Šta je novo?

RaidMax 730ss

ExampleBabic

Cenjen
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruke
151
Poena
169
Da li neko zna cemu sluzi ova plastika na kuleru ? 20131014_064418.jpg Napunilo se prasine i malo se bilo grejalo... Otvorim da ocistim, plastika stoji na ventu, pola venta skoro ne moze od nje da duva, proverim da li postoji mogucnost neka zica da zakaci vent pa stavljeno kao zastita, jok, sve crvrsto i odaljeno. Da li je pametno sto sam skinuo tu platiku? Sada kuler jace hladi ali kapiram da nisu oni sto su ga napravili dzaba ostavili tu... :smash:

edit: Plastika je stojala sa druge strane kulera, ovako stavio samo zbog slikanja da dodje do izrazaja koliko zaklanja protok vazduha...
 
Poslednja izmena:
Stavljena je zbog odgovarajućeg toka vazduha.
 
Kakvo je to raidmax napajanje?Mozes li malo vise informacija o njegovom radu da das?Kakvu masinu tera?Da li je bucno?Imam da na umu posto malo po malo stedim za upgade pa sam razmisljao njega da uzmem?Hvala!
 
Verovatno ta plastika nije ni smetala, vec kad sam vracao napajanje vidim sam skinuo one nogice sa kucista i zaboravio da vratim, pa nije bilo mesta da uvuce dovoljno vazduha.
@Amd Gamer, ja sam bas zadovoljan, prvo zbog modularnih kablova, mnogo prakticinije nego sa klasicnim pa sve pomrseno po kucistu. Jako je tiho, u pocetku dok nisam kupio kuciste drzao sam sve komponente na radnom stolu, ma culo se nije... Vozi konfiguraciju iz potpisa bez problema, pa i kad dodam jos jednu 7850 takodje bez problema... Ako pucas na neku ozbiljniju konfu, onda po meni je bolje uzeti Corsair, FSP ili Seasonic, bronzu neku... raidmax je po meni tu negde kao i Lc power...
 
Odlicno,hvala puno!Znaci to je neka budzetska varijanta napajanja kao lc-power,bas sam planirao da stavim jednu 7850 (ili gtx 650ti boost) i nakon nekog vremena da dodam jos jednu,a seasonic je skup za mene :)...Mislim gledam da prodjem sto jeftinije a raidmax se tu namece...Nista hvala jos jednom!Najverovatnije cu njega da pazarim...:)
 
Nazad
Vrh Dno