Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz ljudi, uzeo bih HBO GO najvise zbog sinhronizovanih crtaca za sestrica i sestru, Zanima me koji je procenat crtaca na srpskom , da li vredi uzeti ovaj paket. Kako radi, oni bi gledali, imaju samsung smart TV, pa preko njega bi verovatno sestra gledala.

Hvala!
 
Ja sam uzeo Hbogo najvise zbog cerkice i crtaca na srpskom. Trebalo bi da su svi crtani sinhronizovani na srpskom, barem ovi sto ja pustam za uzrast oko 3-4 god svi su bili.
Meni na lg smart tv-u iz 2013 hbogo lose radi. Dok pronadjes u aplikaciji sta zelis da gledas prodje vecnost, mozda je sa novijim tv brzina i odziv veca. Zato sam i uzeo za jedan tv chromecast, a za drugi mi box gde go to fercera za 10-ku.
Najbolje je da iskoristis mesec dana besplatno koje dobijas prilikom registracije i vidis da li ti odgovara.
Ako imas negde kodi mozes hbogo i na njega instalirati preko addon-a.
Ja jos davno pitao u temi da li je moguce nekako skinuti neki sadrzaj sa hbogo ali do sada niko jos nije odgovorio pa vrv izgleda da ne postoji ta mogucnost.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ima li neko neki link za HBO go addon za kodi? Nasao sam na netu neke ali kada instaliram izbacuje mi neku grešku ili sta već. Sinoc probao i odustao nisam bas imao vremena da isprobavam.
 
Hvala puno, Uzecu mesec dana pa cemo videti. Danas idem do sestre da joj namestim na tv sve kako sta.
Hvala josh jednom
 
Moze samo preko mobilnog da se skida sadrzaj,bar je tako kod mene.A sto se tice Kodija,tu mi odlicno sljaka HBO GO.
 
Sadrzaj preko mobilnog se skida ali samo da bude offline i moze se pokrenuti u okviru aplikacije.
Mislio sam da li je moguce skinuti neki film u avi, mp4...formatu i sacuvati ga negde externo.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Skida se samo na android aplokaciji sadrzaj za gledanje van mreze. Naravno nije sve dostupno za offline gledanje

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Hvala, ali nije uspelo.
b05fe0fc3ad53bcb36efd84605339f80.jpg
 
Pozdrav,

Kako da znam da li na ovom modelu može HBO GO aplikacija
PANASONIC Televizor TX-43GX550E ?
 
Hvala, ali nije uspelo.
b05fe0fc3ad53bcb36efd84605339f80.jpg
Samo da javim da se problem rešio. Kako, ne znam. Prijavio sam problem HBO-u preko maila iz playstorea. Rekli mi da uradim resete kojekakve koje sam ja vec bio uradio i da im posaljem neke silne verzije ukoliko reseti ne pomognu. Palim app da im to posaljem, app mi trazi aktivaciju uređaja, nakon koje slika postaje normalna.
Interesantno je da su mi pomenuli da je poznat problem. Ja mislim da ima neke veze sa widevine licencom, i da su oni to remote sredili nekako za moj uređaj.
 
Imam android TV box i kada skinem apk. otvorim je,piše mi da pokušavam da joj pristupim sa nepoznatog uređaja,znači nmg da koristim apk uopšte. Kako da sredim to?
 
Kad pustim hbo.go na kompu preko browsera sve ide normalno, medjutim kad taj tab browsera prevucem na tv imam utisak kao da slika blago secka. Broser Firefix a tv tlc 4k. Imao neko ovakav problem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pojavilo mi se ovo od danas, da li neko ima sličan problem?
4fdbdc49967803c9c64b74592f1026f4.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Isto i kod mene za prijavu preko MTS-a.

Preko Telenora radi sve OK.
 
Znači samo možemo da čekamo da reše.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kada imam aktiviranu pretplatu za Hbo GO, a na Visa kartici koju sam prijavio pri registraciji nemam sredstava, da li oni automaski dektiviraju uslugu?
 
Zna li neko zašto ne daju sve sezone serija? Odgledao sam mr robot - na HBO go tri sezone, kad vidim na kodi i popcorntime ima i četvrta sezona. Isto tako i Štreberi nema poslednje sezone.
 
Zna li neko zašto ne daju sve sezone serija? Odgledao sam mr robot - na HBO go tri sezone, kad vidim na kodi i popcorntime ima i četvrta sezona. Isto tako i Štreberi nema poslednje sezone.
Verovatno su do te sezone otkupljena prava na emitovanje

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Amazon prime video, takodje cetvrta sezona nije dostupna za srbiju, ne znam ko ovde ima prava za emitovanje poslednje sezone, otprilike niko, znaci torrent.
 
Poslednja izmena:
Jel moze da se instalira hbo go na amazon fire tv 2.gen?
Imam nalog i na mobilnom radi odlicno ali na fire tv nikako ne mogu da ga instaliram.
Kada idem na search tu ga ne nalazi, probao sam sa raznim apk-ovima
koje sam skidao sa neta ali ni jedan nece da pokrene, uvek neka greska.
 
Šta znaci "Last Chance" na epizodama? Znači da ih sklanjaju uskoro? Na seriji koju gledam stoji to samo za prvu sezonu, za drugu ne.
 
Znaci da ce uskoro da je uklone.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno