Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ne mogu nekog misa da nakacim na usb?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
@dabox bezveze,ako ima mogucnost za eon(nemam pojma kako ide to preko sbb-a) vrv ima i otvoren video klub sa hbo OD
 
@hybrid
@dabox

HBO OD i HBO Go nemaju isti sadržaj. Zato je HBO Go u premium paketu.
 
Poslednja izmena:
Evo aktivirao sam hbogo. Radi fino na kompu jedino su titlovi mali cak i kad izaberes opciju veliki. Da li se mogu dodatno povecati? I gde da skinem apk za android box?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Evo aktivirao sam hbogo. Radi fino na kompu jedino su titlovi mali cak i kad izaberes opciju veliki. Da li se mogu dodatno povecati? I gde da skinem apk za android box?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
E to za android box skini sa play storea ali jako lose radi,uglavnom ne radi...titlove ne mozes povecati,i meni to smeta

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
I meni radi odlično, ma da jeste bzvz što titlovi ne mogu da se povećavaju. Mani lično ne smeta, ali razumem one koji gledaju sa veće udaljenosti jer su baš mali.
 
To sa titlovima ima samo problem sa onim live strimom inače bez problema se menja veličina titla na filmovima i serijama
 
Menja se ali su im i najveci titlovi mali.
Instalirao na boxu i pokrenuo, kao sto rekoste mora mis zbog skrolovanja.
I primetio sam bag kad pustim neku epizodu posle 15-20 sec mi prebaci na sledecu epizodu a kad sam iskljucio misa to se nije dogodilo.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Sad sam probao da pustim hbogo na boxu i samo vrti onaj krug za ucitavanje na pocetku i nikako da udje u aplikaciju. Juce radilo normalno. Na kompu preko browsera radi. Da li je jos neko imao taj problem?
 
Naravno da smo imali,meni od 10 dana na boxu 8 dana nije radilo

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Kada sam pitao njihov support kada možemo da očekujemo android tv aplikaciju za eu kao što imaju u us, nemaju ni u najavi. Ostaje nam samo ovo ... Meni još i radi, ćerka ne :smash:, valjda se navikla.
 
Poslednja izmena:
Zato sam ja nakon probnog perioda ih otkazao,ne dam pare za bagovitu app

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Da li postoji nacin da se vidi spisak svih filmova i serija? Jer kad listam pa udjem u neki film ili seriju onda mi na dnu kao predloge da neke serije i filmove kojih nema u onoj listi.
 
Je l postoj krstena aplikacija za android tv?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
na windowsu 10 u firefoxu na dnu ekrana pojavio mi se url sadrzaja koji pustam... tipa "https://hbogo.rs.....#play" koji ne nestaje ali vrlo iritira. jel' ima neko resenje?
 
nije do hbo go, nego do firefoxa. u pitanju je status bar koji je srecom nestao posle apdejta, ali se i dalje povremeno pojavljuje ali ne dok traje film.
a uputstvo za iskljucivanje status bara je takvo da se pitam da li su dizajneri i programeri koji rade za mozilu normalni? retorsko pitanje - nisu.
 
Koja brzina je potrebna za nesmetano gledanje? Ja imam 10mbps ali mi se desava da mi smanji sam kvalitet slike pa bude mutno. Jel ima neko podesavanje oko toga?
 
Vidim da su stavili senku iza subtitles-a.. odlicno.
 
Moco ja imam 20mbps i isto se desava,ne cesto ali se desi.Stavili su senku ali brate premali su fontovi.Do juce nisam koristio na kompu kad tamo jos vise smanjili nego sto su bili
 
Mozda ce sad poslusati i za velicinu.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Kad krene film, povuče na par sekundi oko 15-18Mb/s, a kasnije "vuče" do ~6.5Mb/s. Tako da bi trebalo više nego dobro da radi na konekciji 20Mb/s, pa i na 10Mb/s (ako nema još neki uređaj koji uzima protok).
 
I meni kad sam na wifi-ju secka, usred filma krene da vrti onaj krug i da ucitava i pusti na minut pa opet ucitava, da poludi covek samo. Dok na 3g radi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prijavio sam se na promo period i zaboravio naravno da odjavim na vreme. Stiglo mi je obaveštenje iz banke da je transakcija odbijena, verovatno jer nemam dovoljno sredstava a nisam potpisao za dozvoljeni minus. Sada ni pretplatu ne mogu da otkaze, cak sam zamolio podršku da mi opise dug jer sam zakasnio jedan dan ali oni jelte ne mogu nista jer sam ja u stanju INDEBTED. Sta ce se desiti ako u roku od 20 dana ne uplatim na račun pare?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
bio bih zahvalan ako neko moze da proba da li mu radi prva epizoda serije Taboo
meni nece da pokrene, probao sam drugu i trecu epizodu rade ok, ali prva ne
ne radi ni u chrome-u ni u safariju
 
Probao, isto i kod mene. Na ekranu je ili X ili krug koji se vrti u nedogled. Chrome 65
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno