Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pomoć! Može li neko da mi kaže gde da nađem famozni TV-PIN da bih mogao da gledam HBO GO na smart TV-u?

Instalirao sam aplikaciju za telefon i računar, prijavio se na svoj nalog, ali nigde u podešavanjima ne postoji TV PIN koji mi traži aplikacija za smart TV!

Mislim da ti tv da link, hbogo.rs/activate

Ovo je iz history browsera na telefonu, ali gotovo sam siguran da je tako.
 
Hvala ti, Pajo, ali nema TV PIN-a, krastavac :(. Evo kako mi izgleda taj ekran:

hbogo.JPG
 
a na tv-u ti samo trazi pin iz aplikacije i nema drugih info?

sad se ne secam kako izgleda na tv, ja na mom nemam, kum je na njegovom smart tv aktivirao preko mog naloga...

Sent from Galaxy S8
 
Na TV-u mi traži TV pin i upućuje me da ga potražim u podešavanjima profila, u odeljku koji si postavio u svom screen shotu. Međutim, kad odem u podešavanja, TV PIN-a nema.
Ništa, hvala ti za trud, hvala i tebi churla. Sutra ću da kontaktiram korisničku podršku da vidim da li oni mogu da mi pomognu.
 
Zar to nije onaj kod koji aplikaciju vezuje za tvoj nalog i koji se nalazi u Telenor aplikaciji pod "Usluge" pa HBO GO i Aktivacioni kod?
 
Na TV-u mi traži TV pin i upućuje me da ga potražim u podešavanjima profila, u odeljku koji si postavio u svom screen shotu. Međutim, kad odem u podešavanja, TV PIN-a nema.
Ništa, hvala ti za trud, hvala i tebi churla. Sutra ću da kontaktiram korisničku podršku da vidim da li oni mogu da mi pomognu.
Kako si uzeo uslugu???

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Kod za povezivanje TV-a sa mobilnim i slično se nalazi u podešavanjima. Gde je tačno zavisi od modela televizora.
 
Kod mene ima tv pin.
 

Prilozi

  • hbo go.png
    hbo go.png
    43 KB · Pregleda: 747
Jel može neko da okači poslednju verziju aplikacije?
Ja sam jedan od onih kome se na Google Play-u ne pojavljuje...
 
Imaš okačenu, par strana unazad

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
@ILoveRoses
Ajd bas javi sta su to rekli.
Kod mene je to funcionisalo tako sto mi app na TV prikaze kod koji sam ja ukucao na sajtu (na /activate) strani i tako povezao TV sa nalogom.
Losa stvar je bila sto sam morao skoro svaki dan da aktiviram TV ... Nekad je radilo par dana, nekad za svaki start aplikacije. Otud i u history telefona, jer sam je stavio u bookmarks koliko me je te nerviralo.
 
Ja je koristim vec duže vreme.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
@ILoveRoses
Ajd bas javi sta su to rekli.
Kod mene je to funcionisalo tako sto mi app na TV prikaze kod koji sam ja ukucao na sajtu (na /activate) strani i tako povezao TV sa nalogom.
Losa stvar je bila sto sam morao skoro svaki dan da aktiviram TV ... Nekad je radilo par dana, nekad za svaki start aplikacije. Otud i u history telefona, jer sam je stavio u bookmarks koliko me je te nerviralo.

Zvao sam ih. Dečko iz korisničke podrške rekao mi je da LG televizori (takav imam) ne podržavaju gledanje HBO G0 sa TV-a ako se za korišćenje HBO GO usluge registrujem direktno putem stranice hbogo.rs, već može samo preko operatera.
Dakle, ko želi da otvori nalog na portalu hbogo.rs i iskoristi besplatni promotivni period od mesec dana, ako ima LG televizor neće moći da gleda HBO go na TV-u. To je suština priče :)
 
Zvao sam ih. Dečko iz korisničke podrške rekao mi je da LG televizori (takav imam) ne podržavaju gledanje HBO G0 sa TV-a ako se za korišćenje HBO GO usluge registrujem direktno putem stranice hbogo.rs, već može samo preko operatera.
Dakle, ko želi da otvori nalog na portalu hbogo.rs i iskoristi besplatni promotivni period od mesec dana, ako ima LG televizor neće moći da gleda HBO go na TV-u. To je suština priče :)
Tako sam i skuzio..strasno..ali kakvo sondiranje trzista a msm jedno 50% TV aparata su LG

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Verovatno će pustiti, ceo taj sistem direktne pretplate je skoro krenuo.

Malo strpljenja ili se snadjite, prenesite broj u telenor ;)
 
2013. Kada sam pokrenuo ovu temu HBO GO je bio najavljen da će se moći koristiti uz premijum paket u mts-u, mogu reći da nije išlo sve glatko, isto imam LG tv sa HBO GO aplikacijom, mislim da je trenutno najjednostavnije se registrovani preko Telenora...

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Zar ne možete preko telefona da cast-ujete?
Znam, nije to rešenje, ali je bolje nego da se pomirite sa ovim ili da menjate provajdera samo zbog toga.
Meni i lakše tako zbog navigacije, a i zbog HBO GO politike da se ne može koristiti na kablu, može samo bežično. A da vadim kabl iz rutera koji je 30cm do ukaza u TV i da se borim za etar samo zbog toga, nema šanse.

Inače ljudi kupuju Netflix/HBO Go/... sa eBay-a za par dolara na više meseci i zadovoljni su (Netflix tema). Doduše ne znam da li tako imaju naše prevode.
 
Samo da prijavim da sam se snašao :). HDMI kablom sam povezao laptop sa TV-om i tako sa ženom odgledao par serija i filmova u ponudi HBO GO.
Šta da kažem...
Pre svega, prezadovoljni smo kvalitetom slike. Pročitao sam u ovoj temi da kvalitet slike HBO GO nije na nivou HBO HD TV kanala. Uzeću slobodu da iznesem drugačije mišljenje: slika, koju smo strimovali preko laptopa sa neta, pa preko HDMI kabla na TV od 42", bila je oštra, sa puno detalja i sjajnog kvaliteta; baš, onako, HD fazon.
Takođe, ponuda je mnogo mnogo bolja od Netfliks Srbija. Masa serija, filmova i dokumentaraca. Spram HBO GO ponude, ponuda Netfliksa je smešna, da ne upotrebim neku težu reč.
Tako da, ono, prvi utisci su baš pozitivni.

Jedino ne znam da li je isti kvalitet slike kada pretplata ide preko Telenora. Moguće da je lošiji, mada mi to deluje nerealno.
 
Poslednja izmena:
Neko nekome HBO GO nalog sa Telenora, neko nekome mtsTV GO sa Telekoma, neko nekome EON sa SBB-a... Trange/frange kombinacije ;) Pa onda malo HDMI kabl, malo Chromecast, malo TV app... Snalazite se ljudi :D
 
Samo da prijavim da sam se snašao :). HDMI kablom sam povezao laptop sa TV-om i tako sa ženom odgledao par serija i filmova u ponudi HBO GO.
Šta da kažem...
Pre svega, prezadovoljni smo kvalitetom slike. Pročitao sam u ovoj temi da kvalitet slike HBO GO nije na nivou HBO HD TV kanala. Uzeću slobodu da iznesem drugačije mišljenje: slika, koju smo strimovali preko laptopa sa neta, pa preko HDMI kabla na TV od 42", bila je oštra, sa puno detalja i sjajnog kvaliteta; baš, onako, HD fazon.
Takođe, ponuda je mnogo mnogo bolja od Netfliks Srbija. Masa serija, filmova i dokumentaraca. Spram HBO GO ponude, ponuda Netfliksa je smešna, da ne upotrebim neku težu reč.
Tako da, ono, prvi utisci su baš pozitivni.

Jedino ne znam da li je isti kvalitet slike kada pretplata ide preko Telenora. Moguće da je lošiji, mada mi to deluje nerealno.
Koliko ja znam, HBO GO Serbia i jeste HD, ali nije FHD ;)

A Netflix ima mnogo bolju ponudu, ali kad se prebaci na neku drugu zemlju (ne znam kako se to sada radi).
 
Samo da prijavim da sam se snašao :). HDMI kablom sam povezao laptop sa TV-om i tako sa ženom odgledao par serija i filmova u ponudi HBO GO.
Šta da kažem...
Pre svega, prezadovoljni smo kvalitetom slike. Pročitao sam u ovoj temi da kvalitet slike HBO GO nije na nivou HBO HD TV kanala. Uzeću slobodu da iznesem drugačije mišljenje: slika, koju smo strimovali preko laptopa sa neta, pa preko HDMI kabla na TV od 42", bila je oštra, sa puno detalja i sjajnog kvaliteta; baš, onako, HD fazon.
Takođe, ponuda je mnogo mnogo bolja od Netfliks Srbija. Masa serija, filmova i dokumentaraca. Spram HBO GO ponude, ponuda Netfliksa je smešna, da ne upotrebim neku težu reč.
Tako da, ono, prvi utisci su baš pozitivni.

Jedino ne znam da li je isti kvalitet slike kada pretplata ide preko Telenora. Moguće da je lošiji, mada mi to deluje nerealno.

Isti je kvalitet slike...
 
Uzeo sam ovaj probni period od mesec dana,ali nema sumnje da cu na duze staze koristiti HBO GO. Svidja mi se ponuda jako.

Ako imate neke predloge za serije "ispod radara" ,pisite. Cekirao sam Dextera, GoT,The wire i tako to... Ali ako imate neku manje pozatu ,a da vam se svidela,pisite.
 
Umbre rumunska i Aranayelet ili Sladak zivot madjarska...obe sjajne

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Zavisi kakav tip serija voliš. I tipski i tematski. Ja sam odgledao maltene sve HBO drame (komedije su im sa izuzetkom "Silicon Valley" za moj ukus uvek bile totalni krš) i mini-serije. I meni lično je "Six Feet Under" (aka "Šest stopa pod zemljom") najbolja drama serija ikad, i serija sa obedljivo najboljim završetkom / poslednjom epizodom.

Tj recimo da je poredak ovako nešto :

Od starijih:

1. Six Feet Under
2. The Wire
4. Deadwood
5. Oz
6. Carnivale
7. Rome
8. The Sopranos

Od novijih:

9. The Leftovers
10. Westworld
11. True Detective (1. sezona).
12. The Newsroom
...
199. GoT (meh :d čitao sam knjige...)

To bez uzimanja u obzir mini-serija (Band of Brothers, The Pacific...) koje su isto dobre.

Od stvari koje nudi hbogo,rs a nisu originalna HBO samostalna produkcija meni su dobre bile Luther i The Affair.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno