Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel to opet prso na Lelenoru?Ucita app i vrti kad treba da pusti sadrzaj do beskonacnosti.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nije, radi normalno
 
Da li HBO GO može da se castuje preko CC sa telefona na tv?Jel probao neko?
 
Da, radi castovanje

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Zahvaljujem druže:wave:
 
Da li mi moze neko pomoci za HBO da mi kaze koja je rezolucija serije Sex and city.
 
Kodi kaže fullhd, ali subjektivan osećaj kaže drugačije. Verovatno je upscale sa nekog sd izvora, jer je baš muljavo.
276c3dfa35be26ee83eeadb281b56d9a.jpg


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
To sa kodi-ja ne moze.biti verodostojno.
Na Samsung smart tv-u nemam tu opciju, ne znam da li ima PS4 ili PS3....znam da ima.za.netflix ali za.HBO go ne vidim

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zašto ne može biti verodostojno to što prikaže Kodi? Nije HBO Go Netflix da izvodi kerefeke i limitira max rezoluciju...
Jel treba da ti kačimo screenshot sa sadržaj manifest fajla da vidiš koji sve "track"-ovi su dostupni?
 
Svakako je loš kvalitet, neki buđavi upscale.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Zašto ne može biti verodostojno to što prikaže Kodi? Nije HBO Go Netflix da izvodi kerefeke i limitira max rezoluciju...
Jel treba da ti kačimo screenshot sa sadržaj manifest fajla da vidiš koji sve "track"-ovi su dostupni?
Ti breeee....ko starac si sve znaš...
Pa kako moze da bude verodostojno kada na "sex i grad seriju" stoji rezolucija 1920x1080....mislim stvarno.....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Nisam video ali sumnjam u upsale,to je serija od 1998 do 2004. Postoji DVD izdanje u prodaji ali bluray nisam video i zato neverujem da je 1080p
 
@DUSANSUNI: To je max rezolucija u kojoj se "emituje" na tom servisu. Naravno da je upscale ili misliš da je 1998 neštood serija snimano u HD? Očigledno su uzeli da "moderniziju" katalog pošto sam primetio i da su i prve 2 sezone Six Feet Under sad dostupne u šatro 1080p varijanti a prethodno su bile naravno samo u SD kako su i emitovane na TV-u originalno.
Još fali samo da počnu te serije sa 4:3 aspect ratio da počnu automatski da konvertuju u 16:9 verziju...
 
Sad sam gledao izgleda da je sex and city ima bluray izdanje,bas su i seriju charmed skoro izbacili prvu sezonu na bluray i rekli ako budu zainteresovani ljudi da kupe prvu sezonu da ce i ostale sezone izaci na bluray.
 
Da li još neko ima problem sa HBO Go aplikacijom na LG webOS, da ne pušta sadržaj, samo "vrti" i posle par minuta izbaci da je došlo do greške?

Ćale ima LG 43uk6200, već godinu dana koristi HBO Go, wi-fi konekcija, net je ok, druge app kao YT rade bez problema. U HBO Go ulazi normalno, ali šta god da pusti, samo baferuje i na kraju izbaci da je došlo do greške u puštanju.

webOS i app su na poslednjoj verziji. Nisam probao preko LAN-a (nezgodno mi da priključim kabl) mada mislim da nije do toga ako već sve drugo radi na wi-fi.

Možda nešto propuštam, ako neko ima predlog bio bih zahvalan.
 
Da li još neko ima problem sa HBO Go aplikacijom na LG webOS, da ne pušta sadržaj, samo "vrti" i posle par minuta izbaci da je došlo do greške?

Ćale ima LG 43uk6200, već godinu dana koristi HBO Go, wi-fi konekcija, net je ok, druge app kao YT rade bez problema. U HBO Go ulazi normalno, ali šta god da pusti, samo baferuje i na kraju izbaci da je došlo do greške u puštanju.

webOS i app su na poslednjoj verziji. Nisam probao preko LAN-a (nezgodno mi da priključim kabl) mada mislim da nije do toga ako već sve drugo radi na wi-fi.

Možda nešto propuštam, ako neko ima predlog bio bih zahvalan.

Moj drug imao isti problem sa lg-webos,rešio problem tako što je tv vratio na fabrička podešavanja pa ponovo instaliro app za hbo go
 
WebOS je do skoro imao 2 aplikacije za HBO Go u LG prodavnici. Ne znam da li je to i sada slučaj. Jedna ima belu ikonicu, a druga crnu. Novija verzija je mnogo bolja od prethodne.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nema više dve, ostala je samo novija
 
Probao sam brisanje pa ponovo instaliranje, nije pomoglo. Da probam još na fabrička da vratim, ako to je pomogne, očigledno će morati da se juri neki smart uredjaj. Hvala na odgovorima.
 
Bela je bila stara, koja je radila na Netcast platformi, dok je ova crna za WebOS. Nazalost, za razliku od Samsunga, LG nije ostavio podrsku za te starije televizore.

Kakvi su po pitanju deljenja sifre, hteo sam burazerima da instaliram na tv(jedan verovatno nece ni da koristi jer ima mobilni net, a kod drugog ce verovatno klinci da odgledaju sve zivo)? Secam se da je pre nekih 5 godina onaj njihov direktor rekao da je to OK. Jel se nesto promenilo?

@cartridge Okreni LG podrsku, proveri s njima. Znam da su burazeru pomogli par puta kada ga je nesto zezala ta njihova smart platforma.
 
Poslednja izmena:
5 uređaja, dva istovremeno
 
Na mom nalogu imam sigurno 20 uredjaja.
 
Zato što se svi browser-i računaju kao 1 uređaj. Ako koristiš Kodi addon i on se računa kao browser (jer se tako lažno predstavlja HBO Go serveru).

20 SmartTV /Android / iOS aplikacija nemaš sigurno.
 
Poslednja izmena:
Nemam kodi, ali na nalogu ima jedno 7-8 androida, ima i iOS-a, par tv aplikacija. I jedno 40 browsera.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6169101]Nemam kodi, ali na nalogu ima jedno 7-8 androida, ima i iOS-a, par tv aplikacija. I jedno 40 browsera.
Da ti imas toliko koliko si napisao, ali to opet nisu 5 razlicita uredjaja.
Znaci jedan uredjaj je "smart tv" drugi je "PlayStation 4" treci je "android" cetvrti "web browser".....

E sada ti mozes imati 20 androida ali je to "jedan" uredjaj...
Bez obzira sto imas 20 androida registrivanih na "HBO GO", istovremeno ces moci da gledas na jednom "android" uredjaju i jednom browseru..
Ja imam ovde četiri(4) uredjaja.
# SmartTv
# Playstation
# android
# browser


@shamanNS: ispravi me ako gresim.
218ef248bf79c4cba92e4c6c78a6582b.jpg


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha, 10 androida, jedan uredjaj. ok.
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    56.2 KB · Pregleda: 101
  • 2.png
    2.png
    62.7 KB · Pregleda: 94
  • 3.png
    3.png
    55.9 KB · Pregleda: 94
Da druze, ali neces moci da gledas istivremeno sa svih 10...kapiras ili ne....
Android uredjaj nije isto sto i "Playstation" konzola, ili Smart TV
Različiti uredjaj...
android, Playstation,Xbox,browser......
Pa i ja nznm koliko imam uredjaja ali samo sa dva istovremeno mogu da gledam...



Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
8ff7b1bfd2892dcee1e2f7e5e1d7a909.jpg
 
Poslednja izmena:
@DUSANSUNI: E već u tu teoriju "1 OS = 1 uređaj" baš i nisam upućen. Znam samo da se browser-i "ne broje". Ali ostali uređaji imaju serijski broj, MAC adresu... pa je daleko lakše identifovati šta je jedinstven uređaj...
 
@cartridge Okreni LG podrsku, proveri s njima. Znam da su burazeru pomogli par puta kada ga je nesto zezala ta njihova smart platforma.

To sam i uradio nakon pisanja prethodnog posta. Odgovorili mi bukvalno u roku od 5 min., svaka im čast.
Evo šta kažu:
Poštovani,
Hvala Vam što ste kontaktirali HBO GO korisničku podršku.

Na žalost kako se ažurirao softver na LG televizoru nastao je problem sa HBO GO aplikacijom. Svi korisnici koji imaju LG televizore imaju ovaj problem.

Naša tehnička služba u saradnji sa samim LG firmom pokušava da otkloni problem koji se na žalost desio nakon ažuriranja softvera.

Predlažemo sledeće opcije koje je naš tehnički tim predložio kao alternativu dok ne otklone

problem sa apčikacijom.

Prva opcija je da ukoliko želite da na računaru skinete zadnju verziju LG softvera na www.lg.com i preko USB istalirate na Vašem TVu, jer pre ažuriranja nove verzije aplikacija nije imala nikakvih problema sa radom.

Druga opcija je da uradite Fabričko resetovanje na Vašem TVu sa novim ažuriranim softverom, iskustva korisnika je da nakon Fabričkog resetovanja aplikacija je počela da radi bez problema.

Svakako imajte u vidu da se sve briše sa Vašeg TVa.

Svakako možete koristiti HBP GO usluge i na nekom drugom uređaju.

Mi se nadamo da će u što skorijem roku naš tehnički tim rešiti ovu neprijatnu situaciju i da ćete moći bez ikakvih problema da koristite HBO GO aplikaciju na LG TVu.

Hvala Vam najlepše na razumevanju i strpljenju.



Ukoliko imate bilo kakvih daljih nedoumica i bilo kojih poteškoća molimo Vas da nas kontaktirate putem mejla ili besplatnim pozivom korisničkog servisa.


Srdačno,

Biljana

HBO GO Korisnički Servis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno