Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neže ni kod mene i dalje na lg, isto traži aktivaciju, iako je aktiviran odavno
 
Da li i dalje imate problem sa aplikacijom HBO GO? Ja sam danas hteo da aktiviram aplik. preko EON box OTT I nisam uspeo.
 
Nop, sve ok.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni nije radilo do juce uvece cak.Posle je bilo ok

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Radi li nekom hbo go for android tv na smart tv-u? Kod mene se uloguje kako treba, prikaze sadrzaj ali kad stisnem play onda vrti li vrti, i nista... Preko kodija pusta najnormalnije, ali bih pre ako moze preko app. I da, ladno se nakon instalacije ikonica ne pojavljuje na home screen-u, vec moram da je pokrenem iz settings/ app dela...
 
Radi android smart tv apk kod mene. Preko telenora nalog.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Hmm, i ja sam preko telenora. Mozes li kad stignes, pogledati koja je verzija app? Hvala :)
 
Radi i kod mene na Sony Android tv-u preko Telenora.
Verzija aplikacije je 5.11.5.202.2142
Android verzija na tv-u je 7.
 
Blah, sve isto i kod mene al ne radi. Kad kliknem play, krene da vrti, i posle 2-3 minuta izbaci gresku 502. Preko kodija pusta najnormanije. Jel imao ko slicnu situaciju?
 
Kod mene je 5.1.5-200

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Koliko si siguran(sigurna) da Vox smart televizori nisu android?
 
samo kloiko kazu na sajtu... kaze smart da, android ne...

na samsungu isto nemam android, ali hbogo radi, pa se nadam da ce i na ovom voxu sto uzimam za deciju sobu, inace sam nagrabusila...
 
Moguće da Vox ima neku svoju smart platformu, ali ja bih se ipak raspitao pre kupovine u vezi hbogo.
 
kontaktirah njih prvo, ali onako generalno odgovorise da nemaju podrsku za vox televizore.. :/

sve mi se cini da cu kad stigne tv iskorisriti 14dana rok vracanja ako ne smislim hbogo na njemu :(
 
Eventualno neki box sa ATV, pa da se tako reši problem sa HBO GO.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Eventualno neki box sa ATV, pa da se tako reši problem sa HBO GO.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


a jel ima ima neka opcija sa dongle da radi sa hbogo ako znas? ne bih da castujem sa tlefona, lapa, ali ne bih ni da imam jos neku budžu jer bas izvedoh i struju i kabl da se ne vide... ?
 
Google Chromecast. U tom slučaju telefon samo prosledi link. Povežeš na HDMI, a napajanje preko USB na TV-u. Dakle ne treba dodatno napajanje iako ima i svoj adapter za struju.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ako nisi za cast opciju, onda možeš da uzmeš Amazon Firestick 4K i da na njega instaliraš HBO GO, on ide nazad u TV i ne vidi se.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
da, gledah chromecast, ali on samo castuje sadrzaj koji je negde drugde upaljen sto mi ne ide u prilog samostalnosti televizora bez drugih uredjaja i prisutnih ljudi... :/

evo guglam i gledam firestick...

sve sam bliza da odusanem od porudzbine i lepo pljusnsem 3 puta vise para lepo za samsung sa kojim nece biti prob sa hbogo... blahhh... hoces beli tv za decu, i evo sta dobijes.. dzumbus...
 
Svakako je najbolje uzeti model koji ima podršku ako je već to bitno, Samsung je odličan izbor.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
da, gledah chromecast, ali on samo castuje sadrzaj koji je negde drugde upaljen sto mi ne ide u prilog samostalnosti televizora bez drugih uredjaja i prisutnih ljudi... :/

evo guglam i gledam firestick...

sve sam bliza da odusanem od porudzbine i lepo pljusnsem 3 puta vise para lepo za samsung sa kojim nece biti prob sa hbogo... blahhh... hoces beli tv za decu, i evo sta dobijes.. dzumbus...
Ne znam da li kapiraš, da telefon npr. samo prosledi link ka Google Chromecast i nakon toga možeš telefon i da isključiš jer sadržaj dalje ide preko uređaja. Tu opciju imaju i određeni android box uređaji ali pošto ti kažeš da ti ne trebaju dodatni kablovi za struju, on bi ti bio idealan.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Luka74, ne kapiram do kraja skroz... taj info jesam procitala, ali me ovo buni..: pustim odredjeni sadrzaj sa hbogo preko chromecast sa telefona, ugasim ga/ odem vec negde.. da li samo pusteni sadrzaj ide do kraja i onda se stopira cast ili funkcionise cela app sa menjanjem daljeg sadrzaja ili jos bolje samo inicijalno startujem hbogo preko chromecasta i onda ona moze u nedogled da radi nezavisno?
 
ako je ovo trece (sto se nadam da ces potvrditi mada sumnjam) da li onda moze ds se i slobodno prebacuje s tva na ytube na chomecast koji i dalje funkcionise povezano iako je odsutan inicijalni uredjaj koji je stsrtovao hbogo..., pa u krug po sourceu?
 
Ukoliko pustiš neku seriju sa HBO Go, ona će ići epizoda za epizodom, što nije slučaj sa filmovima. YouTube sadržaj će ići u nedogled osim ako na telefonu nije isključena opcija automatske reprodukcije nakon završetka klipa. Ne može da se prebacuje sa jednog sourca na drugi bez da ti to odradiš na telefonu. Ne znam da li to može bilo koji uređaj, pa čak da imaš i TV sa najboljim Smart OS. Dakle, sve i da imaš odgovarajući TV sa HBO Go aplikacijom, nećeš moći da pustiš npr film i da se nakon njegovog završetka automatski nastavi reprodukcija drugog sadržaja. Neka me neko ispravi ako grešim.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
nisam bas to mislila...
svakako znam da ide related na yt, kao i sledeca epizoda unutar serijala automatski, ali ono sto sam pitala je da li kada sam castovala sadrzaj na tv, da li ista mogu da menjam, premotavam, pauziram, biram nesto drugo iz hbogo app a da ne koristim telefon vec tv daljinac za navigaciju

takodje pitah da li source na tvu ostaje aktivan, kao usb kad se udene uvek moze da se daljincem dodje do njega i izaberu sadrzaji... e da li tako moze da se izabere chromecast i automatski pozove poslednja app, tj hbogo a bez telefona..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno