Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja gledam na tv imam HBO GO aplikaciju i zato sam pitao za titl da gledam na kompjuteru verovatno da bi radio titl, govorim o filmu američki žigolo... Da li neko takođe gleda HBO GO na tv?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Sada sam proverio na tv-u i nema titl za taj film, na laptopu ima titl, a na ios i android aplikaciji nema taj film u ponudi.
 
Jel moze neko da potvrdi da li je na android aplikaciji max rezolucija 480p?
 
Da li imate problema sa HBO GO aplikaciju na tv-u LG smart. Neće da se pokrene samo stoji HBO GO učitavanje??? Probao više puta da pokrenem iz početka ali neće da radi.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Problem je znači do "njih" već sam mislio da je problem do tv-a

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam upravo zavrsio za gledanjem filma preko hbo go na samsung tv-u. Sve radi normalno
 
^^ potvrđujem i kod mene je proradilo

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koji os koristite? Sad sam pokušao da aktiviram na lf652 i ne uspevam. Odgovor podrške je da lgtv nisu podržani - dajte neki savet, molim vas.

edit:


ooooo, koji *****izam. Ako se pretplatim na HBO GO direktno kod njih, ne mogu da koristim na LGu.
Ali ako sam pretplacen kod operatera, onda mogu da ga koristim. Nema smisla.
 
Poslednja izmena:
Možda da uzmeš preko Telenora manje je komplikovano...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
^
Ja isto juče primetih...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Potvrđujem zakucava na LG

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Vidim da dosta drugara koristi aplikaciju za LG WebOS. Kakvo je stanje sada? Pre nekoliko meseci sam imao zescih problema, pri svakom pokretanju trazilo mi je da ukucam PIN za TV iz aplikacije, zato sam i odjavio taj digitalni servis u Telenoru.
 
Na LG radi ok ali u poslednje vreme ima problema šta je pravi razlog pojma nemam ali sumnjam na njihov server i problem sa povezivanjem na nj. O tome da treba svaki put da ukucavam TV pin nisam imao tih problema ali desi se s vremena na vreme da traži da ukucam tv pin.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Meni je proradio HBO go na LG(BT) tevejcu. Nema više loading-a na startu

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
je l uspevate da zumirate sliku na s8 preko celog ekrana? sada sam gledao podzemni svet, crne trake i sa strane ali i gore i dole... katastrofalno izgleda..



Sent from Galaxy S8
61d51a9ad48587e675afffe3d3078800.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa normalno kad S8 ima display sa 18.5:9 aspect ratio-om.
 
pa razumeo bih da ima crne trake sa strane ali nema potrebe da ima i gore i dole..

ovako:

Sent from Galaxy S8
8ef1ceb80df8e11e02682b1f02ebe558.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel nekome nestala aplikacija na Samsung tv 2012 modelu?
 
Koji os koristite? Sad sam pokušao da aktiviram na lf652 i ne uspevam. Odgovor podrške je da lgtv nisu podržani - dajte neki savet, molim vas.

edit:


ooooo, koji *****izam. Ako se pretplatim na HBO GO direktno kod njih, ne mogu da koristim na LGu.
Ali ako sam pretplacen kod operatera, onda mogu da ga koristim. Nema smisla.

I ja se iznervirah za ovo ... ne postoji mogucnost da aktiviras na tv-u ako si uzeo uslugu dikretno od njih. Da ne poveruje covek.
 
Za ovo nisam imao pojma... kakva glupost :zgran: ja sam kod sbb-a najnormalnije koristio na LG tv-u
 
pa razumeo bih da ima crne trake sa strane ali nema potrebe da ima i gore i dole..

ovako:

Sent from Galaxy S8
8ef1ceb80df8e11e02682b1f02ebe558.jpg

Ta druga slika je kako ti izgleda 16:9 AR video. Underworld je snimam u 2.35:1 AR. Ako ti telefon neki drugi video sa tim 2.35:1AR pušten u nekom običnom player-u tipa MX Player ne prikazuje tako onda je verovatno HBO Go nešto zeznuo (tipa enkodovao taj film kao 16:9 frejm, da su trake gore/dole deo samog frejma).
 
Poslednja izmena:
Mislim da je već pitano ali nije bilo odgovora, da li ima neko veziju koja radi na android tv? Kada instaliram ovu sa play stora dobijam info da radi samo u Americi..
 
Ta verzija mi se na TV otvori rotirana za 90° ulevo i ne reaguje na komande

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Jel nekome nestala aplikacija na Samsung tv 2012 modelu?

Nisam siguran da li je sama nestala ili ne, ali nije je bilo. Jesam petljao skoro nesto, mada rekao bih da je nisam uninstall (tako ad sam blizi "nestajanju" nakon hub update - bilo ih je poslednjih par meseci nekoliko).
Svakako, instaliras novu verziju i radi. Samsung E serija, to bi trebalo da je 2012 mislim.
Evo juce probao. SBB dao mesec dana free. Dugo nisam imao, negde od aprila, ali opet se samo uverio u siromasnost ponude ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno