Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je mail isti kod mts-a i hbo-go ?
 
HBO Go je za MTS trazio korisnicko ime sa MTSa i lozinku (mada se ne secam da li trazi PIN ili lozinku, MTS MNOGO zeza sa time da nije konzistentan sta od ta dva gde treba)
 
Hbo go jedini ima prevode na srpskom jeziku, od aplikacija koje nude gledanje preko neta? Kakva su Vaša iskustva sa HBO GO, dobra i loša?
 
Dobra!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mene tera maler sa mts-om, od subote ne mogu da registruju da sam se prijavio za HBO+?! Automatski ne mogu da se registrujem na HBO GO, dok su kanali na tv uredno otključani.
 
Da li si razgovarao sa korisničkim servisom, među prvima sam se registrovao na tu uslugu a znam to po tome što kada sam razgovarao sa njima "servisom" pojma nisu imali o čemu pričam kakav hbogo :) ubeđivali su me da mi je hbogo uključen kada na tv imam hbo kanale i sinemax nisu razumeli šta je hbogo. Inače moja iskustva su dobra sa hbogo i jeste fulhd je slika ali kvalitet varira od kvaliteta internet veze, sam kvalitet slike pada ukoliko brzina padne ispod potrebne.

Soilent Green is People
 
Poslednja izmena:
Od kuće (preko daljinskog upravljača kako oni kažu) aktivirao sam HBO+ paket i prikazuju mi se kanali. Korisnički centar nema u njihovom sistemu informaciju da sam aktivirao HBO+ paket iako kanali uredno rade. Verujem da kanale odma otključavaju na tv-u, a sinhronizacija sa HBO servisom traje 24h radnim danima, pošto sam aktivirao za vikend uslugu od ponedeljka računaju.
 
Pa ovi iz Telekoma su komedija :) . Četiri dana koristim paket koji se plaća, a oni i dalje to nemaju u evidenciji :) ?!
 
Ne brini bices u evidenciji kad treba da se plati [emoji3] i ono sto si napisao da od ponedeljka racunaju [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nece biti da nisu azurirali, nesto drugo je problem.

Probaj 0000, 1111 ili 1234 kao lozinku, ako nece tvoju lozinku da prihvati. Ako nije to, zovi!
 
Ne mogu da se registrujem, zato sto me nisu registrovali da koristim hbo usluge. :)
Sve žive sam zvao, poslao mejl sa slikama da sam uredno prijavljen na hbo+ paket. Zvali jutros i kao mojne da nas smaras javicemo kad se neko smiluje da vidi u cemu je problem.
 
Poslednja izmena:
Proradilo je danas :) . Da li neko koristi HBO GO na Cromecast 2? Pokušavam da nstaliram aplikaciju na cc2 ali dobijam poruku "probajte ponovo kasnije".
 
Preko Win 10 i Chroma strimivanje na cc2 ide super. Preko tableta i aplikacije HBO GO kada kliknem na dugme (gore desno) gde bi trebao da mi ponudi opciju da strimuje film na cc2 ništa se ne dogadja. Da li je neko ima sličan problem?
 
Problem je do HBO Go aplikacije. Pre poslednjeg update-a je sve bilo ok sa ChromeCastom (1 i 2). Jedino da skineš apk prethodne verzije, dok ne poprave.
 
Telenor HBOGO fercera ko zmaj u Rep.Srpskoj na wifi nakacen,malo pre probao,a mislio sam da ne moze van Srbije ;)

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Danas sam od sebe proradio na tableta (Android) cc2, ali sam greškom izbrisao win 10 iz uredjaja tako da treba 24h da sačekam da mogu ponovo da registrujem uredjaj. Na prvu loptu čini mi se da bolju sliku baca iz Win 10 sa Chroma, nego sa Samsung tableta na cc2.
 
Uporedio sam malo sliku na HboGo i sliku sa satelita (HBO HD), na istom filmu. Na HboGo jeste HD, ali je ipak neuporedivo sa slikom koja se dobija sa satelitske TV.
Moj net je svega 10/1 pa možda ima nekog uticaja na HboGo.
 
Poslednja izmena:
A dobro, generalno slika je ok.
 
Da, generalno je sasvim dobra. Bar ja sam zadovoljan.
 
Daj screenshot :)
A uradi onda i SS preko 3G veze (podesi da moze HD preko 3G/4G)
 
Gledao sam na PC (na TV 37") i preko hotspota na 4G (u stanu je brzina oko 20-25/10), ali nisam uočio neku razliku. Nikako nije loša slika, već je sa satelita bolja.
Drugar je poredio HD kanale sa satelita i D3i na svom TV-u, i kaže da mu bolje izgleda slika sa satelita. Na netu ponegde i piše da sa satelita u proseku može da bude nešto bolja u odnosu na kabl.
 
Poslednja izmena:
Sbb blokira pristup HBO Gou sa svakog provajdera koji nije Sbb. Osim ako ne postoji aktivan internet paket.

Pise sitnim slovima i na sajtu da je SBB internet obavezan.

Klasično vezivanje usluga za uslugu... Nesto sto se koristi u pokretu ne bi smelo tako, ali RATEL boli uvo.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sbb blokira pristup HBO Gou sa svakog provajdera koji nije Sbb. Osim ako ne postoji aktivan internet paket.

Pise sitnim slovima i na sajtu da je SBB internet obavezan.

Klasično vezivanje usluga za uslugu... Nesto sto se koristi u pokretu ne bi smelo tako, ali RATEL boli uvo.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Zato uzmes telenor hbo go. Pogotovo ako imas neki paket uz koji ide

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ko nema u svom paketu, odnosno doplaćuje posebno za HBO kanale, deluje mi kao bolja opcija da uzme u Telenoru HBO Go.
 
@Desp, kako? Kod SBBa je 720din za HBO+Cinemax+HBO GO.
Kod Telenora je samo HBO Go 745.

Zasto nije besplatan uz Play M?
 
Pa pošto Sbb ograničava kao što je čovek opisao, onda mi deluje bolje doplatiti 25din. Na HboGo ima sve što i na Hbo, a gledaš kad hoćeš. Cinemax se bar meni uopšte ne sviđa, pa ga i ne računam...
 
Poslednja izmena:
Sbb blokira pristup HBO Gou sa svakog provajdera koji nije Sbb. Osim ako ne postoji aktivan internet paket.

Pise sitnim slovima i na sajtu da je SBB internet obavezan.

Klasično vezivanje usluga za uslugu... Nesto sto se koristi u pokretu ne bi smelo tako, ali RATEL boli uvo.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Hm... ja sinoć probao na Kopernikus intertnetu i radilo.
 
^super, ti si car?

396107cadf4e6c6024b541df1a553348.jpg


Dakle, preduslov je postojanje AKTIVNOG (prepaid ILI postpaid) SBB internet paketa. Sadržaju se MOŽE pristupiti i sa drugih provajdera AKO aktivan paket postoji. Makar prepaid od 800MB.

Stranica je u međuvremenu redizajnirana, obaveštenje je bilo u vidu jedva vidljivog popupa za "više informacija".
Stavka nije ni u ugovoru.

HBO Adria se ogradio, jasno stavljajući do znanja da je to smislio SBB.
A RATEL... to je tek smešno. Zvali me (SBB) da mi ponude dva meseca gratis (na ugovor od dve godine), ne kapirajući da je cela poenta u tome da NE ŽELIM SBB internet.

Već izbor.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno