Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, loše sam razumeo... Naravno roditelji, čiji sam nalog koristio imaju aktivan paket.
 
Pa pošto Sbb ograničava kao što je čovek opisao, onda mi deluje bolje doplatiti 25din. Na HboGo ima sve što i na Hbo, a gledaš kad hoćeš. Cinemax se bar meni uopšte ne sviđa, pa ga i ne računam...
Ali na SBBu imas i kanale na samom TVu, a ovde je samo preko aplikacije (naravno, ne racunam ako neko nema SBB TV, u kom slucaju je ocigledno bolji Tnor).
Nije isti kvalitet usput. (HBO HD na TVu i HBO preko HBO Goa na TVu)

Nije mi bas poredivo, n'o shvatam sada.
 
Ima svoj plus i minus. Kod mene je kablovska, satelitski risiver i pc povezano na jednom Tv-u pa na takav način gledam da je HboGo jako zgodan... Mada svejedno ću ga otkazati krajem meseca.
 
Poslednja izmena:
*meni licno bi HBO Go preko Telenora bio dovoljan i zadovoljava, isto.

Pod uslovom da vec imam paket u Telenoru, naravno. (sto, ne znam da li znate... ali nemam, niti postoje sanse u skorije vreme da imam :D)
 
Da daju neograničen saobraćaj za HBO Go ta cena bi imala smisla, ovako bre em lošiji kvalitet slike, em nemaš pristup na TV-u, em posle 5GB doplati za net. A ista cena. Pa to što može "bez kablovske" ne vredi baš tooooliko novca.
Da je Go i On-Demand u paketu, možda.

Ali 5GB lufta mesečno je svakako smejurija za video servis.
 
Šta je on-demand?

Samo ovako se pominje da postoji...
Screenshot_2016-12-20-21-55-30-843_com.android.chrome.png
 
Poslednja izmena:
HBO ima i On-Demand servis, obično ga provajder strpa u "Video klub" / "Video on Demand" sekciju na risiveru. Znači imaš njihove originalne serije sve sezone da gledaš kad hoćeš koliko god hoćeš. Starije HBO serije koje se trenutno uopšte ne emituju na 3 HBO kanala.

Oba servira dobijaš uz Telekomov "HBO+" paket za IPTV, tj kod SBB-a uz "HBO Premium" paket na D3.
 
To je onda otprilike to, koliko shvatam...
Screenshot (77).jpg Screenshot (79).jpg
 
MTS daje 4 uređaja koja mogu da pristupaju servisu na jednom nalogu ;) .
 
I dva paralelna strima verovatno? Akoje tako, ista je ponuda onda. Ne znam jesu li možda takvi zahtev i od strane hbo?
 
Poslednja izmena:
SBB daje 4 uređaja, s tim da samo na 2 može biti aktivan stream istovremeno.
 
Da li je neko uporedjivao kvalitet slike hbogo i netflixa?
Na Samsung smart tv aplikaciji Hbo go vidljivo losije izgleda. Iako se vidi da je visoka rezolucija slika nema detalja i deluje kao slabiji hd rip sa torenta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
*meni licno bi HBO Go preko Telenora bio dovoljan i zadovoljava, isto.

Pod uslovom da vec imam paket u Telenoru, naravno. (sto, ne znam da li znate... ali nemam, niti postoje sanse u skorije vreme da imam :D)

Ako je tako mogao bih ja da ti dam kod posto sam aktivirao na 3 uredjaja i imam fore na jos jednom :d
 
Jel se jos kome desava kad oce da pusti Telenor HBO GO preko Opere,Firefox-a itd. da mu izbaci info da je SilverLight onemogucen i da se ukljuci u pregledacu?
Gde se to nalazi u podesavanjima i nije mi jasno kako onda D3GO mogu normalno gledati,a i on trazi taj Silver,a ovo zeza?
 
Namestio sam,ponovo sam ga instalirao i sad radi

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Koristi li ovo neko posle probnog perioda? [emoji1]
Mene nesto zeza app, izbacuje mi da nisu dostupni serveri, dok kod burazera na iOS radi normalno, i kod mene na lapu, jedino zeza na Androidu... Ima li neko problema?
 
Da li je neko uporedjivao kvalitet slike hbogo i netflixa?
Na Samsung smart tv aplikaciji Hbo go vidljivo losije izgleda. Iako se vidi da je visoka rezolucija slika nema detalja i deluje kao slabiji hd rip sa torenta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Imam i jedno i drugo i slažem se sa tobom. Slika je na hbo ispranih boja, manjka kontrasta. Ništa posebno. A sama smart hbo app je u odnosu na netflix kao da je programer amater pravio.

Sent from my Nexus 6P
 
Ja koristim... Mogu reći da je servis po sređenosti i funkcionalnosti daleko iza Netflixa. Mobilna aplikacija lepo izgleda, ali je u suštini živi krš, gde nema načina da elegantno nastaviš gledanje neke epizode, već svaki put traži seriju, biraj sezonu, biraj epizodu, traži ručno gde si stao... Titlovi malo-malo pa zabaguju i prebace se na slovenački šta god ti izabrao. Kada na desktopu gledam (Chrome ili Edge, svejedno je), moram da se uzdržavam od prekomernog "premotavanja"', tj. skakanja na scene, jer u nekom trenutku strim naprosto stane i ne vrati se. Onda sve ispočetka.

Sve u svemu, nije sjajno.
 
Možeš da nastaviš gde si stao, na bilo kom filmu ili seriji koju nisi odgledao na kraju, na aplikaciji ili na kompu, udjes u "Meni>Moj izbor>Gledali ste> i tu odaberes sta si gledao.
Kvalitet slike, isto mogu reći da je dosta loš. Ovo sa Titlovim imam i ja problem na chrome-u, pa ih isključim i uključim i radi normalno, a u aplikaciji nemam tih problema.
 
Aplikacija za TV je krš. Izbog filmova je solidan, ali evo već posle mesec dana je to to... za serijama je druga svar.
 
Moze li neko da objasni HBO Go i HBO On Demand na mts iptv? Radi mi OD ali GO ne znam kako da aktiviram niti registrujem. Sve mi to treba na iPhone ili apple Tv.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pu, 'bem ti lokalizovan HBO Go. Naravno da ima dostupna praktično sve i jedna HBO serija osim "Oz" koju jedino nikad nisam odgledao do kraja :( Ostalo sam sve reprizirao u zadnjih 2 godine...
 
Da malo zivne tema [emoji3] shamane, daj neki predlog posto si sve odgledao [emoji3]
Primetio sam da kod telenora ide i hbo live u app, a kod sbb-a toga nema u app.
IMG_2548.JPG
IMG_2549.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Misliš na predlog HBO serije za gledanje? Za mene je "Six Feet Under" najbolja drama serija ikad & najbolje "series finale". "Deadwood" je isto odličan.

Ja trenutno repriziram "Oz", počeo sam 5. sezonu :D Tj malo Oz, malo Cowboy Bebop repriziram.
 
Da da... hvala na predlogu [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima. Zanima me da li je HBO go istog kvaliteta i preko Telenora i preko SBB-a? Već duže vreme koristim sestrin user preko SBB-a na LG TV-u i slika je odlična, iako je LG-jeva aplikacija smeće neviđeno. Od pre neki dan imam Telenorov HBO Go i slika je daleko gora. Mislim, na telefonu i nije loša zato što je ekran mali ali već na TV-u je mnogo lošija. Telenorov user korisitm preko android boxa koristeći aplikaciju sa marketa pa preko HDMI-a na TV. Ja sam siguran da slika nije istog kvaliteta tj. preko SBB-a je neuporedivo bolja ali ne znam da li je stvar u aplikaciji ili kodeku, bitrate-u ... Voleo bih da mi neko konretno odgovori zato što me stvarno zanima. Poznajem AV materiju tako da se ne ustežite od upotrebljavanja stručnih termina.
 
Pa porediš babe i žabe ipak. Uzmi Telenor nalog stavi u tu LG TV aplikaciju gde ti je super slika sa SBB nalogom ... pa onda vidi da li ima značajne razlike u kvalitetu slike.
 
Pa porediš babe i žabe ipak. Uzmi Telenor nalog stavi u tu LG TV aplikaciju gde ti je super slika sa SBB nalogom ... pa onda vidi da li ima značajne razlike u kvalitetu slike.

Ne želim da komplikujem, da odjavljujem, prijavljujem ... nije moj Sbb user. Ne poredim babe i žabe nego tražim konkretan odgovor. Ti očigledno ne možeš da mi odgovoriš
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno