Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, ima problema definitivno
 
Брат је продужењем уговора добио Hbo на годину дана.
Он то гледа као канале, и у видео клубу. Има Еон фул.
Е сад, да ли и како и ја могу да користим његов налог? Исто имам Еон фул али немам Hbo.
Еон гледам преко Еон ТВ апликације на LG телевизору, који има и Hbo апликацију у менију телевизора.


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ako je dobio takozvani “hbo premium” promo onda mozes preko njegovog hbo go naloga da koristis hbo go app na tvu. Stim da mora on prvo da registruje nalog na hbogo.rs sajtu pa mu ti onda procitas aktivacioni kod za hbo go app sa tvog televizora.
 
Samo instaliraš aplikaciju HBO GO na svom televizoru, pa je aktiviraš pomoću bratovog naloga (brat ima naveden kôd za aktivaciju kada ode na Moj SBB ili može da se prijavi na hbogo.rs i da mu samo izdiktiraš kôd koji će tebi izaći kada pokreneš aplikaciju i odeš na prijavu preko operatera).
 
SBB je često znao da daje samo pristup HBO kanalima a ne da daje HBO Premium paket gratis tako da imaš live kanale a HBO Go servis šipak.
 
Ja hbo go nalog koristim preko telenora, a ne preko sbb, ipak sam uspeo da account ponovo aktiviram preko računara. Iz nekog razloga nije hteo da prihvati aktivaciju sa aplikacije na telefonu.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Активирао сам на ТВу братов налог.
Јел може да се гледа уживо?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ima li još neko problema sa HBO GO ovih dana? Počelo juče i uopšte neće da pokrene stream.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Na kom uredjaju? Ja nemam problema. Telenor i supernova pretplata

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uzeo sam skoro Mibox S , skinuo HBO go za android tv i kada pustim neki film ili seriju samo stoji crn ekran, nikako neće da pusti. Da li zna neko zbog čega je to i da li ima neka proverena hbo go aplikacija koja sigurno radi na mibox-u?
 
odakle si skinuo?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
A sto nisi skinuo sa play store?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Imam američki store i nemam ponuđeno da skinem, moram ovako preko nekog sajta. Ako ima neko proverenu verziju nek mi prosledi u inbox da ne zatrpavamo temu.
 
Ja kad sam kupio mi box s od madjara mogao sam regularno da nadjem app u storu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pokušaću da stavim naš playstore pa da probam. Pošto sam u probnom periodu, koliko je plaćanje posle, 4.99e ili 5.99, pošto vidim obe cene kad kucam u google pa mi nije jasno.
EDIT: Ovo je verovatno neka stara cena kad je proba bila mesec dana, sad sam baš video ono malim slovima. Verovatno je 5.99
 
Poslednja izmena:
Neće da mi se pokrene HBO GO na Samsung televizoru. Samo crno. Piše da je najnovija verzija (5.11.5), ažurirana 2. 12.
Probao sa isključivanjem televizora, vađenjem iz stuje, ništa ne pomaže.
Aplikacija na telefonu radi.

EDIT: Radi i na LG televizoru mada jeste prvo prijavio mrežni problem, pa proradio iz druge.
Na samsungu i dalje neće. A sa mrežom je sve OK, rade Netflix, Youtube itd.
Verovatno su nešto upropastili jučerašnjim apdejtom aplikacije.

EDIT 2: Nakon potpunog brisanja i ponovnog instaliranja aplikacije, proradila je. Naravno, ponovo sam morao i da aktiviram preko hbogo.rs sajta, novim kodom.
 
Poslednja izmena:
Jel moguće nekako izvući podatke o kvalitetu streama na Smart TV-u? Kao što ima na Netflix app.

Nešto nisam zadovoljan kvalitetom slike, pa me zanima jel problem do aplikacije ili je zbog starijeg TV-a. Pošto mi na tom TV-u već duže vreme YT ide max 720p, iako je nekad mogao 1080p. Pa da vidim jel isti slučaj i sa HBO Go app.

Netflix naravno normalno ide 1080p.

Mada moguće da sam navikao na Netflix bitrate pa mi ovo sad deluje isprano ponekad. Tačno nekad dobra slika, nekad osrednja i isprana. Primeti se u bržim scenama i ponekad u krupnim kadrovima lica, nekad su odlični, nekad dosta loše deluju.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da se uključim sa sitnom konstatacijom. Koristio sam probnih 7 dana HBO Go na Smart Samsungu iz 2013. i uzgred na android mobilnom i tabletu. Pošto nisu uspeli da naplate 5.99€ (neki problem sa transakcijom novca preko grane) dokupio sam paket HBO Premium uz EON light, koji sam isto aktivirao pre par dana. Mnogo je bolji kvalitet slike sada, nije ni čudo, jer EON OTT Smart box, je za nijansu jači od Mi Box S. A Mi box S, stiže uskoro za drugi TV, pa ćemo videti...
 
Iz mog iskustva nema razlike u kvalitetu prikaza slike u Hbo go aplikaciji na Eon i Mibox-u.
 
Možda je razlika box A povezan na WiFi (kad LAN port nema) a box B povezan na LAN pa box A zbog nestabilnije brzine neta dobije niži kvalitet od servera? ;)
 
Da, jedino to moze da bude.
 
Pričao sam o razlici prikaza na Samsung Tizen aplikaciji i Eon OTT boksu. TV je iz 2013. pa mu je i hardver tanak.
 
Ne smijem puno hvalim, ali kao da su malo zategli aplikaciju (Samsung tizen), ispravljeni su neki bug-ovi koji se vuku odavno.
Na primer, kad nešto prekinem gledati, pa kad sledeći put hoću da nastavim, redovno se dešavalo da zaglupi ili nema tona ako kliknem na opciju nastavi tamo gdje sam stao. Pa sam, da to izbjegnem, morao kliknuti gledaj od početka pa onda premotati.
Takođe, nerviralo me kad hoću da pauziram, morao sam dva puta kliknuti ono dugme između strelica (znam, ima i dugme "pause" dole, ali meni ovo lakše), sad je dovoljno da jednom kliknem kao i kod Netflx-a.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Tako je, primetio sam i ja danas, popravljaju se... Još da uvedu opciju za profile i eventualno 4K i odlično. Sadržaj je dobar što se mene tiče.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sadržaj na HBO GO uopšte nije loš kada se uporedi sa HBO Max, dosta bismo izgubili u tom slučaju, ponešto naravno i dobili. Mislim da je bolje da ostane ovako kako je, samo da unaprede još te neke stvari koje sam pomenuo gore. Koristio sam HBO Max mesec dana kada se pojavio, zato kažem.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Katalozi su svakako regionalne prirode... u zavisnosti od prava distribucije. Pa zato mi u Evropi imamo tipa sadržaj koji je originalno sa Hulu ili sa BBC America kanala u US.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno