBO GO putem aplikacije na Samsung TV-u.
Da li se još kome dešava da nestane kategorija "nastavi sa gledanjem", pa moram ponovo u pretragu da nađem seriju koju gledam već neko vrijeme. I ranije mi se to znalo desiti pa se nakon nekog vremena vrati u normalu. Sad ne mogu ni zakačiti seriju da mi je dodao u kategoriju "moje serije"....smor svaki put ići u pretragu!

Baš im je aplikacija nekad raspad u odnosu na Netflix-ovu sa kojom do sad nisam imao problema!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nikad...nisam imao problema, mada se slazem da je "netflix" i "amazon prime" daleko bolja stonse tice funkcionalnosti.

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Pitanje za korisnike HBO GO putem aplikacije na Samsung TV-u.
Da li se još kome dešava da nestane kategorija "nastavi sa gledanjem", pa moram ponovo u pretragu da nađem seriju koju gledam već neko vrijeme. I ranije mi se to znalo desiti pa se nakon nekog vremena vrati u normalu. Sad ne mogu ni zakačiti seriju da mi je dodao u kategoriju "moje serije"....smor svaki put ići u pretragu!

Baš im je aplikacija nekad raspad u odnosu na Netflix-ovu sa kojom do sad nisam imao problema!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Da, upravo mi se to desilo pre desetak dana na Samsung tv-u. Međutim, pre neki dan se regulisalo samo, opet su serije tu, u kategoriji "nastavi da gledaš".
 
Desava se potpuno ista situacija i na LG televizoru.
A onda pre par dana se toliko zaludela aplikacija i posle vrti-vrti duzeg vremena uspela i da mi "razveze" nalog tako da sam morao ponovo da aktviram.Nije radila ni na mobilnom telefonu.Inace preko telenora aktivirana.
 
Isto i kod mene i baš me nervira to. Android tv, Philips.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Imali su problem sa serverom, vec se pricalo u nekoj temi o tom problemu, meni se isto “razvezala”...

Nije losa aplikacija ako izuzmemo ovo u obzir :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da li neko moze proveriti da li ova apk radi na FS gen2. U pitanju je modovana verzija HBO GO (Europe) - Android TV 5.11.7 aplikacije od 25.09.2020. Kod mene ne prolazi instalaciju. Jedina koja radi bez da kresuje je ona prastara za sony TV.

h t t p s://drive.google.com/file/d/1YJFkXQLRiM8kBFOYEEWjeiHt8r5-5epF/view?usp=sharing

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
da li neko moze proveriti da li ova apk radi na FS gen2. U pitanju je modovana verzija HBO GO (Europe) - Android TV 5.11.7 aplikacije od 25.09.2020. Kod mene ne prolazi instalaciju. Jedina koja radi bez da kresuje je ona prastara za sony TV.

h t t p s://drive.google.com/file/d/1YJFkXQLRiM8kBFOYEEWjeiHt8r5-5epF/view?usp=sharing

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Nije ovo doibra verzija, ja sam pokušao da je instaliram na firestick 4k i vidim da nikako ne prolazi aktivacija, kao neispravna šifra. Čini mi se da je ovo verzija samo za Poljsku, jer iako stavim Srbiju kao izbor, kad se vratim unazad vidim da je opet ostala Poljska.
 
Za poznavace glupo pitanje, HBO GO imam ga podrazumevano u paketu, radi na PC i na mobilnom. Da li je moguce da radi na TV koji nije pametan android nego obican LCD prikopcan na eon-box. Ako je moguce sta tu treba instalirati na Eon-box
 
Moze na EON box normalno da se skine preko Play prodavnice, ali pre toga moras da EON box azuriras na Android TV 9 verziju (ako vec nisi).
 
@lega99: Pa logično: treba na Eon box instalirati HBO Go app za AndroidTV. E sad, ti beše imaš KAON model Eon boxa tako da ako ti je box još uvek na Android 8.0 (= ako nisi dobio update na Android 9.0) na Play Store ti neće naći HBO Go AndroidTV app koji je za HBO Europe naloge pa ti je rešenja da sam skinem apk fajl na kompu i prebaciš ga na fleš pa fleš priključiš na box (alternativa network share-u sa kompa da pristupiš sa nekim File Explorer-om na boxu) i instaliraš tako app kroz neki File Explorer.

Ovde možeš skinuti apk fajl:

https://www.apkmirror.com/apk/hbo-h...ope-android-tv-5-11-7-2-android-apk-download/

Alternativa #1: Možeš sa Android telefona da Cast-uješ šta ti se gleda na Eon box. Za to ne treba da se instalira dodatni app na Eon box. Ali premotavanje, pauziranje i ostalo se radi sa mobilnog (doduše ti voliš da kontorlišeš TV sa mobilnim :D ).

Alternativa #2: Ako u sklopu SBB paketa imaš uključen i HBO kanale onda imaš verovatno i "HBO On-Demand" katalog u Videu Klubu u okviru Eon aplikacije tako da možeš i tako da gledaš nešto što te zanima ... pod uslovom da to postoji i u HBO On-Demand katalogu... pošto HBO Go ipak ima veći katelog / više "naslova" nego On-Demand.


Ako ti se box već upload-ovao na Android 9.0 onda možeš npr sa kompa da izabereš da instalira ovu verziju na Eon box:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production

Pošto nisam siguran da li prosta pretraga za "HBO Go" na Play Store na samom boxu hoće ili neće da ti izbaci više od jednog rezultata pa da ako izbacuje US i Europe verziju postoji šansa da instliraš pogrešnu... Zato sam ti poslao link do verzije koja ti treba.
 
Ja od pre mesec dana mozda malo jace nemam vise app HBO Go na LG plazmi PB660V.
Jednostavno nestala,probao sam i factory reset i nije pomoglo.
Plazma je smart iz 2016 godine.
 
Nema više podrške. Idu dalje, razvija se za nove trlevizore.. boli ih za stare
 
da da to je taj bezobrazluk, tako mi je nestao YT na tv iz 2012, ono u fazonu pa sta ovekujes za tv iz 2012...zato box sve resava
 
@lega99: Pa logično: treba na Eon box instalirati HBO Go app za AndroidTV. E sad, ti beše imaš KAON model Eon boxa tako da ako ti je box još uvek na Android 8.0 (= ako nisi dobio update na Android 9.0) na Play Store ti neće naći HBO Go AndroidTV app koji je za HBO Europe naloge pa ti je rešenja da sam skinem apk fajl na kompu i prebaciš ga na fleš pa fleš priključiš na box (alternativa network share-u sa kompa da pristupiš sa nekim File Explorer-om na boxu) i instaliraš tako app kroz neki File Explorer.

Ovde možeš skinuti apk fajl:

https://www.apkmirror.com/apk/hbo-h...ope-android-tv-5-11-7-2-android-apk-download/

Alternativa #1: Možeš sa Android telefona da Cast-uješ šta ti se gleda na Eon box. Za to ne treba da se instalira dodatni app na Eon box. Ali premotavanje, pauziranje i ostalo se radi sa mobilnog (doduše ti voliš da kontorlišeš TV sa mobilnim :D ).

Alternativa #2: Ako u sklopu SBB paketa imaš uključen i HBO kanale onda imaš verovatno i "HBO On-Demand" katalog u Videu Klubu u okviru Eon aplikacije tako da možeš i tako da gledaš nešto što te zanima ... pod uslovom da to postoji i u HBO On-Demand katalogu... pošto HBO Go ipak ima veći katelog / više "naslova" nego On-Demand.


Ako ti se box već upload-ovao na Android 9.0 onda možeš npr sa kompa da izabereš da instalira ovu verziju na Eon box:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production

Pošto nisam siguran da li prosta pretraga za "HBO Go" na Play Store na samom boxu hoće ili neće da ti izbaci više od jednog rezultata pa da ako izbacuje US i Europe verziju postoji šansa da instliraš pogrešnu... Zato sam ti poslao link do verzije koja ti treba.

Hvala na objasnjenju, sad mi je jasno, imam HBO On-Demand ali seriju koju hocu da gledam nema je u ponudi a an kompu preko hbo go i Mobilnom ima, Mrzi me da lovim kad je serija, gledam nesto drugo i posle zaboravim da odgledam sledecu epizodu. Duduk sam za ovaj EON box, kak osam nabo update veze nemma uglavnom kreno i kaze dal sme da radi update, uradi i jos i za daljinac i sad sve one sitnice koje nisu radile sad rade. Ja za HBO GO veze isam imao da mi jeu okviru paketa, slucajno procitam , nazovem podrskukaze da tu je u paketu zadjabe registrjte se preko SBB i tako dobi na PC i mobu HBO GO. Nadjoh na TV na Play Store, koji sam ja duduk a juce sam piljio ko manijak i nisam video.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima li ovde članova koji imaju neki od kung-fu TV-a tipa Fox, Vox, Vivax... sa Android platformom i da je uspeo da instalira HBO GO app?
Ćaletu danima pokušavam na neki Vivax TV da instaliram neku od mnogih HBO GO .apk za EU region. Prevrnuh intrnet, isprobao bar 10-ak verzija i samo neke od njih prođu - instaliraju se, prođe registracija, kroz meni se kreće normalno, ali kada se pusti bilo koji sadržaj, samo "vrti".
 
Ima li ovde članova koji imaju neki od kung-fu TV-a tipa Fox, Vox, Vivax... sa Android platformom i da je uspeo da instalira HBO GO app?
Ćaletu danima pokušavam na neki Vivax TV da instaliram neku od mnogih HBO GO .apk za EU region. Prevrnuh intrnet, isprobao bar 10-ak verzija i samo neke od njih prođu - instaliraju se, prođe registracija, kroz meni se kreće normalno, ali kada se pusti bilo koji sadržaj, samo "vrti".
Probaj preko Kodi, ja na Fox tv-u tako gledam. Kod mene je Android 7 i šljaka. Burazeru sam probao isto na Foxu da instaliram ali nisam uspeo, kod njega je Android 9.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ma probao i to. Doduše, nisam se nešto mnogo trudio oko Kodia sa podešavanjima, na prvu nije baš radio kako treba, TV se mučio strašno, ali svakako se ćaletu ne sviđa jer je navikao da sve radi u dva klika kao na njegovom, primarnom, LG TV-u. Kaže "ili normalan HBO GO, ili ništa, batali njesra" [emoji1]
 
U tom slučaju... ništa.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako ti se box već upload-ovao na Android 9.0 onda možeš npr sa kompa da izabereš da instalira ovu verziju na Eon box:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production

Pošto nisam siguran da li prosta pretraga za "HBO Go" na Play Store na samom boxu hoće ili neće da ti izbaci više od jednog rezultata pa da ako izbacuje US i Europe verziju postoji šansa da instliraš pogrešnu... Zato sam ti poslao link do verzije koja ti treba.

Nasao sam na samom Eon boxu da moze da instalira tu verziju. Kopka me iako sam pitao podrsku na PC i na mobilnom nema ekstra placanja za HBO GO ali se to drugacije loguje , ne znam za TV seriju sam naso u spisu u meniju HBO On-Demand ali dal se placa ili ne podrska juce kakze ne, pa se cudi kako imam, ja kazem imam HBO premium paket u spisku paketa kad gledam moj sbb nalog. Ako se placa ima da me oderu odgledo sam juce na TV sve od 4-10 epizode i "Vucje vaspitane" ali je kraj totalno bezveze android radja nesto u stilu 8 putnika, glupost
 
Nasao sam na samom Eon boxu da moze da instalira tu verziju. Kopka me iako sam pitao podrsku na PC i na mobilnom nema ekstra placanja za HBO GO ali se to drugacije loguje , ne znam za TV seriju sam naso u spisu u meniju HBO On-Demand ali dal se placa ili ne podrska juce kakze ne, pa se cudi kako imam, ja kazem imam HBO premium paket u spisku paketa kad gledam moj sbb nalog. Ako se placa ima da me oderu odgledo sam juce na TV sve od 4-10 epizode i "Vucje vaspitane" ali je kraj totalno bezveze android radja nesto u stilu 8 putnika, glupost

Svaka epizoda je 500 dinara
 
Paket je EON premijum, ukljucun i HBOGO premium i svi osdtali paketi

Na SBB EON Boxu instalirana aplikacija HBOGO

Da li se placa kada se gleda HBOGO preko SBB EON BOXa?

Za gledanje preko komjutera i mobilnog se ne placa.

Malo mi je nejasno jer neko kaze da se placa a neko da se ne placa. Govorim o gledanju preko SBB EON BOXa
 
Možeš gdedati preko čega hoćeš... Ne plaća se dodatno ništa

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Jel ima neke najave da ce malo da popune DC Comics sadrzaj, s obzirom da je to njihovo? Vidim da su konacno dodali DC odeljak, ali nema nesto puno stvari. Ponadao sam se da ce stici "Justice League Unlimited" i "Young Justice" da pustim burazerovom klincu. Vidim da od ovih novih fale Titani i Harli Kvin, a staro skoro pa nista nema.
 
Da li neko ima problema sa logovanjem na hbo go aplikaciju na LG tv, do sada je sve radilo kako treba iz nekog razloga traži da se ulogujem i kada ukucam kod tv-a na hbo go aplikaciji na telefonu izbaci grešku da je pogrešan kod???

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno