Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da pitam ovde da li ima ko LG tv sa Net Castom i da ima aplikaciju HBO GO?Hajde za EON znam da tek televizori od 2017 pa nadalje mogu da imaju tu aplikaciju ali ne mogu da verujem da mogu da imam npr.Youtube i Netflix a HBO GO ne mogu.Menjao sam drzave ali i dalje isto.
 
Da li je neko imao problem da instalira aplikaciju na tv-u, i sve normalno lista filmova i serija, medjutim kad hocu da pustim nesto izbacuje stalno gresku 5.1?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko imao problem da instalira aplikaciju na tv-u, i sve normalno lista filmova i serija, medjutim kad hocu da pustim nesto izbacuje stalno gresku 5.1?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koji TV je u pitanju

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posle mesec dana proradila HBOGO aplikacija na LG LA seriji iz 2013. godine, iako zvanično ne postoji podrška
 
@chronograph Ja imam 55LA660S, mislim da je tako neka godina - HBO Go na TVu sam batalio jer mi je prečesto spuštao rezoluciju na neki krš, tipa 320, uopšte ne znam razlog, TV je na kablu, net je ok.. Tako da sam odustao i gledam na plejstejšnu sa kojeg sve radi najnormalnije.. Ti nisi imao takvih problema?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod mene radi na Lg isto tako neko godiste,login preko provajdera.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Login TV pinom, pretplata preko provajdera. Do skoro je prilikom startovanja aplikacije bila poruka "404 - Server not found", sad normalno radi.

@fructal Imam i ja povremeno probleme sa rezolucijom, krene film u boljoj rezoluciji onda povremeno prebaci na nižu rezoluciju, vrati na bolju i tako.
 
Znam da je skoro bio update za "Samsung smart TV" verovatno i je bio i za LG...možda zbog toga su bili ti Bagovi.
Primetio sam da je posle update za "Samsung Smart tv" stavljena crna pozadina za titlove,(sada se kao malo bolje vidi) i još par nekih sitnih ispravki.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Uspela sam, radi aplikacija ali nije bas najbolja slika. Kaze na pocetku da koristim na uredjaju koji nije podrzan i da mozda aplikacija nece raditi kako treba. Ovo mi se desilo i na Eon-u, pa mi slika isto ne valja. Je l to do tv-a ili do verzije sistema?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uspela sam, radi aplikacija ali nije bas najbolja slika. Kaze na pocetku da koristim na uredjaju koji nije podrzan i da mozda aplikacija nece raditi kako treba. Ovo mi se desilo i na Eon-u, pa mi slika isto ne valja. Je l to do tv-a ili do verzije sistema?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moguće je da ima neka novija verzija aplikacije, to je verzija od pre nekoliko meseca, ali bi trebalo da ažuriranje na njoj radi normalno.
Probaj da vidiš u aplikaciji da li ima opcija za ažuriranje....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Koliko vidim tv je android 6 pa bi trebalo da radi i tv verzija https://www.apkmirror.com/apk/hbo-h...d-tv/hbo-go-europe-android-tv-5-11-5-release/
Ukoliko neće poslednja verzija za mobilne je https://apkplz.net/app/eu.hbogo.android
QA reci mi molim te ako znaš.
Da li moze na "Samsung Smart TV" da se instalira apk preko USB, pošto koristim US.nalog na Smart TV-u.
Imam "HBO NOW" na us store, Ali nemam HBO za EU.pa sam mislio da ga ubacim sa USB.
Zato "HBO GO" gledam na PS4.
Ako neko zna....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Nece ni jedno ni drugo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Probaj TV da priključiš preko wifi pa javi kako radi.

Inače, na televizorima aplikacija često ima problema. Ja zato koristim Cast opciju. Mnogo zgodnije nego direktno preko TV-a.
QA reci mi molim te ako znaš.
Da li moze na "Samsung Smart TV" da se instalira apk preko USB, pošto koristim US.nalog na Smart TV-u.
Imam "HBO NOW" na us store, Ali nemam HBO za EU.pa sam mislio da ga ubacim sa USB.
Zato "HBO GO" gledam na PS4.
Ako neko zna....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Ista situacija, mora preko fleša.

Ja uvek ovde tražim novu verziju, jer zbog USA naloga ne mogu ni da skinem aplikaciju, ni za telefon ni za TV.

Inače, koja je aktuelna verzija aplikacije?
 
Probaj TV da priključiš preko wifi pa javi kako radi.

Inače, na televizorima aplikacija često ima problema. Ja zato koristim Cast opciju. Mnogo zgodnije nego direktno preko TV-a.

Ista situacija, mora preko fleša.

Ja uvek ovde tražim novu verziju, jer zbog USA naloga ne mogu ni da skinem aplikaciju, ni za telefon ni za TV.

Inače, koja je aktuelna verzija aplikacije?
Za "Samsung Smart TV" pitaš.



Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ovo je za telefon
49a2d227a19c6780dc9448e0ce32bdf0.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
QA reci mi molim te ako znaš.
Da li moze na "Samsung Smart TV" da se instalira apk preko USB, pošto koristim US.nalog na Smart TV-u.
Imam "HBO NOW" na us store, Ali nemam HBO za EU.pa sam mislio da ga ubacim sa USB.
Zato "HBO GO" gledam na PS4.
Ako neko zna....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

Neki koriste aptoide, ja koristim flash ili preko mreže.

Edit:
Sad sam video da je samsung tv, da li je android u pitanju?
 
Poslednja izmena:
Neznam da li si me razumeo.
Kada koristim EU nalog na TV-u, onda je sve u redu, normalno skinem instaliram i gledam "HBO GO" Imam SamsungTV UE55MU6172.
Problem je kada predjem na US nalog, tada u Samsung storu nema "HBO GO" nego samo "HBO NOW". US Nalog koristim zato što u storu ima mnogo više apk,nego EU nalog.
Pa pitam da li sada ja mogu da i dalje koristim ovaj nalog, a apk.za"HBO GO" EU da skinem i ubacim sa fleša.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Svakako moraš da probaš.

Ja imam Sony TV sa androidom i samo USA nalog, pa aplikaciju moram ručno da instaliram (preko fleša) i sve radi.

Dajte tu novu verziju apk :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno