Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemam omiljeni zanr niti tematiku. Omiljene serije su mi LOST i True Detective season 1. Nemaju veze jedna sa drugom recimo :D . Ali kad bi bas mora da biram,uvek biram Dramu :D

Hvala puno na predlozima puno.
 
Prekjuče sam po prvi put gledao prek aplikacije i cast-a na TV i bilo je ok. Juče probam i svaki čas mi se smanjuje rezolucija pa se vrati, pa ekran pobegne u levi gornji ugao na četvrtinu ekrana dok je na ostatku slika iz kadra kada je bila prek ocelot ekrana, pa se onda vrsti na normalu. I tako radi na svakih par minuta. Negledljivo je.

Da li još neko ima taj problem i kako ga rešiti?
 
Ja isto pustim na mob pa preko aplikacije castujem na TV. Na PS4 mi ne radi.

Meni deluje da nema vise od 720p ali i pored toga na trenutak mi padne rezolucija na 360p ili tako nesto.
Ali meni se to desi jednom u sat vremena recimo. Na par sekundi.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Au brate hvala ti do neba.
[emoji109]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Imate slovenački traktor, ljubav i roken rol sa Brankom Djuricem Đurom odlična komedija iz 2008 ali ja sam tek skoro video verovatno da nemam HBO ne bi nikada.
imate i ovu malo reći čudnu seriju snimano u rumuniji pa sinhronizovano na engleski od strane Channing Tatum i Joseph Gordon-Levitt


A ima i dokumentaraca kao na primer ovaj.

 
Poslednja izmena:
Ima li šanse da se titlovi prebace na žutu boju?
 
Nop...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Imam problem sa registracijom na HBO GO sajtu.Kada unesem aktivacioni kod koji sam dobio na portalu Moj Telenor, i unesem potrebne podatke e-mail, lozinka, nadimak, pojavi se da nisam preplacen na HBO premium paket i da se obratim svom operateru. Da li negde gresim pri registraciji?Kakve veze ima premium nalog kada sam ja aktivirao HBO GO preko mog Telenor paketa play+20?Pozdrav.
 
Preporuka i za Billions na HBOGO, meni jedna od najboljih serija koje sam gledao.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da ^^^^ krece u martu treca sezona i john Malkovic glumi nekog ruskog milijardera. Ne znam da li ce paralelno biti na hbo go kod nas.
 
Da li nekome radi kako treba na Android TV-u (aplikacija pokrenuta sa televizora, ne cast)?
Meni otvara u portret modu i ne može da se ispravi. Kao da misli da je telefon i da nema rotaciju.
 
I meni, nisam uspeo da je namestim da radi kako treba.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Nije mi jasno zasto preko HBO go ne mogu da se prate sva 3 kanala online.Ako vec placate za tu uslugu treba u sklopu toga da omoguce i pracenje kanala uzivo.
 
Pitanje, burazer ima sbb-ov D3i sa HBO HD paketom aktiviranim . Jel može on da koristi HBO GO uslugu automatski pošto ima HBO paket , tačnije da li bi u slučaju da ima mogao da da meni nalog na korišćenje [emoji3]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Možete

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pitanje, burazer ima sbb-ov D3i sa HBO HD paketom aktiviranim . Jel može on da koristi HBO GO uslugu automatski pošto ima HBO paket , tačnije da li bi u slučaju da ima mogao da da meni nalog na korišćenje [emoji3]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

HBO GO je u okviru premium paketa. Ako to ima onda možeš i ti da se ovajdiš :)
 
Neverovatno bizarna stvar mi se desava sa HBO GO. Od skoro odbja da pusta sadrzaj preko Telenor mreze, na mobilnom telefonu. Preko WIFI-a pusta sve regularno, sa svh uredjaja. Dobijam poruku kao da nisam u Srbiji. Prjavio sam HBO tehnickoj podrsci, nemam jos nkakvu povratnu informaciju, nisu culi za ovaj slucaj, isto kao i u call centru Telenora. Naravno sve ovo usred Beograda, nisam u romingu, nemam aktivan nikakav VPN, "what is my ip adress" regularno pokazuje telenor IP.

9kqfk8.png
 
Poslednja izmena:
Vidi da li se razlikuje IP opseg ako si na 3G mreži umesto 4G. I eventualno da probaš da manjaš APN name (ono "internet" vs "net")... i ako već nisi probao obriši proxy iz APN podešavanja.

I da li si testirao da li će raditi HBO Go na nekom kompu kojem podeliš taj Telenor net preko hotspot funkcionalnosti mobilnog? Čisto da se suzi izbor, da li je problematičan baš sam IP opseg (= neće raditi ni na drugom uređaju sa iste IP adrese kad pristupa) ili je nešto u vezi Android aplikacije.
 
Aha, ovako

1. Ne radi ni preko 3G ni preko 4G.
2. APN rename sa internet u net ne pomaze
3. Proxy nije podesen
4. Testirao sam sada mobilni hotspot na racunaru, i nece da pusti, ali ne prikazuje nikakav error, samo "vrti" ucitavanje. Ali vratio sam na wired konekciju, i juce je pustalo, sada vise nece, ni preko wired.
 
Poslednja izmena:
i nek ti da sifru za eon :d
Ne može [emoji852]️on ima D3i sa HBO paketom,ne može bez premium paketa HBO GO. Imam i ja D3i tako da već imam EON mislio sam da se ovajdim za HBO...duhh

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ljudi uzeo bih ovaj Hbogo direktno preko sajta. Na kopernikusovom netu sam i instalirao bih ga na dva android set top boxa i koristio preko kompa i laptopa kad zatreba. Jel radi ok na kopernikusovom netu ako neko ima i da li ga koristite na android box-ovima? Hvala unapred!

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno