Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, hvala puno.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel postoji neki način da gledam HBO GO u nemačkoj? Koristim preko telenora ali mi piše da ne mogu u ovoj zemlji
2748d877f6a0d6cdb2950c6c3cddedd0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Taj preko Telenora ne (taj je za Srbiju i eventualno za bivšu YU). Moraš tamo da se pretplatiš.

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Sa kojim vpn provereno radi? Ja sam probao sa NordVpn i nije hteo.
Mada treba uzeti u obzir i cenu vpn vs hbogo, ako se samo zbog toga uzima.

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Ја користим експрес ВПН.
Узгред, зашто само за ХБО? Можеш га користити и за ЕОН.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
U NordVpn može i server iz Srbije da se odabere. Ali hbogo jednostavno nije radio. Zato pitam koji bi radio.

Edit:
Ok, sad vidim odgovor za express vpn.
Za eon (ako nije onaj za van mreže), mora da bude sa sbb ip adresom.
Imam sada vpn na svom ruteru, ali je brzina tako dosta mala, ispod 10Mbps, pa nije baš za HD.
 
Poslednja izmena:
Imam čudan problem poslednjih par dana na Mi Box. Hbo go secka, baferuje, maltene je bilo sta negledljivo. Kao da sam se teleportovao u '98 i pokušavam da gledam neki film online.
YT i druge aplikacije rade normalno. Vezuje se na wifi.
Godinu dana je radilo manje vise odlično.
Neki predlog?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jel postoji mogucnost gledanja hbo go na firestick?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji naravno, instaliraš aplikaciju, registruješ i radi normalno. Nađi uputstvo na internetu kako se instaliraju aplikacije na firestick pomoću Downloader-a, a ja sam instalirao HBO go sa Aptoid marketa.
 
Probao sam ali tv aplikaciju mi ne dozvoljava, a ovu koja je za telefone je ne gledljiva. Ako mozes da mi posaljes apk na pp tu koju ti koristis


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zna li neko da li HBO GO apk može da se instalira na Mecool KM9 Pro classic?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Наравно.
Зашто не би могао?

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
Hvala puno druže, sve sam podesio zahvaljujući tvojim savetima i oko Kodija, a i HBO GO. Živ bio!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel ima ko problem na androidu sa drm greškom kad se koristi adguard dns?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel ima ko problem na androidu sa drm greškom kad se koristi adguard dns?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Imam ja takođe. Moram da isključim filtriranje HBO aplikacije ako hoću da gledam bilo šta.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Super, kako isključiš to preko ovog dns-a?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koristim Adguard aplikaciju, ne diram dns podešavanja.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Dobio sam kod za HBO. Kako da pokrenem na TV-u. Imam X96 mini boks. Skinuo sam HBO apk, prijavio se, i kad mi izbaci spisak operatera čekiram svog, ali neće da ga ubaci u predviđeno polje. Obrišem memoriju na hbo, ali opet neće.
Kako da radim?
 
Dobio sam kod za HBO. Kako da pokrenem na TV-u. Imam X96 mini boks. Skinuo sam HBO apk, prijavio se, i kad mi izbaci spisak operatera čekiram svog, ali neće da ga ubaci u predviđeno polje. Obrišem memoriju na hbo, ali opet neće.
Kako da radim?

Treba ti tastatura da bi izabro operatera preko miša i daljinskog ne može.
 
Izgleda da se i HBO počeo služiti istim stvarima kao i Netflix.. Hard Knocks serijal nedostupan u Srbiji, proverio sam na Redditu i kažu ljudi da postoji na HBO GO. Čak i na kraju same prve epizode koja je bila besplatna na Youtube-u stoji "Watch on HBO NOW or HBO GO".
 
Nešto su proredili sadržaj nema više ni nekadašnjih cinemax serija i filmova koji su se prikazivali posle ponoći.A čini mi se da su skratili i dostupnost serija i filmova što nisu iz njihovo produkcije.
 
Izgleda da se i HBO počeo služiti istim stvarima kao i Netflix.. Hard Knocks serijal nedostupan u Srbiji, proverio sam na Redditu i kažu ljudi da postoji na HBO GO. Čak i na kraju same prve epizode koja je bila besplatna na Youtube-u stoji "Watch on HBO NOW or HBO GO".
Pa gledaj na YouTube i drugu ep
 
Pa gledaj na YouTube i drugu ep

Nikada Hard Knocks nije bio dostupan u Srbiji a da je bio na HBO Go, to obavestenje vazi samo za Ameriku.

Pa gledao bi je da je ima, lepo je rekao da je to bila samo prva epizoda, koja se kao i svake godine pusta besplatno da bi navuki sto veci broj ljudi.
 
Ja juce gledao. Zato i kazem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno