Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Konkretan odgovor ti može dati samo neko ko je ili testirao već identičan scenario ili neko ko pouzdano zna koji su limiti prisutni za različite verzije HBO Go aplikacije. Gomila tih stream servisa ima različit set restikcija gde je određeni kvalitet/bitrate/rezolucija dostupan samo za određenu platformu. Tipa 4K video Netflix-u imaš na smartTV aplikacijama i Chromecast Ultra, nVidia Shield dok ti ga neće ponuditi na Android aplikaciji, i da su Chrome i Firefox browseri na kompu limitirani na 720p. I najčešće ti raznorazni Android box-ovi iako sami sposobni da dekodiraju stvari tipa 4K HEVC neće dobiti stream najvišeg dostupnog kvaliteta.

Kao što je (bio ranije) slučaj npr za D3Go Android app na "Android box" uređajima za HD kanale ne pušta nikad stream sa najvećim bitrate-om (beše 3 - 3.5 Mbps?). 80% su šanse da su razlike u kvalitetu slike posledice razlike u uređajima. Pošto i Telenor i SBB i MTS i svi ostali provajderi koriste iste HBO servise sa lokalizovanim sadržajem.

A ti pošto nisi od neukih to si sve mogao testirati sam pre nego što si došao na forum da tražiš odgovore na tacni. I kulturu demonstriraš ovde verbalnim napadima...
 
Mala je sansa da neko vec ima i HBO Go preko TV providera i preko Telenora jos da uzima.
Zato eto, posto ti imas, isprobaj pa javi. Tome sluzi forum, da se razmene informacije.


Inace, ni za telefon meni ne izgleda dovoljno dobro onaj sa Telenora.
 
@Audio Imam ja sbb, i telenor... Ali, nisam probao kao ti, jer na tv-u ne mogu da instaliram aplikaciju- panasonic

Preko telefona, isto, preko laptopa, pa na hdmi pa na tv, isto, samo laptop isto , slika je u redu... jedino, telenor ima i live hbo u okviru aplikacije, sbb nema...

Ne znam koliko sam ti dao odgovor, mada i ti sam si postavio pitanje i sam doneo zaključak.
 
Na mom TV-u je aplikacija HBO-GO sa Telenor nalogom i slika je PERFEKTNA. TV je Samsung sa Tizen OS. Nemam SBB nalog da uporedim ali slika je svakako savršena sa Tnor nalogom. Ne znam da li je to nešto bitno ali net je 50/5 Exe-Netov ftth..

NXT-L09
 
Na mom TV-u je aplikacija HBO-GO sa Telenor nalogom i slika je PERFEKTNA. TV je Samsung sa Tizen OS. Nemam SBB nalog da uporedim ali slika je svakako savršena sa Tnor nalogom. Ne znam da li je to nešto bitno ali net je 50/5 Exe-Netov ftth..

NXT-L09
I na mom lg web 3.0 os sa telenor nalogom odlična slika

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Hvala svima na odgovorima. Zahvaljujući njima sam i ja malo "iskomplikovao" i zamenio user-e. Nema apsolutno nikakve razlike između SBB i Telenor user-a, osim live opcije na Telenoru.I sa Telenorovim nalogom na LG TV-u je slika sjajna i identična kao sa SBB nalogom. Takođe, slika je mnogo lošija na Android box-u tako da je zaključak da između naloga tj. provajdera nema nikakve razlike. Razlika je samo u platformama. Svojevremeno sam taj sestrin SBB nalog koristio na android tabletu i slika je bila fenomenalna. Onda sam ga prebacio na TV i slika je nastavila da bude odlična. Sada kako stvari stoje taj isti nalog na androidu izgleda daleko lošije nego pre pa pretpostavljam da je u pitanju sama aplikacija. Možda je interesovanje sada veće pa su morali da smanje kvalitet zarad protoka. U najboljem slučaju je 480p na androidu a na TV-u 720p.
 
Kao što rekoh tj napisah...
Na mom Android boxu je Netflix bio totalno neupotrebljiv... tako da HBO Go nisam ni testirao na tom čudu.
 
Има ли неко информацију хоће ли ови да избаце апп за Андроид ТВ? Пре пар месеци сам их питао на фејсу преко поруке и добио онај генерички одговор ''У плану је''.
 
Da li neko zna kako da skinem HBO Go Srbija sa Appstore-a? Pise mi da nije dostupan za US store i da predjem na hrvatski, a ni tu mi ne da jer mi je apple ID na nekoj random USA adresi. Hvala


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Napravi nalog na hrvatski
 
Imam dva pitanja:

1. vidim da se ovde o kvalitetu slike price za uredjaje, mene interesuje koji je stvaran kvalitet slike 1080P, 720P ili mnogo losije, posto mi neki kazu koji imaju i netflix da je slika mnogo losija na HBO GO tipa 640x480?
2. Da li postoji app HBO GO i za PS4?
 
Najbolje da probaš sam i vidiš kvalitet slike.

Ja ti mogu reći da je slika u redu.
 
Imam dva pitanja:

1. vidim da se ovde o kvalitetu slike price za uredjaje, mene interesuje koji je stvaran kvalitet slike 1080P, 720P ili mnogo losije, posto mi neki kazu koji imaju i netflix da je slika mnogo losija na HBO GO tipa 640x480?
2. Da li postoji app HBO GO i za PS4?

Jeste losija nego netflix ali nije uopste losa... sto kaze maki22 najbolje da sam probas pa da vidis
Koliko znam nema za ps4
 
Uzas od aplikacije. Na LG WebOS 3.0 je preinstalirana, ukucam tv pin i svaki put mi iznova trazi da se prijavljujem i prihvatim uslove koriscenja. Sve ostale aplikacije na tv-u funkcionisu savrseno.

Na iOS-u nema teorije da se gleda kad se putuje, tera me stalno da proverim brzinu konekcije i nema sanse da se pusti, pritom ne idem po selendrama i signal je konstantno stabilan


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Da li još neko ima problem sa aplikacijom? Kad probam da je pokrenem izbacuje mi sledeći ekran
2837b3b6183c7fe84e3282104bce32b6.jpg

Kolko znam Niš je još uvek u Srbiji (osim ako Ramuš nije tu nešto umešao svoje prste).
Na TV-u samo vrti i nikako neće da se pokrene.
Edit, kad pokrenem preko mobilnog neta radi, preko WiFi-a neće. [emoji35]
 
Poslednja izmena:
Probaj reset fona, mozda nesto zabagovalo... radi

2ca8a57e6734ef9bb116cd5be164a30f.png
 
Probao, nema šanse. Neće ni na TV-u.
Jel ima još neko ko je na exe-netu da proba da li mu radi?
 
Poslednja izmena:
Imao sam isti problem ali kod Jotela. Pretpostavljam da ti i preko računara izbacuje istu grešku?
Problem je u ip adresi, HBO GO vidi kao da pristupaš iz neke druge zemlje a ne iz Srbije.
Promeni ip adresu.
 
Ne radi aplikacija na Androidu ni na Samsung smart tv-u sa Tizen op. sistemom. Ajde sad jedno glupo pitanje : kako da promenim IP adresu?
Edit
Našao tutorial na YT, promenio IP adresu i opet isto. [emoji35]
Edit No2
Ustvari sad tek vidim da mi se uvek vrati ista ip adresa, iako sam sve odradio prema tutorijalu. Skinuo sam aplikaciju ip tools sa PS i ona mi pokazuje da mi je ip adresa iz Slatine u Rumuniji[emoji4]
Ako neko ima ideju šta da radim slobodno nek napiše.
 
Poslednja izmena:
Pokušaj da isključiš ruter iz struje na 30 - 60min pa vidi da li se promenila.
 
Ni to nije pomoglo. Ali jeste nešto drugo, u podešavanju rutera sam izabrao ručno DNS server nasumice neki od ponuđenih npr 8.8.8.8 i istog momenta se promenila ip adresa, takođe i lokacija je ona koja bi trebalo da bude. Problem rešen.
 
Molim za pomoć :)

Koji više browser da koristim da radi na laptopu sa win10?

Popio sam blokadu na prijavu zbog broja promene uređaja isprobavajući koji radi. Radilo odlično 5 meseci, zadnje na operi do pre nekih 7 dana (mislim da sam tada zadnji put pustio nešto).
Nisam probao jedino IE zbog blokade prijave (nije mi pao na pamet uopšte). Testni plejer mi nije merodavan, jer negde je OK ali ne pusti sadržaj, negde nije OK ali pusti sadržaj.
Pročitano oko silverlight-a, ovoga-onoga...
Uredna prijava, retka upotreba... više sam vremena sinoć potrošio nego što sam pogledao serija :)
 
Ja koristim safari... radi ok
 
Meni takvu poruku izbacuje kad hoću na tv-u... Panasonic.

Radi i chrome...

A i piše na slici
 
E kad bi umeo da čitam i znam šta si mi odgovorio :D
Zezam se, ali svašta sam probao. Sad me mrzi da skidam opet i instaliram hromove, opere, godzile...

Nije do Win10 CU, radilo je i posle njega. U principu problem je HBO, mogli su da usmere koje milionče i naprave nešto kršteno za prozore.
Piše im za Operu, mislim da je pisalo i za Edge. Edge je radio, Opera radila:
4.jpg
3.jpg
Chrome, firefox javljaju istu grešku za sliverlight.

Maxton ima super sliku ali ne pokreće reprodukciju sadržaja, tj. javlja grešku (ne znam sada koju, ne mogu da se prijavim):
1.jpg

IE, radi test snimak, lošija slika. Njega isto ne mogu sada da probam za sadržaj da li radi, ne mogu da se setim da li je uopšte radio.
2.jpg

Ako znate da radi neka starija verzija, chrome, firefox... pišite koja je. Sada mogu da se slikam dok ne resetuju brojač a podrška im je ... ne znam šta reći, koju poruku im poslati :)
 
Zadnja verzija chroma radi.

Možeš i sam da izbrišeš uredjaj...
1.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno