Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
HBOgo, bar ovaj "naš", nisam siguran da ima i 1080p rezoluciju, a ne 4k.

Sent from my Mi 9 SE
1080p има 100% - проверено у коди адону ( једино ту могу да видим која је резолуција ).

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Meni i sa 720 secka ponekad ili prebaci na manju rezoluciju.
 
Vidi se i u browser-u ako znaš gde da pogledaš ;)
(U manifest fajlu kad pustiš neki video...)
 
Kako u browseru da gledam HBO GO u 1080 ?
 
Pa imaš hbo go browser verziju, uloguješ se, pustiš film i gledaš.
 
Da, ali cini mi se da nije 1080, vec manja rez.
 
Hbo go i na apk i u kodi radi u 1080 p na xisomi mi box s, ja imam i radi extra

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
I u browser-u je 1080p... Kodi addon "glumi" Chrome i koristi widevine.dll pokupljen od Chrome-a.

Nije to Netflix pa da ne da preko 720p u browser-ima koji koriste widevine DRM.
 
Da li Korisnik MTS Hbo kanala, moze da koristi HBO Go?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Опа!
Није више месец дана бесплатни пробни период, него је од 21.10. само 7 дана.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Slali su mailove ljudima da ih obaveste o promeni tih promo uslova. Ko je započeo a nije završio kreiranje naloga.
 
Jel ima neko rešenje za hbogo, trenutno u Grčkoj i ne radi. Neki besplatni vpn za iPhone?
 
Nema rešenja. I da nadješ vpn neće biti Srbije 100%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Uzivaj u odmoru. Batali filmove [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam hbo go telenor na fonu,radi sve ok.E sad,klinac hteo juce da gleda na laptopu i na lapu nece da aktivira ili ja nesto ne radim kako treba.Ukucam onaj kod iz app ali nece.Jel zna mozda neko gde gresim i kako da aktiviram na laptopu?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nema potrebe za ukucavanjem koda iz aplikacije. Samo se uloguj koristeći iste podatke kao i na telefonu (email i šifra). Prilikom prijave odaberi Telenor i unesi podatke.
 
Poslednja izmena:
Pa prvo tako i probao,uloguje me ali i dalje stoji ono za probnih mesec dana,nije mi jasno sta dalje

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Hah,nije htelo na chromu,evo sad probao na exploreru,tu hoce

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
HBO GO aplikacija na android boxu je od prošle nedelje krenula da mi prijavljuje da "nisam povezan na mrezu" iako sve ostale aplikacije koje zahtevaju net rade normalno. Povezan sam kablom na sbb-ov ruter.
Šta bi moglo da bude u pitanju i ima li leka?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Radi samo ako je box povezan preko WiFi, preko LAN-a neće. Rešenje je da nadješ aplikaciju koja LAN predstavlja kao WiFi.
Pozdrav
 
Magisk, valjda...
Ne znam tačno, moj box to ima ugradjeno u fabričkom rom-u.
Pozdrav
 
Da li je prestala da radi HBOGO aplikacija za stare LG televizore, konkretno LA serija iz 2013. (bez webOS-a)? Probao sam juče i danas, ali pri pokretanju aplikacije dobijam poruku "Server error"
 
meni hbo go odnedavno štuca na windows 10 lenovo sticku 2/32gb.
sa druge strane na ipad i android aplikacijama radi bez problema - sve to na istom internetu pri čemu je ipad povezan wifi sa ruterom, a lenovo žicom. duhovi!
 
Da li je prestala da radi HBOGO aplikacija za stare LG televizore, konkretno LA serija iz 2013. (bez webOS-a)? Probao sam juče i danas, ali pri pokretanju aplikacije dobijam poruku "Server error"
Ja nemam aplikaciju a isto imam LG 2016 god.sa net castom.Bar imam Netflix i YT :)
 
Meni HBOgo isto secka preko google chrome već 3 nedelje,a preko Firefoxa sve radi normalno.Ne znam u čemu je problem??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno