Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Sve što nije u njihovoj produkciji drže u ponudi dogod za to imaju licencu. Avengers su Diznijevi filmovi, a Dizni ima svoj striming servis, verovatno ne obnavlja licence jer se polako šire na teritoruju cele Evrope.
Imaš sekciju "uskoro", tu piše da sutra ubacuju još tri dela.
Ubacili sve...
Ispada da možda stvarno neko prati komentare [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Cast-ujem sadržaj na TV (dobar kućni internet) i u zadnje vreme veoma loše radi HBO GO.
Svaki čas spušta rezoluciju, a onda krene i da koči/učitava.

Jel se još nekome dešava?
Ne znam kako da rešim, jer je ovo negledljivo.

P.S. Koja je trenutna aktuelna verzija aplikacije?
Zbog USA Google Play-a ne mogu to da vidim niti skinem aplikaciju.
 
Meni cast HBO nikad nije radio lepo, uvek se dešavalo sve to što si naveo. Mnogo je bolje rešenje aplikacija za tv, naravno ako postoji za tvoj tv.
 
Radila je do pre nekoliko dana odlično.
Zato sumnjam da je izašla nova verzija.
Jel može neko da pogleda koja je verzija trenutni aktuelna?

Instalacija na Android TV je moguća ali je to korišćenje mučenje. Cast je neuporedivo lakši/bolji. Samo kad bi se vratio da radi kako treba...
 
Koriscenje daljinskog je mucenje?Ima nas vala raznih...
Ne znam meni verzija za Android TV radi od novembra ni da stucne.Jednom je prsla ono kad su radili upgrade u bese martu kad nije nikome radilo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Koriscenje daljinskog je mucenje?Ima nas vala raznih...
Ne znam meni verzija za Android TV radi od novembra ni da stucne.Jednom je prsla ono kad su radili upgrade u bese martu kad nije nikome radilo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Nema nas raznih.

Pretraga na telefonu i skrolovanje traje par sekundi. Samo paljenje aplikacije na TV-u traje par minuta (Home, skroluj do aplikacije, loading...), pa onda opis, biranje, uključivanje titlova...

Nego jel može neko da vidi koja verzija aplikacije he aktuelna na telefonu?
 
@nemanja123: kod mene je verzija "5.11.5"
Doduše na Samsung Smart TV-u, i radi full.
Mislim uvek je i radila super.
Koji TV imaš

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
@nemanja123: kod mene je verzija "5.11.5"
Doduše na Samsung Smart TV-u, i radi full.
Mislim uvek je i radila super.
Koji TV imaš

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Meni treba verzija aplikacije sa telefona.
Ali hvala u svakom slučaju.

TV me ne interesuje, mnogo je lakše preko telefona.
Da ti ne ostanem dužan odgovora, TV je iz "Moja mašina" Android OS.
 
Aplikacija sa telefona je malo duza evo slika....
c66c44cbc029d39c36f9fcc3c23691ae.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Meni treba verzija aplikacije sa telefona.
Ali hvala u svakom slučaju.

TV me ne interesuje, mnogo je lakše preko telefona.
Da ti ne ostanem dužan odgovora, TV je iz "Moja mašina" Android OS.

Trenutne verzije za mobilni HBO GO 5.9.2 dok je za tv HBO GO - Android TV 5.11.6
 
Na dual core i 1.5 gb memorije nije ni cudo sto ti je loading 5 min i aplikacija neprakticna.... :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Hvala ljudi, imao sam stariju verziju (5.6.xxx).
Uspeo sam da dođem do ažurne verzije preko apkmirror-a (pre je nije bilo), pa ja mam večeras da li se nešto promenilo.
 
Ako neko ima Netflix ili EON smart i hoće da se menja, nudim HBOGo više naloga....
 
Sta se desava sa Marvelovim filmovima na HBO. Polako svi nestaju. Da nije to mozda znak da disney+ uskoro dolazi u srbiju(marvel pripada disney-u) pa da disney nije hteo sa hbo da potpise novi ugovor
 
Sta se desava sa Marvelovim filmovima na HBO. Polako svi nestaju. Da nije to mozda znak da disney+ uskoro dolazi u srbiju(marvel pripada disney-u) pa da disney nije hteo sa hbo da potpise novi ugovor
Bilo je obaveštenje da svi marvelovi filmovi koji su ubačeni aprila do 01.06.2020 su dostupni.
Ostali su i dalje tu.
Čudo to nisi vido

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
e7c3f45c9bc2c1f9529465805bba2ea0.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa znaci ostalo samo 5 filmova. Imali su 21 a sada izbacuju 16. I jos pre koju nedelju izbacise Captain Marvel. Znaci ostalo skoro nista
 
Pa nećeš valjda samo "marvelove" filmove da gledaš.
Dva meseca su bili dostupni.
Drugo ovo što kažeš za Disney uopšte ne stoji, hrpa Disney filmova i serija je stiglo u poslednjih mesec dana.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ma zaboli me za marvel filmove nego da vidim sta je razlog sto odlaze. Nadam se da je zbog dolaska disney-a
 
Mislim da jeste. Dizni bi po nekim pricama trebao da dodje u prvom delu sledece godine u zemlje istocne evrope. Tako da to je to nikom vise ne daju licencu na svoje filmove jer ce do juna sledece godine se vec pojaviti.
 
Kako ne daju..
Evo imaš na HBO GO od serije "Starwars the clone wars"
Pa onda "Maleficent 2"
"Lion king"....
Da ne nabrajam sada sve..imaš "Toy story 4"
Stvarno neznam odakle su te informacije...


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Dusane molim te ajde nemoj biti toliko ogranicen. Nece da produze licence sada. Licence za sve to nabrojano od strane tebe su placene pre ko zna koliko meseci i sigurno kada isteknu nece ih produziti. Shvati licenca se kupuje na odredjeni period. Ako su platili licencu za Toy story 4 tipa u decembru prosle godine tom filmu ce da istekne licenca ovog decembra i onda im disney nece ponuditi produzetak i samim tim hbo nece imati pravo da ih prikazuje
 
Dusane molim te ajde nemoj biti toliko ogranicen. Nece da produze licence sada. Licence za sve to nabrojano od strane tebe su placene pre ko zna koliko meseci i sigurno kada isteknu nece ih produziti. Shvati licenca se kupuje na odredjeni period. Ako su platili licencu za Toy story 4 tipa u decembru prosle godine tom filmu ce da istekne licenca ovog decembra i onda im disney nece ponuditi produzetak i samim tim hbo nece imati pravo da ih prikazuje
Uhhhh dobro "neograničeni"....samo neznam odakle ti informacije da ce Disney (ja mislim na Disney+) da dodje u Srbiju.
Drugo i time zavrsavam na ovu temu...licence se ne potpisuju na mesec dana ( izuzetak aneksi ugovora i sl.)
I treće ako već pričamo o ugovorima HBO GO (Adria) Ima ugovor sa Disney do 2022, a kad već pričamo o HBO sigurno ti je poznato da na HBO NOW (NIKADA) nisu imali ugovor sa Disney.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ja svratio ovde da vidm resenje za Samsung i hbogo app kad ono nijedan koemantar.
Nisam bio kod kuce par dana, danas probam, statujem smarthub, ima neki update, kao ono posle toga ne radi hbogo. No intenet error iako druge apps rade. Zvao ih, hbo, kazu od petka uvece problemi sa Samsnug TV ...
Niko ovde nije iskusio? Ne znam kako resava Samsung, da li nekim pushom novog firmware. A Samsung podrska ovde radi do 18 sati ...
 
Bio kod mene problem, ali danas je sve proradilo samo od sebe.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Aha, jel bio neki update ako si primetio? Mozda popravljaju po serijama.
Isto si imao no internet error 10.3?
 
Mislim da nije, ali nisam 100% siguran.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja svratio ovde da vidm resenje za Samsung i hbogo app kad ono nijedan koemantar.
Nisam bio kod kuce par dana, danas probam, statujem smarthub, ima neki update, kao ono posle toga ne radi hbogo. No intenet error iako druge apps rade. Zvao ih, hbo, kazu od petka uvece problemi sa Samsnug TV ...
Niko ovde nije iskusio? Ne znam kako resava Samsung, da li nekim pushom novog firmware. A Samsung podrska ovde radi do 18 sati ...
Kod mene se 24/7 vrti HBO GO na Samsung Smart TV-u (UE50MU6172) model TV-a.
Nekoliko puta sam i pisao u poslovima iznad, da kod mene HBO GO najbolje radi upravo na Samsung Smart TV i PS4.
Evo baš sad sam završio "Killing Eve"


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno