Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci nacekacemo se :D, hvala na odgovoru.
Ja koliko sam razumeo ne da cemo se nacekati, nego kolikonsam ja razumeo, "HBO MAX" ce biti iskljucivo za Americko trziste (kao sto je bio HBO NOW).
A kod nas u zavisnosti od regiona razne verzije tog servisa. Kao sto je npr HBO europe, HBO Asia...itd....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Ja koliko sam razumeo ne da cemo se nacekati, nego kolikonsam ja razumeo, "HBO MAX" ce biti iskljucivo za Americko trziste (kao sto je bio HBO NOW).
A kod nas u zavisnosti od regiona razne verzije tog servisa. Kao sto je npr HBO europe, HBO Asia...itd....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
Jasno jasno ko zna da li ce i biti,ma da iskreno nemaju neku ponudu sto se filmova tice barem po mom nekom ukusu...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Изгледа да су решили да и они имају своју филмску продукцију:

https://youtu.be/YHRoxJv4mms

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koliko vidim,za sada će svaka HBO Max serija,biti dostupna i na HBO GO

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pozdrav!

Da li je neko imao problema sa ovom HBO Go greškom 5.2? (slika u prilogu). App radi, otvara početni ekran, ekrane filmova i serija i nakon izbora filma počne da vrti plavi krug - što se završi ovom greškom...
Imam nalog na HBO Go (pretplata karticom), koristim Mecool M8S Pro smartbox na starijem Samsung TV.
Povezano na WiFi...
Uredno rade YT, browser itd.
HBO Go funkcioniše na mobilnom telefonu i browseru na kompu, nemam povezano više od 5 uređaja (ne koriste se 2 u isto vrijeme)
30e8ee38441f66166878c412a4146dc8.jpg


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Pozdrav!

Da li je neko imao problema sa ovom HBO Go greškom 5.2? (slika u prilogu). App radi, otvara početni ekran, ekrane filmova i serija i nakon izbora filma počne da vrti plavi krug - što se završi ovom greškom...
Imam nalog na HBO Go (pretplata karticom), koristim Mecool M8S Pro smartbox na starijem Samsung TV.
Povezano na WiFi...
Uredno rade YT, browser itd.
HBO Go funkcioniše na mobilnom telefonu i browseru na kompu, nemam povezano više od 5 uređaja (ne koriste se 2 u isto vrijeme)
30e8ee38441f66166878c412a4146dc8.jpg


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Cuo sam za taj poblem ovde po forumu.
Probaj da reinstaliras app.ili da izvrsis update nejnovoje verzije.
Ili ako i to ne radi probaj da skines.neku stariju verziju.


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Hvala ti.

Reinstalirao sam app par puta, pa brisao aktivirane uređaje, da im smanjim broj.
Praznio sam cache I brisao data...

Ostaje da probam i ovu poslednju varijantu - da nađem neki stariji .apk

Neki Rus je pominjao rješavanje ovog problema deaktiviranjem IPv6 i prebacivanjem na IPv4 - nigdje nisam našao takva podešavanja na Smart boxu...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Hvala ti.

Reinstalirao sam app par puta, pa brisao aktivirane uređaje, da im smanjim broj.
Praznio sam cache I brisao data...

Ostaje da probam i ovu poslednju varijantu - da nađem neki stariji .apk

Neki Rus je pominjao rješavanje ovog problema deaktiviranjem IPv6 i prebacivanjem na IPv4 - nigdje nisam našao takva podešavanja na Smart boxu...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Ne na smart box-u, na ruteru imas ta podesavanja

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Hvala ti.

Reinstalirao sam app par puta, pa brisao aktivirane uređaje, da im smanjim broj.
Praznio sam cache I brisao data...

Ostaje da probam i ovu poslednju varijantu - da nađem neki stariji .apk

Neki Rus je pominjao rješavanje ovog problema deaktiviranjem IPv6 i prebacivanjem na IPv4 - nigdje nisam našao takva podešavanja na Smart boxu...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Možda da probaš verziju za mobilni a ne za smart tv
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.android
mada sam mišljenja da na boksu sa sakatim Amlogic S905W verovatno nikad nećeš uspeti da ga pokreneš.
 
  • Like
Reagovanja: M J
A sto ne probas da ga ubacis na Kodi kao add-on?
 
Jedno glupo pitanje.Da li je moguce da su toliki biseri da serije koje imaju sinhronizaciju na srpski nemaju titlove?Da pojasnim serija je sinhronizovana prebacim audio na engleski i nema mogucnost ukljucivanja subtitlova?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nije uopšte glupo pitanje, i mene to izluđuje. Skoro sve što je animirano sinhronizuju i nigde nema titlova. Pa valjda su ti glumci čitali taj tekst, šta je teško da se prekuca ako je već prevedeno?
 
Jel to bas sa svakom sinhronizacojom slucaj? Ako se ne varam neke sam gledao da imaju titl.
 
Neke imaju titl ali velika većina nema, barem ono što sam ja probao. Nailazio sam na neke koji nemaju čak ni srpsku sinhronizaciju nego hrvatsku.
 
To sam vidjao za hrvatsku, mislim da bas ti snimci imaju i titl. Verovatno se smatra da nije lokalizovano ako je hrvatski pa sta ve titl.

Verovatno ce to izmeniti ako prate forum [emoji6]
 
Da li neko od korisnika HBO Go preko supernove ima problema sa logovanjem?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja koristim i nemam problema niti na jednom uređaju.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Pisao sam suportu. Videću sta se desava

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I kod mene problem. Kad probam da se ulogujem , kaže da sam oflajn

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Ima li neko link da snimim Repository arvvoid za HBO (ako se tako zove).
 
Šta će ti taj repo kad je jedina stvar unutar njega (HBO Go addon) odavno dodata u zvanični Kodi repo? :D
 
Da li ako uzmem HBO preko telenora, mogu da ga koristim na TV-u, tj AndroidTvu(shield)
 
jes

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Vratili su stare fontove titlova na njihovim kanalima.Bolje nego ovo sto je bilo par dana mada su mi najbolji titlovi na Foxovim kanalima.
 
@Mahatma možeš na svim uredjajima bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno