Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne mogu da instaliram na Beelink GT1 Ultimate jer je običan Android.
Skinuo sam apk odavde, ali neće da mi otvori.
 
Radi lepo na kod mene (doduse UI malo secka) na Sony TV-u. Instalirao sam je preko Play Store.

Isti utisak, takodje Sony TV (XE850). Otprilike mi radi kao na PS4. Ali bitno je da sve funkcionise, konacno. I na Play Store sam uspeo da nadjem tek kada sam prilicno skrolovao rezultate, ne prikazuje kao prvo.

Na android boxu (Beelink Gt1 Ultimate) je radilo ok samo izgleda da su potrebne DRM licence kao za Netflix pa mi je pustao u nizim rezolucijama. Zbog toga sam jedva cekao da izbace verziju za android tv.
 
Ali zato na Samsung TV 55MU6172 kida...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
HBO GO
fce1097c02d01633b99a62f66ec6a805.jpg
aa617aeb532d9f5167eb20c3e99df477.jpg
72b368adb65c718ee04b06a3675d3224.jpg
0ec85eb000da3c6c5f7d896c98ddce84.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Jeste Kaze uredjaj nije kompatibilan

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Jesam ovu što TheCyA ovde postavio
i nju kad instaliraš na boxu neda ti po završetku opciju da je otvoriš i nema je u fajl menageru kad probam da je pustim preko apk menagera onda mi izbaci poruku da je aplikacija skrivena i da zato nemže da se pokrene.Ova prva radi malo ima problema sa prijavom nemožeš ako nemaš tastaturu da odabereš provajdera pomoću daljinskog ili miša i prevodi su koju god veličinu da staviš premali.
 
Jesam ovu što TheCyA ovde postavio

i nju kad instaliraš na boxu neda ti po završetku opciju da je otvoriš i nema je u fajl menageru kad probam da je pustim preko apk menagera onda mi izbaci poruku da je aplikacija skrivena i da zato nemže da se pokrene.Ova prva radi malo ima problema sa prijavom nemožeš ako nemaš tastaturu da odabereš provajdera pomoću daljinskog ili miša i prevodi su koju god veličinu da staviš premali.
Ma meni ova za mobilne radi na boxu super. Mislim sve opcije rade i prevod i nas sve...ali za ovu drugu isto kao i kod tebe mi kaže sve isto.....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ova app radi super samo preko kompa i androida.Za app preko samsuga,krs tezak.Izbacuje na svakih 10 min,slika krene da muljavi haos pravi.Negledljivo totalno preko samsung smart app.Inace imam VDSL Mts od 50mbs,povezan zicano u lan 4.
 
Jel radi tv aplikacija na android box koji ima android ispod verzije 6


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je običan android a ne atv, ne radi ni na 7 a ne ispod 6.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ova app radi super samo preko kompa i androida.Za app preko samsuga,krs tezak.Izbacuje na svakih 10 min,slika krene da muljavi haos pravi.Negledljivo totalno preko samsung smart app.Inace imam VDSL Mts od 50mbs,povezan zicano u lan 4.
Nije tačno app radi preko Samsung Smart ubija na mesto...ja je koristim
8022ec2d5da0b2e3fbd283da1be375ed.jpg
10c8597746aa7cc36848c0c39751daa9.jpg
a5dfa8b5d23de8c7f4ed274599a0262e.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ja sam na US Google Play i ne vidim tu aplikaciju, uostalom kao ni na telefonu.
Da li bi neko mogao da okači apk pa da ručno instaliram (a i ostali koji je ne vide)?
 
Sad je dobar link. Hvala.
Javljam da li radi na TV-u iz potpisa kad probam.
 
Pozdrav svima :)

Pročitao sam poslednjih 20-ak strana vezano za ovu temu i ne nađoh ono što me zanima. Unapred se izvinjavam ako sam pogrešio temu.

Ovih dana planiram da kupim smart tv 40-43 inča i jedan od kriterijuma za kupovinu istog je korišćenje aplikacije HBO Go na njemu. Do sada sam HBO Go koristio na kompjuteru i telefonu, plaćao preko kreditne kartice, ne preko operatera, otud i dilema koji tv da uzmem sada. Budžet za tv mi je ograničen do nekih 45 000 dinara, tako da mogu da biram između Fox/Vox/Vivax android televizora i LG/Philips tv-a koji nije android. Da li je bolje uzeti neki od ovih android televizora ili LG/Philips tv? Da li možda znate (imate iskustva) da li će HBO GO raditi valjano na ovim Android televizorima (u specifikacijama piše da imaju Android 4.4 verziju) ili je bolje cimati se sa LG i preko Telenora, MTS postpaid sam ali kontam da mogu da uzmem i Telenor prepaid karticu pa da HBO plaćam preko dopune?

Nadam se da nisam mnogo zakomplikovao u objašnjenju "problema", samo ne želim da se zeznem u startu i kupim pogrešan tv, kablovsku nemam jer tv programe slabo i gledam zato mi je HBO GO i jedan od kriterijuma za kupovinu. :D
 
Postoji li verzija HBO GO android SMART TV aplikacije za naš region koja radi sa navigacionim tasterima daljinskog a ne kao ova HBO GO aplikacija za tablete kojom moraš mišem da upravljaš?
 
Postoji li verzija HBO GO android SMART TV aplikacije za naš region koja radi sa navigacionim tasterima daljinskog a ne kao ova HBO GO aplikacija za tablete kojom moraš mišem da upravljaš?
Pa naravno. Ja na Samsung TV samo daljinski koristim, a i malo se razlikuje apk za konkretno Samsung Smart TV u odnosu na android.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Na LG WebOS imam neke 2 aplikacije, jednu sa belom a drugu sa tamnom ikonom. Obe rade normalno ali se razlikuje malo izgled. U čemu je fora?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno