Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislio sam na HBO OD unutar EON sajta, recimo hteo sam da pogledam Saljut-7, ali ga nudi samo u SD kvalitetu, pa me zanima kakvo je stanje u HBO GO?

Njega nemam aktiviranog, a moram podršku da cimam da mi prosledi kod, pošto EON van mreže korisnici nemaju to u okviru mojEON portala. Pa se ne bih cimao, ako je identičan kvalitet prilikom gledanja na laptopu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Dosta je bolja slika na HBOGo (za ovaj slučaj)
 
Poslednja izmena:
Evo jedno pitanje za sve.
Može li neko ko koristi HBO GO na androidu, PlayStationu 3 i PlayStationu4, kao i na Samsung Smart TV da nadjem seriju "Legion"
Ja ne mogu.
Kod mene je serija na tim uredjajima nema. Na
"HBO OD" kao i na kompu je imam a na androidu PlayStationu i Samsung Smart TV ne.
Može li neko da mi javi ima li na androidu seriju "Legion"
Hvala

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Nema ni na LG WebOS aplikaciji.
 
Deset puta sam im pusao, jao biće reseno.....i ništa.
Stvarno nema smisla.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
@DUSANSUNI: A na kompu na HBO Go sajtu kad uradiš search ti nađe i film i seriju? Pošto meni kad testiram na Chrome u search rezultatu bude samo film. A serija očigledno postoji na HBO Go i može i da se gleda, ako peške odeš na ovaj URL: https://hbogo.rs/series/legion/season-1

Znači "samo" search ne radi kako treba. Sitnica :d :d
 
Poslednja izmena:
@DUSANSUNI: A na kompu na HBO Go sajtu kad uradiš search ti nađe i film i seriju? Pošto meni kad testiram na Chrome u search rezultatu bude samo film. A serija očigledno postoji na HBO Go i može i da se gleda, ako peške odeš na ovaj URL: https://hbogo.rs/series/legion/season-1

Znači "samo" search ne radi kako treba. Sitnica :d :d
Na kompu da, ali na androidu, Samsung TV, PlayStation, lg web os I ostalim HBO GO platformi (osim kao što rekosmo kompu) seriju nikako ne možeš naći.
To je problem

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Pa meni ni na kompu search ne nalazi seriju :d
To bi već imalo nekog smisla, ako na svim aplikacijama search je ne nalazi... pa bi to ukazivalo na neki problem sa search i tom serijom (tipa da nije dodata u bazu koju pretražuje).
A da tebi radi na kompu a meni ne... lol kako & zašto?
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sadržaj nije isti kod svih operatera,pošto trenutno imam HBOGO i kod SBB i Telenora na nalogu od SBB je pretragom na kompu ima dok kod Telenora nema.
 
Ja sam testirao sa nalogom preko Telenor-a. Problem je očigledni vezan za search funkcionalnost... pošto sam stream radi i sa Telenorom kao provajderom naloga. Da tim korisnicima nešto "ne sleduje" logično bi bilo da server ne dozvoljava reprodukciju tog videa...
 
Pa meni ni na kompu search ne nalazi seriju :d
To bi već imalo nekog smisla, ako na svim aplikacijama search je ne nalazi... pa bi to ukazivalo na neki problem sa search i tom serijom (tipa da nije dodata u bazu koju pretražuje).
A da tebi radi na kompu a meni ne... lol kako & zašto?
Ma i ja kompu u search ne nalazim, nego u serije pa SF...itd. i onda naravno mogu da gledam.
Problem je što kada to isto uradim na Samsung TV,ili na playstation ili na android telefonu nikako nemogu da nadjem seriju.
Nema je na tim HBO GO platformama.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Tako je i na telefonu....kažem na svim HBO GO platformama,osim na kompu.
0aa1eb2cf0c97f0caabb0169acf3c6e4.jpg


Sent from my Huawei Y7 prime
 
Kada se otvori preko onog linka na PC i počne sa gledanjem, može kasnije da se nastavi na TV aplikaciji. Ima je u delu gde nudi nastavak gledanja. Inače ni ja ne nalazim kada ukucam u "search".
 
@DUSANSUNI Jesam. Juče sam tako odgledao epozodu.
 
Meni nije jasno da je 21 vek a HBO OD u Video Zoni i dalje prikazuje samo u SD formatu slike....

Dok npr onaj Cinestarov folder daje sve u HD formatu, jos ispade Cinestar bolji od HBO-a....
 
Jel možeš da je staviš u omiljene preko kompjutera, a gledaš na TV-u?
Probaj, možda će tu pisati razlog, ako ne bude mogao da pusti.
 
Mozda nemaju prava na HD sadrzaj,tj verovatno mora da se plati. Opet nesto malo sadrzaja ima u HD formatu.Verovatno zbog samog postojanja HBO Go na nasem trzistu.
 
Napokon....
Legion na svim HBO GO platformama...
Uzgred jeli primetio neko da je skoro posle godinu dana izašao novi update za android HBO GO apk.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Da,izasao pre par dana.
 
Jel moze neko da okači?
Zbog USA GP-a ne mogu da dođem regularno do aplikacije.
 
Može li se ovaj APK instalirati na bilo koji Android box ili to mora biti neki sa Android TV sistemom?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Instaliraš na bilo koji Android uređaj (bio on box, TV, tablet, telefon...). To što je taj uređaj povezan na uređaj/TV koji jeste/nije Android nema nikakve veze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno