Šta je novo?

Nokia Lumia 1520

wtf? Objasnila baterija.. :D A ovo ima da citam 10dana jer sabijam engleski :) Video sam da neko hvali onog decka "Ivana iz Apatina" i sad sam ga zvao dobija tek u ponedeljak L1520 a ja nmg da cekam.Jel znate neku prodavnicu koja je koliko-toliko sigurna?
 
Comtrade, 97 hiljada :D
 
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1520-review-1012.php

Procitaj onda ovo :) mada meni je teze sa ovim ''prevodom na srpski'' nego na nemackom da citam koji jedva razumem :d

Uglavnom, ovaj phablet nema ozbiljnu manu i sve je sam vrh prakticno.. e jedino to za ekran i razlivanje da proveris jos. Mogao si da prelistas i wp8 temu, cisto da vidis sta mozes da ocekujes od tog os-a (mada je u temi pravi Andr. vs WP8 rat :d)
 
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1520-review-1012.php

Procitaj onda ovo :) mada meni je teze sa ovim ''prevodom na srpski'' nego na nemackom da citam koji jedva razumem :d

Uglavnom, ovaj phablet nema ozbiljnu manu i sve je sam vrh prakticno.. e jedino to za ekran i razlivanje da proveris jos. Mogao si da prelistas i wp8 temu, cisto da vidis sta mozes da ocekujes od tog os-a (mada je u temi pravi Andr. vs WP8 rat :d)

:) :) :) ovaj moj mladji brat smara sa N4 poskidao sve igrice i prdeze sa g.play
procitao sam sve sto me zanima tako da sam 101% resio da ga uzmem samo nzm gde?
zna li neko za ove http://www.svitelefoni.com/phableti/nokia/lumia+1520/ ?
 
Poslednja izmena:
E mislio sam da ce ovaj drugi link gsm arena testa biti takav da odmah izbaci srpski prevod ali izgleda da nije.. mozes sam da prevedes u google translate ili chrome pretrazivacu.

A za kupovinu.. nemoj bre da das tolike pare comtrade-u :) 97 iljada, pa to je skoro pa golf 2 :d

Prati mob. svet oglase, pojavice se sigurno uskoro.. evo sad ima jedna lumia 1020 za 420e. http://www.mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi/3
 
xaxa :) ma kakvi 97.000din.Nece skoro u oglasima to je sigurno jer ni jedan nas operater nema u ponudi.Jedino preko KP vidim da taj decko Ivan iz Apatina ima skoro 500 pozitivnih ocena i 0 negativnih,i nece biti preko 480e(tek u ponedeljak :( ) sigurno.Sta mislis na ove "radnjice" sto daju 12meseci a tu je oko 55.000?
http://www.svitelefoni.com/phableti/nokia/lumia+1520/ ovako nesto ?
 
Pa onda bolje uzmi kod njih nego kod tog Ivana za sitnu lovu makar imas neku garanciju (mada ja nsiam za to) ali to ti je najpametnije u tvom slucaju..
 
Pa onda bolje uzmi kod njih nego kod tog Ivana za sitnu lovu makar imas neku garanciju (mada ja nsiam za to) ali to ti je najpametnije u tvom slucaju..
I on daje pismenu garanciju 12 meseci tako da je isto,a i ljudi ga MNOGO hvale..Jedino je prednost sto u prodavnici mogu da pogledam telefon uzivo dok kod ovog decka dobijam postom.
Vidim da se jedan decko u par postova iznad zali na razlivanje ekrana,jel to na par primeraka ili je to "normalno".Vec sam procitao da neki modeli imaju problem sa zvucnikom pa me jedino to brine inace nmg da docekam da ga pazarim :)
 
Zar nokia nema internacionalnu garanciju koja vazi samo uz imei broj?
 
Do proleca Lumia 122200

tumblr_mxsorxGwrs1ssawb4o2_500.gif
 
Kad je tako vrhunska fora ne mrzi me da nadjem odgovarajuci gif :D ;)
 
xaxa :) ma kakvi 97.000din.Nece skoro u oglasima to je sigurno jer ni jedan nas operater nema u ponudi.Jedino preko KP vidim da taj decko Ivan iz Apatina ima skoro 500 pozitivnih ocena i 0 negativnih,i nece biti preko 480e(tek u ponedeljak :( ) sigurno.Sta mislis na ove "radnjice" sto daju 12meseci a tu je oko 55.000?
http://www.svitelefoni.com/phableti/nokia/lumia+1520/ ovako nesto ?
Ništa ne kupuj sa Kupinda ništa vredni i nešto što ima cenu manju od 15.000 din, jer MUP neće po službenoj dužnosti da goni prevaranta.
Evo ti malo da uporediš kameru ovog modela sa konkurencijom, mislim da vredi te pare.Postavio sam ovo na drugoj temi, ali mi dušmani obrisaše...
"Nokia Lumia 1520 vs iPhone 5S Camera Comparison Using Canon 6D as Reference".

 
Kupio sam L1520 i mnooogo je dobar tel.Uzeo sam preko onih "divljih" radnji sa garancijom od 12 meseci jer sam i N4 uzeo u toj istoj i nije bilo problema.E sad imam neke nedoumice..
1.Da li treba na kutiji da pise Made in China? (ima IMEI broj i sve siguran sam da je original telefon al me ovo malo buni)
2.Kakav je ovo punjac??Jel to po EU standardu ili sta,kako da punim telefon?
3.Gde ima da se kupe futrole i folije za L1520 jer su me u 2-3 radnje gledali bledo koji je to model,jos nije stiglo,odakle ti to itd.. :sceptic:
 
Ne, made in New York :D
 
Skoro svaki telefon danas je Made in China, tako da nista cudno.
Punjac je ili UK ili US, najverovatnije je telefon iz HK, tako da je punjac kao za UK, treba ti samo adapter, parce plastike kosta oko 1-2e a imas i kvalitetniji all in one oko 5-6e.
Futrole ces tesko da nadjes jer je nov model, najbolje da narucis preko interneta.
 
Da te dobro sluzi. ;)
Okaci neku sliku ako budes mogao u temi predvidjenoj za to.
 
Cekaj ti kraljevi prodaju tako znajuci da je takav adapter unutra, i niko da ti kaze nesto..
 
e hocu al nisam sto vest sa tehnikom,slikao sam juce ali sve je bilo na auto.nisu lose slike :)
idem da potrazim adapter,ode baterija
Ako si uzeo na svimobilni.com,onda imaš valjda taj adapter od 100-200 din u pakovanju.Ja sam preko njih uzeo "Nokia 520",(meni, kao drugi fon) i piše lepo kada uključiš telefon:
Region Taiwan po default.Mada može da bude i Hong Kong,(ređe) i Singapur,(češće).Srećom imao je srpski jezik,pa sam samo promenio vreme,uradio update,(Black) i stavio za region United Kingdom, voice kontrol na English(USA) i sve ostalo na srpskom.Naravno, izbriši kinseku tastaturu i ostavi samo srpsku i englesku...:smash:
Edit: obavezno skini mape za "Here Maps i Drive", da bi mogao da ih koristiš i offline.
 
Poslednja izmena:
Ako si uzeo na svimobilni.com,onda imaš valjda taj adapter od 100-200 din u pakovanju.Ja sam preko njih uzeo "Nokia 520",(meni, kao drugi fon) i piše lepo kada uključiš telefon:
Region Taiwan po default.Mada može da bude i Hong Kong,(ređe) i Singapur,(češće).Srećom imao je srpski jezik,pa sam samo promenio vreme,uradio update,(Black) i stavio za region United Kingdom, voice kontrol na English(USA) i sve ostalo na srpskom.Naravno, izbriši kinseku tastaturu i ostavi samo srpsku i englesku...:smash:
Edit: obavezno skini mape za "Here Maps i Drive", da bi mogao da ih koristiš i offline.
Kupio sam u Dr.Mobile.. Lik mi nista nije rekao tako da cu sutra da svratim ili da ga zovem svejedno,a sto se tice tih mapa pitao me je da li hocu da skinem i ja izasao da ukljucim wifi i kad posle sipak :) nzm kako da se vratim na download za offline koriscenje?Ako zna neko gde ima da se uzme taj adapter,jer ja sam obisao ceo Obrenovac i nema nigde.Video sam da je cini mi se Emix slikao sa 1020 u potpunom mraku sa iso 400 i sve se lepo vidi pa sam i ja pokusao na mojoj kad ono nista-mrak :(
Edit:nasao sam mape
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno