Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji problem moze biti sa hbo go app kada ne moze da se strimuje sa telefona na android box? Vidi tv box, ali nema strimovanja?
 
Koji je box u pitanju?
 
Da li vi imate titlove na Clone wars? Ja kad pustim seriju daje mi samo sihronizaciju bez opcije da bude zvuk engleski a da ima nase titlove.
 
Hvala na ovome. Pogledao Mandalorijanca prvu sezonu pa cu sada da krenem drugu pa bih posle gledao Clone wars. Samo mi je malo bzvz sto nema titlova. Mada gledam preko Kodija pa cu ih skinuti sam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Obavezno zavrsi prvi clone wars pa tek onda gleda Mandoa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E *mjau**mjau**mjau* sad je kasno :) Jel se bas nesto direktno veze ili?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mislio sam na drugu sezonu :) ima dosta karaktera koji su ukljuceni iz CWa pa je meni barem davao taj ekstra filing kad se neko ukljuci u seriju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad smo vec ovde zapoceli pa nek moderatori splituju, prema ovom rasporedu prvo gledati S02E16, pa onda S01E16 i onda film pa sve ostalo?
 
Pa... upravo sam odgledao... ne znam sta da ti kazem... blizu si kraja, ako mozes da se strpis obavezno gledaj CW pre ovog kraja, ne bih da pisem bilo kakve spoilere :)

U svakom slucaju da, sto je gore receno, proveri redosled epizoda na imdb, mislim da je poremeceno na HBOu. Ja sam se prebacio na dizni i gledao sve sa njihovog strima... Bukvalno cu ga placati samo zbog Filonija i Fevrua :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad smo vec ovde zapoceli pa nek moderatori splituju, prema ovom rasporedu prvo gledati S02E16, pa onda S01E16 i onda film pa sve ostalo?


Da, i pazi jer nije istumbano samo na početku, evo npr S01E22 se gleda tek tamo u trećoj sezoni. Inače nije HBO napravio zbrku sa epizodama, tako je bilo svuda.
 
Kako da ucitam titl sa kompa kad preko Kodija gledam HboGo? Kad idem na browse title on mi samo izbaci da mogu po hbogo da trazim titlove a ne i na mom kompu.
 
Imaš dvije mogućnosti!
Prva da instaliraš dodatak "titlovi"
Imaš ga odmah u kodijevom repo-u
https://kodi.wiki/view/Add-on:Titlovi.com
Kad instaliraš ideš na opciju download

Druga opcija je da ručno skineš titl i ubaciš ga u folder koji si prethodno podesio da mu se pristupa i kupi titl iz kodija. To prvo moraš podesiti u kodiju u dijelu gdje se podešavaju titlovi!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Stim što ako koristi addon "titlovi.com official", mora da napravi nalog na sajtu i uloguje se u podešavanjima addona. Takođe je korisno podesiti srpski kao primary download subtitle, a i dodati željene jezike na spisak jezika na kojima se skidaju titlovi. Sve to u kodi podešavanjima.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Da, treba nalog. I što se tiče naloga, najbolje napraviti novi, ja sam imao stari od prije desetak godina i sa njim nisam uspio aktivirati dodatak, tek kad sam napravio novi nalog i sa njim se logovao, proradio je!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Neće da se instalira inputstream.adaptive. Kako to da rešim, da ponovo instaliram Kodi?
Imam instaliran Balkan green build. Negde sam pročitao da zbog njega ne može da se instalira inputstream adaptive, ali sada ne mogu da nađem.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nece zbog njega. Instaliraj cist kodi pa onda input strim. Naci ces ga u addons, pa moj addons, i tu imas opciju za inputstrim.
 
Nece zbog njega. Instaliraj cist kodi pa onda input strim. Naci ces ga u addons, pa moj addons, i tu imas opciju za inputstrim.
Mogu li posle opet da instaliram Balkan green, hoće li raditi hbo?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Moze ali ides na instal. Ne na sveza instalacija.
2a6fa84c088e1405177aa0113f8a560b.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Imaš dvije mogućnosti!
Prva da instaliraš dodatak "titlovi"
Imaš ga odmah u kodijevom repo-u
https://kodi.wiki/view/Add-on:Titlovi.com
Kad instaliraš ideš na opciju download

Druga opcija je da ručno skineš titl i ubaciš ga u folder koji si prethodno podesio da mu se pristupa i kupi titl iz kodija. To prvo moraš podesiti u kodiju u dijelu gdje se podešavaju titlovi!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Stim što ako koristi addon "titlovi.com official", mora da napravi nalog na sajtu i uloguje se u podešavanjima addona. Takođe je korisno podesiti srpski kao primary download subtitle, a i dodati željene jezike na spisak jezika na kojima se skidaju titlovi. Sve to u kodi podešavanjima.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Da, treba nalog. I što se tiče naloga, najbolje napraviti novi, ja sam imao stari od prije desetak godina i sa njim nisam uspio aktivirati dodatak, tek kad sam napravio novi nalog i sa njim se logovao, proradio je!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Imam titlovi.com add-on nego ne mogu nikako sa kompa da učitam titl. Videću za to podšavanje u kodiju da nadjem.
 
Pozdrav, da li je neko imao ovakav problem, kao sa slike? Imam HBO GO uz box paket, na portalu moj mts stoji da je aktivan ali kada pokusam da se registrujem izbacuje mi ovu gresku. Pre mesec dana sam razgovarao sa operaterima MTS-a i jos uvek nista. Mozda bih trebao da kontaktiram i HBO korisnicku sluzbu. Ukoliko neko ima iskustva sa ovakvim problemom, bio bih zahvalan da me uputi sta je resenje. ;)

Screenshot_1.png
 
Poslednja izmena:
Trazi od mts-a da ti posalju novu refistraciju i otvori nalog sa novom e mail adresom. Ja sam sa supershit imao isti problem. Zvao ih svaki dan i nesposobnjakovici su mi posle 3meseca resili problem. Usput su mi naplatili za sve to sto nisam korisio uslugu

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Što se ne može hbo go instalirati na Mi Box S? Koristi li neko?
 
Može sigurno, kod mene radi odlično.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno