Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
h t t p s : //drive.google.com/file/d/1QzwKrM18zIqrR37DUNWsyen3RL53516g/view?usp=drivesdk

Aktuelna modovana verzija aplikacije HBO go koja radi na FireStick 4K posle updetejta Amazon softwera


Ako neko moze da odradi mod za gen2 nek postavi ovde ili posalje na pp.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Koristim HBO go preko telenora duži period. Preko telefona i kompa mi odlično radi. Nedavno sam deci kupio android smart tv 9.0 verzija softwarea i izlazi mi greška 5.1 kada želim da pustim bilo koju seriju ili film. Sve ostale app tipa Netflix, Kodi isl. normalno rade. Tražio sam rešenje na internetu, ali ništa od toga mi nije pomoglo. Ako neko zna rešenje zamolio bih ga da mi pomogne. :)
 
Kako je povezan box?Lan ili wifi?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Preko wifi-ja... Nije android box, nego tv je došao sa androidom.
 
Probaj da deinstaliraš pa opet instaliraš aplikaciju.

Posle ukucaš tv kod i radi to ok.
 
Probaj neku drugu verziju aplikacije? Kojo android ima taj tv?

Probaj neku od ovih sto sam poatavljao u predhodnim postovima

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Probaj neku drugu verziju aplikacije? Kojo android ima taj tv?

Probaj neku od ovih sto sam poatavljao u predhodnim postovima

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Koji tv je u pitanju...(ako je neki sa pravim andrid tv os) ne bi trebalo da ima problema, ako nije, obrisi apk.povezi tv preko wifi-ja pa opet instaliraj.
Trebalo bi da radi...

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Jeste pravi android 9.0, možda je do toga što ima samo 1gb rama. U svakom slučaju, instalirao sam addon na KODIju Hbogoeu, radi odlično, još samo da provalim kako da menjam subtitle ( po defaultu pušta eng).

Poslato sa SLA-L02 pomoću Tapatoka
 
Ides u podesavanja i stavi da ti primarni jezik bude srpski.
 
Jel imao neko problem sa castom na eon boxu sa hbo go izbacuje poruku greška u povezivanju
 
Da, sinoć EON box odbijao da mi prihvati cast s telefona, vraća se na početnu stranicu aplikacije na telefonu, a na ekranu mi reklamira prebacivanje drugih sadržaja iz HBO ponude. Poslušao jednog kolegu, instalirao HBO GO aplikaciju iz stora na EON boxu direktno, aktivirao HBO tv aplikaciju i sad radi odlično na boxu. Malo EON, malo HBO aplikacija...
 
Jel radi hbo go, koji se skine direktno sa play store, na mi box s? Ubi me u pojam jer nikako nece da prodje onaj pocetak gde se bira zemlja, tj. pojavi se ona ikonica za ucitavanje i samo se vrti u krug i nista se ne desava. A uzeo sam ga samo zbog hbo-a, da montiram caletu.
 
Do pre 2 meseca dok sam imao mi box s je radio.Sad ne znam.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kod mene radi bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne kapiram onda koja je fora kod mene. Sada sam i azurirao sistem, ali i dalje isti problem.
 
Probaj da izbrises pa ponovo instaliras.

Jel druge aplikacije rade?

Nekada se desi da im serveri baguju pa ne mogu ni ja da udjem ali u vecini slucajeva radi bez problema.

Ipak, moram priznati da je Netflix drasticno bolji. Mnogo fluidnije i brze radi. HBO Go je dosta bagovit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma brisao nekoliko puta. Probao i onu verziju sa apkmirror. Uvek isto, nece da prodje onaj deo pri izboru zemlje. Zanimljivo je da se isto desava kada izaberem bilo koju exyu zemlju, dok mi za (Cesku, Slovacku, Bugarsku, Rumuniju, Madjarsku...) odmah ponudi onaj sledeci korak za aktiviranje, gde treba da se izabere da li je preko operatera ili direktno placena verzija.

Probao sada da kastujem sa tableta i to radi bez ikakvog problema, dok direktno nece.
 
Poslednja izmena:
Isto je i kod mog brata na Samsung televizoru. Od juče ne radi hbogo (brisan, reinstaliran...) i nema mu pomoći. Izgleda da su imali neki falični update :/
 
Takođe, na Samsung TV ne radi. Prvo nije htjelo uopšte ući, pa sam pobrisao sve da se probam ponovo logovati, odnosno aktivirati novi uređaj, ali ne ide dalje od izbora države! Na telefonu normalno radi!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne radi ni na LG
 
Сада сам их контактирао, упознати су са проблемом. Ако неког баш занима, ево одговора:

Poštovani,

Hvala Vam što koristite HBO GO uslugu i što ste kontaktirali HBO GO korisničku podršku.

Nažalost, trenutno se susrećemo sa generalnom greškom na serveru.

Naš tehnički tim je upoznat s ovim problemom koji se sad pojavio i očekujemo da će otkloniti ovu poteškoću u što kraćem vremenskom periodu kako bi naši korisnici mogli neometano da nastave da prate program koji HBO GO nudi.

Jedino što Vas molimo trenutno jeste za malo stpljenja i poverenja u naš tehnički tim koji radi na otklanjanju ovog problema.

Hvala Vam na razumevanju.

Остаје нам само да се надамо да ће брзо да среде проблем. Где се не сетих раније да их контактирам, изгубих цео дан на зезање са тим.

Проблем је само за Адриа регију, а то сам видео када сам покушао ове друге земље. За Чешку, Словачку, Пољску..... одмах избаци опцију за код или улазак у програм, док за земље бивше југе само врти онај кружић и ништа се не дешава.
 
Poslednja izmena:
Da li neko koristi HBO Go na EON TV box-u? Od večeras mi ne radi HBO Go iz čista mira, probah sve živo i reset box-a ali ništa... Kada ga pokrenem samo vrti i učitava kao neki loop... Zovem SBB kažu da zovem Telenor jer HBO Go imam kod njih u paketu, njih zovem naravno pojma nemaju, da se obratim HBO Go podršci... P.S. Na istom tom EON (Android) box-u mi radio HBO go app bez problema godinu dana koliko ga imam... Jel zna neko šta se dešava?
 
Procitaj post iznad tvog.
 
Cast opcija radi. Verzija za ATV i smart televizore ne radi
 
Već je rečeno, ali da potvrdim i ja isti problem. Ne radi mi ni na LG ni na Samsung televizoru, samo vrti plavi krug. S druge strane, android aplikacija na telefonu nekad izbaci poruku "došlo je do greške", a nekad proradi i pokrene film/seriju.
Bitno je da su organizatori priznali da je problem kod njih i valjda će ga uskoro rešiti.
 
Probajte sad, mislim da je proradilo :p Makar sajt i Kodi addon rade (a pre 5 minuta nisu). Bio je problem sa API serverom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno