Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li vam radi aplikacija? Meni na telefonu izbacuje da je došlo do greške, a na tv uđe u glavni meni ali mi ne otvara nijedan film. Telenor je u pitanju.
 
Meni radi na telefonu i na laptopu, ne izbacuje nikakve greske.

Послато са Redmi 8 уз помоћ Тапатока
 
I kod mene, komp + mob android 10,telenor, radi sve ok
 
Da li na rutovanom boxu moze da radi aplikacija ili treba neki lekic za to?
 
Može. Mislim da moraš da je skineš sa apkmirror npr.
E sad kako radi zavisi...neka stara verzija je radila očajno ali sada je dosta bolje.

Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk
 
Primjetih danas da je kvalitet slike opao, to jest kao da ide u nižoj rezoluciji i sa manjim protokom.
Ima li još neko takav problem, ako je problem? Ili su i oni skresali brzine kao Netflix i YouTube!?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ovaj hbo go je ocaj zivi. Kvalitet ispod proseka cak i pre ove restrikcije.
 
Nisam gledao zadnjih dan, dva. Večeras hoće klinci patrolne šape i pustim im, ali vidim da to nije to!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jbm.li ga kod mene sve O.K.
Svakog dana obavezno nešto pogledam na HBO GO, i nisam primetio nikakvo pogoršanje usluge.
Uzgred HBO GO koristim najviše na Samsung Smart TV-u, kao i na PS3.
Pozdrav

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Nemam pojma, evo danas je OK. Sinoć osjetno lošije bilo. Da je do mog interneta, onda bi mi i Netflix pravio problem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I ja sam poslednjih dana primetio lošiji kvalitet nego inče, vrv rade neko limitiranje, kao netflix...
 
Jel zna neko gde se nalazi kod na moj orion za triple paket ?

kod.png
 
Poslednja izmena:
Kod mene standardno na samsung smart tv. Doduse pre je prvih 5 do 10 swkundi bila losa slika pa povuce bolju sliku. Sada je mozda 20ak sekundi dok ne prebaci na bolji kvalitet.

Mozda je do operatera
 
Ili im serveri nisu baš spremni podnijeti #OstaniKodKuće situaciju!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Neznam...
Kako je bilo, tako i ostalo.
Mislim sve je o.k. (imam i HBO GO, i netflix, I Amazon prime) na ni jedan servis nemam zamerke.
Pozdrav


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Danas sam instalirao hbo go na android tv box. Kada pokušam da pustim nešto pojave se dva plava kruga koja se vrte i posle nekog vremena izbaci grešku: Došlo je do greške prilikom puštanja sadržaja, pokušajte ponovo. (5.2)
Da li neko možda ima predlog šta bi mogao da pokušam? Kroz kodi addon radi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Imaš li možda neki blokator reklama?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Trebalo bi da radi jer nepostoji nijedan doplatni servis a ima na hbogo sajtu orion.
Receno mi je u orion naprednoj podrsci da uskoro krecu sa tim jer ovi iz obicne podrske nisu znali sta da mi kazu.
Kad pogledas spisak operatere vidis i sam pise orion(test rs 1).
Screenshot_1.png
 
Aha. Video sam test 1 ali nisam kliknuo da se pojavi orion. Ništa, čekamo da reše to na moj.orion.rs ako ne ukinu HBO za dž pre toga :D
 
HBO besplatno strimuje odabran sadržaj

Kako napori da se uspori širenje koronavirusa podstičući socijalno distanciranje i dalje traju, HBO je otvorio svoju biblioteku za besplatno gledanje. Nije sve dostupno, oni koji nisu pretplatnici još uvek ne mogu da gledaju Game of Thrones, što će verovatno razočarati mnoge. Međutim, čitav niz serija poput The Wire, The Sopranos, Veep i True Blood biće dostupne bez ikakvih troškova počev od danas, 3. aprila. Ostale opcije uključuju dokumentarne filmove poput McMillion$ i njegov dokumentarni film o propalom Theranos startapu, The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley, kao i nekoliko filmova.
 
Evo probam baš ove serije i dalje traži pretplatu,izgleda to nije za ovaj naš hbo.
 
Za "HBO NOW"
df637a419752936a285af32bc8607715.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
65021997490a31717887626fb8d68714.jpg
 
Poslednja izmena:
@shamanNS: Dobro dodje u ove teške dane....
[emoji6][emoji6][emoji6]

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno