Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro Kolumbo.
To je pomenuto bezbroj puta do sada.
Čitaj malo neke postove pre tvog.
Uzgred ovo je HBO GO tema, a ne EON ili HBO.
 
Bogami nema sanse da ustajem u 3 ujutru. Ajde da sam na odmoru ali se radi sutra. :)
 
Ma nema potrebe, ja nisam ni hteo, reko sutra cu opusteno, mada sad me povuklo nesto, ali ako mi se ne prispava, u suprotnom fak it..
 
Hoce li biti GoT na hbo go sad u 3?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ima ga na HBO GO.
 
Vi pricate o ustajanju u 3 ujutru radi gledanja nekog sadrzaja - a ovde tema Go iliti On demand sistem? U prevodu - mozes da vratis u rikverc kad god pozelis, bilo sta na HBO GO?
 
Da ali ovo je GOT :) odgledao ja u 3. Pa za to se čekalo mesecima.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Vi pricate o ustajanju u 3 ujutru radi gledanja nekog sadrzaja - a ovde tema Go iliti On demand sistem? U prevodu - mozes da vratis u rikverc kad god pozelis, bilo sta na HBO GO?

Baš vala.
Jutros ustao malo ranije pre posla, odgledao,
još mi ostalo vremena jer epizoda traje samo bednih 50 minuta.
 
Морам и ја мало да скренем са теме. Одгледах и ја две епизоде GOT и кад сам видео да рођени брат гузи сестру и то их види клинац, па га овај баци са куле да се не би открило, прво што сам помислио, која је ово морбидна серија! Нисам имао жељу више да гледам ову серију.

Него ја сам пробао ХБО go па ми је слика била иста као на ХБО on demand. Због тога сам одустао, али сад видим да има преко Кодија додаци где би слика била у високој резолуцији, могао би опет да узмем ХБО go. Него добио сам ХБО пакет са ценкањем код СББ-а, али ми нису дали ХБО go и ХБО on demand ( мада га преко д3 и даље имам иако на Еону немам приступ).

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
jedno pitanje :) da li moze hbo na koji se pretplatim ovde preko telenora (kao digitalni servis) da se gleda u nemackoj, na racunaru, preko nekog nemackog optickog/kablovskog neta?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Mozda hoce ali cisto sumnjam jer je HBO za taj region razlicit u odnosu na ovaj balkanski... Ako imas nekog tamo, posalji mu podatke pa neka proba da se uloguje i testira..
 
kazu iz podrske da ne moze. sa nalogom iz srbije moze da se gleda iz ex Yu zemalja. Sa nalogom iz hrvatske moze u zemljama ex Yu + EU.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
jedno pitanje :) da li moze hbo na koji se pretplatim ovde preko telenora (kao digitalni servis) da se gleda u nemackoj, na racunaru, preko nekog nemackog optickog/kablovskog neta?
Neće raditi. Zaključan je na naš region. Čak ni preko NordVPN ne radi. Nisam baš u Nemačkoj probao, ali svodi se na isto.
 
Imam problem sa HBO GO. Odgledao epizodu True Detective. Normalno kao i obicno sam prebacio gledanje sa PC na tv. Odem ponovo na HBO GO i sta god hocu da pustim dobijem obavestenje "Došlo je do greške prilikom puštanja sadržaja, pokušajte ponovo". Napominjem da sam se registrovao jer sam korisnik Telenora zbog digitalnih servisa.
A od kako mi se to deslio Google Chrom ne mogu da otvorim nikako. To je pocelo bas kada sam zavrsio gledanje epizode. Od tada nece nista da se pusta na HBO GO niti mogu da otvorim Google Chrom. Sve ostalo na Toolbaru se otvara samo Google Chrom nece od kada imam ovaj problem sa HBO GO. Ne razumem kakve to veze ima sa ovim problemom na HBO GO. Da li se jos nekom to desilo. Ne znam sta da radim.
Uradio sam i restore pc ali i dalje nista.
Poslao sam mail i podrsci a videcu i da ih sutra pozovem.
 
Poslednja izmena:
Морам и ја мало да скренем са теме. Одгледах и ја две епизоде GOT и кад сам видео да рођени брат гузи сестру и то их види клинац, па га овај баци са куле да се не би открило, прво што сам помислио, која је ово морбидна серија! Нисам имао жељу више да гледам ову серију.

Него ја сам пробао ХБО go па ми је слика била иста као на ХБО on demand. Због тога сам одустао, али сад видим да има преко Кодија додаци где би слика била у високој резолуцији, могао би опет да узмем ХБО go. Него добио сам ХБО пакет са ценкањем код СББ-а, али ми нису дали ХБО go и ХБО on demand ( мада га преко д3 и даље имам иако на Еону немам приступ).

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
Mali off...
Zašto sve ćirilicom, a "on demand" i "go" latinicom?!
 
Зато што српске речи пишем ћириличним писмом, а енглеске латиничним.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Resio sam problem jer mi je prozor Google Chrom ostao na tv koji je produzena verzija desktop a ne clone verzija pa zato i nisam mogao da pustam sadrzaj sa HBO GO.
 
Зато што српске речи пишем ћириличним писмом, а енглеске латиничним.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
ХБО у покрету и ХБО на захтев.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Vidim da je izašla nova verzija inputstreama 2.3.17 i kada sam updejtovao pojavili su mi se titlovi preko cijelog ekrana.
A pise na kreatoru inputstreama 2.3.17 da je popravio fiks sa titlovima.
 
Nešto ti tu nisi dobro protumačio. Fix koji stvarno popravlja problem sa HBO Go titlovima na Windows verziji Kodi-a postoji ali taj "pull request" još uvek nije "merged". Taj "TTML parser fix" koji se spominje u changelog se odnosi na v2.3.16 i taj "fix" je i uzrok problema koji trenutno postoji :d Čak je isti lik koji je "pokvario" TTML parser sad napisao novi fix :d :d

Znači tek nakon što bude merge-ovan fix i nakon toga bude prvi sledeći release onda će problem biti rešen zvanično. Što zahtev nije prihvaćen već 12 dana to ko zna..

Koga mrzi da toliko čeka a koristi 64-bit Kodi za Windows može da skine odavde zip sa dodatim izmenama.

Oni sa 32-bit Kodi će morati ili da pričekaju zvanično pušten update ili da se snađu gde da iskopaju v2.3.15 verziju inpustream addon-a... pošto više nema da se skine ovde (jer očigledno čuvaju samo poslednje 2 verzije na serverima?): https://mirrors.kodi.tv/addons/leia/inputstream.adaptive+windows-i686/
 
Poslednja izmena:
Da li postoji HBO GO app na Philips smart tv?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Na Philips Android TV-u postoji. Za običnu verziju smarta ne znam.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Мислим да се колеги Тамбуру проблем појављује на андроид боксу.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Мислим да се колеги Тамбуру проблем појављује на андроид боксу.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Ne odgovaram njemu nego na post iznad mog.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Нисам ни мислио на твој коментар, већ на Шаманов.
Моја грешка што нисам навео коме одговарам.
Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jedno glupo pitanje.Hocu da se ulogujem preko MTS naloga na HBO GO dok je u toku promocija.Pa me zanima kad istekne promocija u oktobru kako se odjavljujem?
 
Znaci,taman kad u oktobru odjavim HBO +,odjavim onda i HBO GO!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno