Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja koristim preko Telenora
Na telefonu radi. 2 xiaomi telefona.
E sad na fox Android tvu ne radi.. Nikako. Sve probao i starije apk i brisanje cash.
Razmišljam o kupovini s boxa ako ne radi uopšte da ne pazarim

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
@markony9201

Radilo do sada Mi Box S. Ali ovo je nesto drugo /akutno/ - ne radi istovremeno na 2 EON OTT boxa, na MI Box S niti na XIaomi Mi 9T telefonu. I Chromium na kompu. Samo Firefox radi... vec sam iznad sve napisao.
 
Ja mogu potvrditi da na Sony Tv i Amazon Fire Stick 4K radi uredno, danas provjereno. HBO GO iz Eon Premium paketa
 
Imam isti problem šta god pokušam da pustim prijavljuje DRM greška,kako na Android telefonu tako u na LG smart tv u HBO GO aplikacijama.U browseru na kompjuteru radi.Ovo se dešava u poslednjih 48 sati

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Primetio sam sledeće:
Kada uređaje nakačim na kućnu mrežu (koristim SBB), nebitno jeli Wifi ili preko kabla, rezultat je sledeći:
- Na telefonu prijavljuje DRM grešku
- Na TV (LG SK8500) prijavljuje grešku 5.2.
- Na PC (firefox browser) radi normalno

Kada uređaje nakačim na mobilni net (Telenor konkretno), na svim uređajima radi normalno, uključujući i TV.

Prijatelj je probao na Supernova (mislim da je bio RV ranije); isto neće da radi - prijavljuje istu grešku. TV je takođe LG.
Kod drugog prijatelja koji koristi SBB mrežu, radi mu normalno na Sony TV.

E sad... pojma nemam o čemu se radi. Miriše mi da je ipak problem do HBO servisa.
 
Poslednja izmena:
I kod meni radi na svim uredajima. Preko Telenor paket

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Kod mene isto sve radi:
* TV Samsung UE50MU6172
* Sony Playstation 3
* Huawei Y7 prime (Telefon)

P.S. Na istim tim uredjajima koristim i još:
* Amazon prime i
* Netflix
Za sada sve o.k.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslao sam mejl na [email protected]
Javili su se jako brzo, ali naravno, odgovor je takav da ga ne bih ni prenosio ovde...

Ajde ko ima ovaj problem, pošaljite im mejl; ako dobiju više istih reklamacija možda se i potrude da nešto urade.
 
Primetio sam sledeće:
Kada uređaje nakačim na kućnu mrežu (koristim SBB), nebitno jeli Wifi ili preko kabla, rezultat je sledeći:
- Na telefonu prijavljuje DRM grešku
- Na TV (LG SK8500) prijavljuje grešku 5.2.
- Na PC (firefox browser) radi normalno

Kada uređaje nakačim na mobilni net (Telenor konkretno), na svim uređajima radi normalno, uključujući i TV.

Prijatelj je probao na Supernova (mislim da je bio RV ranije); isto neće da radi - prijavljuje istu grešku. TV je takođe LG.
Kod drugog prijatelja koji koristi SBB mrežu, radi mu normalno na Sony TV.

E sad... pojma nemam o čemu se radi. Miriše mi da je ipak problem do HBO servisa.

O da da! I kod mene je to - sada sam probao.

Imam MTS Internet. Ne radi nista sem Firefox-a iz nekog cuda.

Sada ukljucio Telenor 4G - radi na telefonu!

Pa oni su potpuni teletabisi ako je ovo ovako.
 
I ja koristim Mts internet, a kao što rekoh malopre sve radi bez problema.
Upravo sada ja gledam "HBO GO" na
"PlayStation 3" a klinka na Samsung TV.
Znači nije do Mts interneta.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Sada sam probao i preko SBB mreze. Ista stvar - ne radi (probao sam na telefonu samo).

DRM error.

Sa Telenor 4G radi!


Usrali su se nacisto a da jos uvek ne znaju. Ocigledno ima pola kojima radi i pola kojima ne radi.
 
Meni na SBB mrezi radi svuda. I pretplata je preko SBB-a.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Sada sam probao i preko SBB mreze. Ista stvar - ne radi (probao sam na telefonu samo).

DRM error.

Sa Telenor 4G radi!


Usrali su se nacisto a da jos uvek ne znaju. Ocigledno ima pola kojima radi i pola kojima ne radi.
A "HBO OD" to ti verovatno radi.
Jel imaš još neku pretplatu na neki streaming service...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
OD radi jer to ide kroz EON.

Pa imao sam ranije preko Telenora, ali taj nalog vise ne radi normalno jer sam aktivirao Bookmate na njegovo mesto. SBB nalog je OK, sve radi kada se logujem, dodajem novi uredjaj, brisem stari itd.

Problem je do mreze ocigledno i iskljucivo. Ali vrlo cudno da samo nekima - dakle ni SBB mreza ni MTS ne rade vec 3 dana. Telenor radi. Vrv i MTS 4G.
 
Izgleda da aplikacija na LG TV i Androidu, kada je na na Sbb/Mts internetu pravi probleme.
Pišite im na onaj mejl.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ja ih spamujemo 3 dana i od odgovora ništa...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Hm... Meni odgovorili za manje od sat vremena. Odgovor bio bezveze, pa sam ponovo pokušao da objasnim.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Radi normalno i na LG-u i na Android tv-u.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ok, razumeo. Ali očigledno ne radi svima.
Jeli ti IP adresa iza CG nat ili nije?
Možda ima veze i do toga... Meni je javna, počinje sa 24.135

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vi što vam ne radi, da niste čačkali nešto oko DNS-a? Ja sam na telefonu stavio DNS preko AdGuard-a, i zbog toga nije radio HBO Go neko vreme (DRM error), kad vratim DNS na automatic onda proradi.
 
@SENebojsa
Da, ja sam na ruteru postavio da DNS bude 1.1.1.1 i zabranio da uređaji mogu da koriste google dns. Ali tako stoji već dve godine. Isti DNS koristi i PC, na kome radi HBO. Probaću da izmenim pa da vidim.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
LG TV, Android tel., komp, Telenor nalog i Supernova net, sve radi normalno.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Da se nadovežen. @SENebojsa je bio u pravu. DNS je napravio problem. Kod mene konkretno Cloudfare DNS. Kada se vrati na Sbb, proradi.
 
Ja sam vratio na default dns na ruteru,mts internet i i dalje ne radi hbo go ni na kompjuteru ni na telefonu..A preko mobilnog 4G neta na telefonu(kada iskljucim wi-fi),takodje mts,radi normalno.Svasta.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kada sam postavio Google DNS na ruteru,proradilo je

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam na kraju postavio Open DNS.
U odgovoru koji sam dobio od podrške HBO, oni preporučuju Cloudfare DNS (koji sada ne radi). Šta se sa tim DNS desilo pre par dana, ne znam.
 
Jel postoji zaobilaznica za ovo?
2346bc504bb7d9c6cc905cfff51a0cdc.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno