Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa ovom novom apk verzijom nemoguće je se prijaviti kad dođeš do dela da izabereš operatera koko god puta kliknem u spisku na njega neće da izabere, a na staroj verziji imam apsurd na prijavi mi govori da se ne nalazim u bazi a pri registraciji korisnik je već registrovan,na kompjuteru preko browsera se prijavim bez problema.
 
Samo malo, ti imas nalog na hbogo.rs koji sigurno radi?
Ja sam doduse kreirao nov nalog u petak kao sbb promo. Nisam se bavio starim kojim sam imao (neke promocije, pa telenor mi neko dao prosle zime ...).
Na TV sam reinstalirao app (sada non stop trazi aktivaciju uredjaja na sajtu, mozda cak pri svakom startu, za zenu previse i nece tako da koristi), dok sam na tv box danas najnormanije na play store isao, izabrao lokaciju pri instalacijji, login un/pass i detetu pustio patrolne sape. Radi. Nijedan problem usput.
 
Poslednja izmena:
da li ima serija Snowfall tj Bijelo kako prevode?hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
I dalje prko apk ne mogu da izaberem operatera zašto i ovo jednostavno nisu napravili da štikliraš kao izbor države.
Da li može nekako ovo da se zaobiđe da se nekako ubace log podaci nekom skriptom ili da se ubace cookies kao što može na kompjuteru.
 
uspeo da instaliram na mob i na android uredjaju HBO GO app..na mob iz prve proradila na android playeru iz 4.puta..ocekivah bolju sliku,ali ok,titlovi tanki,ostri,sve u svemu jako zadovoljan za ove pare..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako da gledam na LG web os tv ovo???hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Direktno nikako, ne postoji app
 
E se.em se u app..otkazujem jasno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
da li je realno da mi svaki put vraca izbor jezika (preko chroma) na srpski.... to otkada su uradili onaj "update" :mad:
 
Postoji al ne sljaka [emoji40][emoji40][emoji40]

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Kako ne šljaka kad je koristim svaki dan, prelistaj temu malo unazad.
 
Jel vam radio HBO go? Meni neku gresku počeo da izbacuje danas, do sinoć radio najnormalnije.
 
Kod mene trenutno ne radi.

EDIT: Proradio je.
 
Poslednja izmena:
Evo sad probao na kompu, radi.
 
Proradilo je i kod mene, par minuta nakon što sam ovde postavio pitanje. Moguće da su nešto "radili" na serveru.
 
Je l ima neko problem sa ios app? U sred serije ili filma izbaci iz aplikacije, i kad izadjem i ponovo udjem zakoci aplikacija i ne mogu da nastavim gde sam stala. Takodje ne pamti dokle sam stala sa gledanjem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni pocelo da izbacuje gresku pa sam im pisala.
bbfb74285ae77e14a4be4eb8523b1985.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U njihovom korisnickom servisu kao da rade ljudi koji uce srpski jezik kao strani. Nisam skoro video toliko plasticnih i nabacanih recenica, koliko god one bile automatizovane


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja otkazao..ne dam im eura

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja vise ne mogu ni da otvorim aplikaciju. Dok ne izbace azuriranje nema nista [emoji19]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja probao sinoc, krenula serija (Berlin Vavilon), preko TV app (Samsung smart, nije android) i ono ide full hd, kristalno cista slika, fantazija.

Al ne lezi vraze, na svakih 5 minuta aplikacija javlja gresku. Ne pomaze ni gasenje TV-a, reinstalacija aplikacije, brisanje TV-a iz liste uredjaja na hbo.rs, nista. Poseban *****izam je da preko sajta ne mozes da gledas u HD rezoluciji.
Uzeo sam probni period 30 dana, ali sa ovako losom aplikacijom nema sanse da cu da platim.
 
Nova iskusta: subota preko dana, odgledane 4 epizode (preko tv app), sve normalno.
Nedelja uvece, svakih 5 minuta koci. Tako da verovatno ne mogu da podrze kapacitetom kolicinu zahteva. Sto je steta, jer je inace slika odlicna.
 
Ja odustao nakon trial perioda,lose

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Pomoć! Može li neko da mi kaže gde da nađem famozni TV-PIN da bih mogao da gledam HBO GO na smart TV-u?

Instalirao sam aplikaciju za telefon i računar, prijavio se na svoj nalog, ali nigde u podešavanjima ne postoji TV PIN koji mi traži aplikacija za smart TV!
 
Na Smart TV možeš da koristiš HBO GO aplikaciju samo
ako si je uzeo preko nekog provajdera(SBB, mts...) a ne kao zasebnu uslugu.
Tako je bar bilo pre mesec dana.
Ili da sutra pozoveš 0800 500805 i da se raspitaš.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno