Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TosaNS

Slavan
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruke
3,030
Poena
285
Mogućnost da sadržaj mog omiljenog kanala (HBO) pratim putem neta za mene je bilo pravo otkrovenje. Obzirom da sam korisnik IPTV usluge u Telekomu odnedavno se pojavila mogućnost da u okviru HBO Premijum paketa pratim HBO GO, tj da imam HBO na kompu, laptopu, tabletu ili smartfonu. Dakle HBO GO je internetska usluga videa na zahtev (SVOD) dostupna pretplatnicima HBO paketa koji imaju širokopojasnu vezu prema Internetu. Više o ovoj usluzi možete proveriti na satu HBO-Srbija, http://www.hbo.rs/. Takođe da ne zaboravim da kažem,da pored stabilne LAN veze ili dobarog WiFi signala. morate imati instaliran Microsoftov Silverlight plug in, svakao kad pristupite HBO GO stranici uradiće Vam sistem ček tako da tu možete videti šta vam ne dostaje. Pored SBB-a i Telekom Srbija imate još neke od operatera kod kojih se možete pretplatiti na ovu uslugu.

Ono što nisam baš najbolje razumeo u celoj priči je to da pored što se registrujete na HBO GO, logično trebate i da prijavite uređaje sa kojih ćete koristi ovu uslugu, ali svaki put kad se prijavljujem sa email i paswordom traži se da dam naziv uređaja mada sam se ja taj uređaj već prijavio tako da ispada da se ja ponovo prijaljujem sa ''novim uređajem'' što nije tačno jer mi se duplira uređaj u listi mojih uređaja. U svemu ovome ne bi bilo problema da nepostoji limit od pet uređaja koji se mogu priajviti? Da li ja nešto pogrešno radim ili nešto nije u redu jer ja sad moram čekati mesec dana da bi se nakačio na HBO sa laptopa koji sam već prijavio. Pogledao sam u objašnjenjima ali nisam uočio gde grešim. Svaki put kad hoću da koristim uslugu ja moram da se PRIJAVIM ali umesto da prepozna postojeći uređaj on mi ponovo registruje (priajvljuje) isti kao nov što me poprilično zbunjuje, a bogami i nervira.
 

Prilozi

  • HBO-GO.jpeg
    HBO-GO.jpeg
    98.2 KB · Pregleda: 766
Poslednja izmena:
Tole, ja ga koristim vec oko metar dana na tabletu tj Ipad. Nisam imao probleme kao ti. Koristio sam iz Browsera ali posto imam D3i ne koristim ga tako chesto. Chek sad malo, od kada korisnici TS imaju d3go u ponudi da koriste, ili je meni nesto promaklo ili si ti zabagovao!? Pitam te iz razloga, jer kada sam ja pokusao da se registrujem kao korisnik IPTV, TS nije bilo u listi. Sa druge strane, kada nisam na Sbb mrezi, probao sam kod drugara na TS, ne rade svi strimovi iz browsera. Prijavi gresku u stilu "ne mozete gledati strim sa mreze na kojoj se nalazite".
 
Hahaha pa ja čitam i sve gledam da nisam pogrešno napisao
 
Problem koji imaš je do HBO servisa.Verovatno.Dešavalo se i meni na SBB-u,ali onda prvo odjavim uređaj pa ga ponovo registrujem.Period koji mora da prođe za registraciju novog uređaja na SBB-u je 4 sata.Zovi Telekom.Nova im je usluga pa verovatno pati od dečijih bolesti.
 
Obrisi taj uredjaj, sacekaj 4 sata i ponovo ga registruj...Meni se to desava s vremena na vreme.
 
Ok razimem da treba da obrišem uređaj ali onda pri svakoj prijavi mi se računa ponovo uređaj, a imam svega 5 uređaja mesečno da prijavim. Btw odgledao sve sezone 6 fita pod zemljom
 
Kada taj jedan obrises, onda se racuna jedan manje da imas. Naredna cetiri sata je tu, stoji da je obrisan. Moci ces posle toga da registrujes. Ja uvek malo vise sacekam, jedan dan i ivek proradi. A inace mislim da se desava to kada brises istoriju i kolacice ili kada update-ujes pretrazivace ili aplikaciju ( ako je u pitanju android) ...
 
Na laptopu i na kompu imam taj problem mozda se hbo go veže za moju ip adresu jer svaki put kad se ponovo konektujem ja dobijem novu ip adresu. Mada možda to nema veze jer tog dana sam gledao seriju i kad sam hteo opet kasnije sam ponovo upalio laptop i trebao sam da se prijavim ponovo. Btw imam samo 3prijavljena uredjaja.
 
Nema veze sa ip adresom, jer to je varijanta hbo-a da je mozes koristiti bilo gde ima interneta. Ja hbogo imam instaliran jos i na tabletu i na telefonu i koristim svugde gde ima neta. Jedino mi ne prepoznaje android uredjaje ako bude nove verzije sa marketa dok na laptopu s vremena na vreme mi trazi da ponovo registrujem uredjaj. Neznam ni ja razlog, ali prihvata registraciju posle jednog dana - toliko uvek cekam
 
Jel radi hbo go aplikacija na tv sa web os (LG 42LF652V) ? TV jos nisam uzeo da bih probao(planiram za dan ,dva) ,a vidim na youtube da u lg store ima aplikacija hbo go,samo ne znam dal moze za ovo nase podrucje? Naravno imam nalog hbo go ..
 
Jel radi hbo go aplikacija na tv sa web os (LG 42LF652V) ? TV jos nisam uzeo da bih probao(planiram za dan ,dva) ,a vidim na youtube da u lg store ima aplikacija hbo go,samo ne znam dal moze za ovo nase podrucje? Naravno imam nalog hbo go ..

Da odgovorim sam sebi jos nekom ako ga interesuje :) Moze ,samo se unese pin tv kog mozemo videti u hbo aplikaciji na tel ili browseru i radi .
 
Radi imam sličan tv kao i ti nisam primetio ranije pitanje kako god dobro da si resio prob. Btw ako gledaš got imaš novu epizodu na hbogo uvek pre nego što puste ponedeljkom takođe i filmove tj premijere što je extra. Ja sam prezadovoljan sa hbogo.
Soylent Green is People
 
Kakav vam je kvalitet na HBO go? Kod mene izgleda kao dobar SD nista vise od toga
 
Nije loš, ali je daleko od slike na HBO HD kanalima. Ni sam nisam siguran da li je u pitanju dobar SD ili loš HD.
 
Bas tako ma da oni kazu da ide HD...U svakom slucaju bolja mi je slika na Samsungovoj HBO Go aplikaciji nego preko SBB HBO OD
 
Baš interesantno, imam i ja Samsung. Ne znam da li si primetio, ali postoji razlika izmedju HBO GO za laptop i tv, uglavnom u vizuelnom interfejsu, ali i u par funkcija, npr. verzija za TV podržava Smart Remote i ima drugačiji način pretrage. Nisam siguran da li i jedna i druga verzija koriste iste streamove.
 
Ja imam rodbinu u USA,koja mi je dala njihov e-mail i pass za HBO GO ali USA verzija,oni su na kablovskoj direct tv,pa imaju showtimenytime,netflix,i hbo go,znaci sve je za USA podrucije.Slika na hbo go usa je daleko daleko bolja neko na hbo go serbia.I mislim da usa verzije imaju sve serije i filmove,koje necete naci na hbo go srbija ili neki drugi hbo go,ovo se sve lepo gleda sa getflixom,koji lazira vas dns da ste iz usa,lepo je radilo na orionu sa 20/1 a na sbb 70/4 jos bolje radi :)
 
Da li igde postoji napisano da oni koji nemaju internet paket kod SBB-a ne mogu da koriste HBO GO na mobilnom? Imam TV+TEL paket i HBO Premium ali HBO GO ne radi, pass i šifra su pogrešni. Radi samo na kućnom računaru.
Bilo kad i bilo gde, al' zamalo!
 
Od pre nekoliko dana, Telenor je ubacio novi digitalni dodatak HBO GO.
Dodatak mogu besplatno da koriste svi koji imaju tarifni paket Play+L, XL i XXL u slotu za digitalni dodatak ili paket Premium+. Za ostale, koji žele ovaj dodatak, cena je 745 din mesečno.
Uz dodatak se dobija i 5GB data protoka rezervisanog za HBO GO.
Za sada svi postpaid korisnici mogu da isprobaju paket besplatno do kraja meseca u kome su ga aktivirali. Ko želi samo da proba, bitno je da dodatak deaktivira pre kraja meseca kako se ne bi automatski produžio i na sledeći, jer će u tom slučaju naplatiti 745 din.
Nalog na HBO GO se može koristiti na maksimalno četiri uređaja i u dva paralelna strima. Ne može se koristiti u inostranstvu.

U prilogu četiri snimka ekrana. Prva dva sa računara, druga dva sa telefona.

1. Računar:
racunar.jpg racunar 3.jpg

2. Telefon:
TEL.jpg TEL3.jpg

Primer aktivacije iz aplikacije na telefonu.
Screenshot_2016-12-06-19-48-50-585_rs.telenor.mymenu.png
 
Poslednja izmena:
Pored HBOGO ne trebaju ti drugi hbo kanali sve što se na njima prikzuje ovde možeš naći. Ovo preko telenora je odličana ponuda jer možeš imati hbo bez pretplate na ceo hbo paket, koji je u mts oko 900din.

Послато са A1-810 уз помоћ Тапатока
 
Ja ne mogu to da vidim. Kad gledam preko računara slika je dobra, mislim da je barem 720p.
 
Malo me zbunjuje, u mts-u dovoljno je da se prijaviš (ako koristite njihove usluge tv-a) na HBO+ i dobijaš HBO GO, dok na SBB-u mora premijum??
Lepo je navedeno na HBO sajtu da usluga HBO GO može da se koristi samo uz HBO premijum.
 
Poslednja izmena:
Postoji jedan jedini HBO paket kod nas, isti je kod oba providera, izgleda.
Samo sto ga SBB zove Premium a MTS ga samo zove HBO.
 
Pozovi call centar i proveri. Moguce da treba HBO+HD, ali ne verujem, mozda samo nije azurirana registracija kod MTSa :(
 
Predpostavljam i ja da je do ažuriranja, mada na kablovskoj hbo kanali su aktivirani.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno