Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Problem je što mogu samo na test plejeru da isprobam trenutno:
ne mogu.jpg

Iskreno, nisam više pametan šta da podesim. Podešen cc cleaner da ne dira silverlight, mada i njega retko pokrenem, ne odjavim se, keš obrišem tu i tamo, brišu ga omladinci valjda kad odgledaju obrazovni program :)
Problem mi nastane kao pre neki dan, opera uradi update i ne možeš posle da pusti sadržaj, i to registruje kao promenu uređaja. Onda ja napravim dodatno karambol sa uređajima dok isproveravam koji browser radi.
Do ovog meseca je Edge lepo radio i onda ovaj mesec imam haos:
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Inače, nikad nisam voleo netscape, chrome, mozile, opere... oduvek koristio MyIE ili sadašnji maxton.
Hvala u svakom slučaju, onda probam sa Chrome posle prvog ili kada već budu resetovali brojač.
 
@Marko J, radi na Chrome (valjda zadnja verzija: Version 58.0.3029.110 (64-bit)).

Moralo samo dodatno podešavanje za Flash player (settings/show advanced settings, pa pod Privacy/Content settings... dozvala za Flash i hbogo.rs domen).
Hvala.
 
Cool, sad uzivaj :)
 
Ima da se pogledaju sve epizode star wars ko voli nek izvoli [emoji1]

Sent from mTalk
 
Da li je moguće da je LG webOS aplikacija ažurirana poslednji put 2014. godine? Ili je možda potrebno uraditi nešto kako bi sistem ponudio poslednji update (tipa promena zemlje naloga i sl.)?
 
Da li je moguće da je LG webOS aplikacija ažurirana poslednji put 2014. godine? Ili je možda potrebno uraditi nešto kako bi sistem ponudio poslednji update (tipa promena zemlje naloga i sl.)?

Da li imas problem sa konstantim izbacivanjem iz aplikacije? Istonimam webOS 3.0 i tera me da se ulogujem skoro svaki put kad udjem, tj da ukucam pin tv


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Da li imas problem sa konstantim izbacivanjem iz aplikacije? Istonimam webOS 3.0 i tera me da se ulogujem skoro svaki put kad udjem, tj da ukucam pin tv


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Desilo se verovatno 3-4 puta u prethodnih 2 meseca. Jednom se čak desilo da mi je sve uređaje deaktivirao.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Da li je moguće da je LG webOS aplikacija ažurirana poslednji put 2014. godine? Ili je možda potrebno uraditi nešto kako bi sistem ponudio poslednji update (tipa promena zemlje naloga i sl.)?

Imam LG tv... i šta reći osim da je podrška za aplikacije katastrofa? Sledeći TV, sigurno ne LG, samo zabog toga. Iskreno, čudi me da još nijedna platforma ne razbija po tom pitanju.
 
Imam LG tv... i šta reći osim da je podrška za aplikacije katastrofa? Sledeći TV, sigurno ne LG, samo zabog toga. Iskreno, čudi me da još nijedna platforma ne razbija po tom pitanju.
Netflix i Youtube funkcionisu skroz dobro, jedino HBO GO kaska.. Bilo bi kul da ima veća ponuda aplikacija (np4. Spotify) ali ja sam prilično zadovoljan operativnim sistemom.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Netflix i Youtube funkcionisu skroz dobro, jedino HBO GO kaska.. Bilo bi kul da ima veća ponuda aplikacija (np4. Spotify) ali ja sam prilično zadovoljan operativnim sistemom.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Upravo je to problem... dve aplikacije koje rade iole normalno i to ni yt ne radi 100% pouzdano već ume i on da zabaguje (ili je možda do telefonske app, ko zna).
 
Jel uspeo neko da pokrene HBO GO na Apple TV 4?
I da li je neko uspeo da pokrene HBO GO preko njihove oficijalne aplikacije, a ne preko HBO GO Serbia/Bosnia/Coratioa i ostalo... ?
 
Ne može ...

Mora se izabrati naš region... Ako imaš naš nalog, naših provajdera...
 
Jel uspeo neko da pokrene HBO GO na Apple TV 4?
I da li je neko uspeo da pokrene HBO GO preko njihove oficijalne aplikacije, a ne preko HBO GO Serbia/Bosnia/Coratioa i ostalo... ?

Pokrenes HBO Go na iPhone, iPad ili Mekintosu i odradis airplay na ATV
 
Da li je moguće da hbogo ima tako retardiran sistem autorizacije uređaja, gde mi
bukvalno za jedan te isti uređaj prikazuje ka dva različita. Preko opere na pc-ju.

Zar nije logičnije da su išli na varijantu preko mac adrese ili nekom drugom metodom. Ovako mi
se dešava da neki put ne mogu da se konektujem jer sam prešao limit od četiri uređaja iako nisam,
pa moram da brišem neke.
 
Ja mislim da je HBO GO aplikacija za android najgore napisana aplikacija u poslednjih ne znam koliko. To vise ne radi nego sto radi.
BTW, na fonu mi radi normalno i na 4G i preko WiFi. Na android boxu nece da se konektuje ako je na sbb netu ni u ludilu. Ako android box nakacim na wifi s fona (tetering) onda radi. Jel ima neko ideju kako ovo da resim?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja mislim da je HBO GO aplikacija za android najgore napisana aplikacija u poslednjih ne znam koliko. To vise ne radi nego sto radi.
BTW, na fonu mi radi normalno i na 4G i preko WiFi. Na android boxu nece da se konektuje ako je na sbb netu ni u ludilu. Ako android box nakacim na wifi s fona (tetering) onda radi. Jel ima neko ideju kako ovo da resim?
Ni meni ne radi na Android box-u preko kabla, ali ako je WiFi internet konekcija onda radi.
 
Da li može neko da mi objasni gde ja ovde mogu da vidim koliko još
promena mogu da napravim u ovom mesecu?


Capture.JPG
 
Da li je neko uspeo da pusti HBO GO preko android boxa na tv putem hdmi kabla,naime meni kad pustim HBO GO otvori aplikaciju i pustim film ali onda crni ekran i ispiše da ne mogu da gledam na TV-u već samo preko telefona ili tableta?
 
Da li je neko uspeo da pusti HBO GO preko android boxa na tv putem hdmi kabla,naime meni kad pustim HBO GO otvori aplikaciju i pustim film ali onda crni ekran i ispiše da ne mogu da gledam na TV-u već samo preko telefona ili tableta?
Jesam ja i radi potpuno normalno. Jedino što ne radi ako je box povezan mrežni kabl - mora na wi-fi.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
Ni meni ne radi na boxu i preko kabla i preko wifi-ja.Sve normalno dok se ne pusti video.Imam android verziju 6.0.Probao sam i preko vga kabla i nista i dalje.Da li mozete da kazete na koju "foru" ste uspeli da pustite?
Evo sta pise na hbo-u:
Android uredjaji sa HDMI izlazom kao i iphone i ipad uredjaji ne mogu preko HDMI kabla biti povezani sa televizorom.Ovo nije podrzano zbog pravnih ogranicenja
 
Duže se učitava, ali radi.

1a6e34e7d634ad09664cee158eaf41ec.jpg

82110f1d2d0d0f83b5be0386ae5610ac.jpg


Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
hbo.jpg
salacue ne sto nemas gresku nego ti radi i preko android boxa:D
 
Drugar je obećao da će mi poslati HBO GO.

Ja sam na ADSL-u (Telekom) i pristupaću preko TV smart aplikacije i laptopa koji će biti povezan na TV HDMI kablom i kada utvrdim šta mi je bolje od ta dva jedan uređaj ću obrisati a drugi ostaviti...

Ne bih da mu napravim bilo kakav račun na Postpaid Telenoru pa ako može savet da li nešto treba da se izbegava (na primer ako ima opcija da se iznajmljuju filmovi/serije koji će se dodatno naplatiti kroz Telenor račun, ako napravim prekoračenje posle određene potrošene količine GB-a i tome slično)?
 
Ne postoji nikakvo dodatno naplacivanje preko hbo-a tako da opusteno gledaj sta ti je volja tamo
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno