»RSS Benchmark sajt

Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 41011121314
      Prikazani rezultati od 196 do 197 od ukupno 197

Tema: Nove igre za stare računare

Member
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        779
        Probao sam malopre i bez problema narezao igru na 3.5 inchne diskete DD i HD.
        Rade obe verzije, originalna u +3DOS formatu na dve diskete, kao i ona na jednoj 720k disketi.
        Nisam stigao da kopiram na diskete od 3 inča, ali to ne menja stvar, igra provereno radi, mada iskreno nisam ni sumnjao, jer se na svakom koraku vidi, koliko je pažnje i truda uloženo u nju.
        Ako bude disketnih verzija u prodaji, ovakvo profesionalno izdanje bi čak vredelo i da se pazari.

Member
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        71
        Citat Citiram korisnika: Universe Pogledaj poruku
        Ne znam šta da ti kažem, ali igra izgleda stvarno zaslužuje hajp koji je prati.
        Pogledao sam sad malo gameplay, i nema šta da se doda puno. Odmah se vidi da je igrivost na nivou (reakcija komandi sa džojstika), to se prosto oseti i kad gledaš youtube, ili nekoga ko igra. Zatim, vidi se da sam fajt nisu stavili da bude *****an, nego štit, udarac, štit, štit, udarac. Refleksi bato. A opet za ostale stvari su gledali da budu kao Prince of Persia, iliti Underworld, iliti Flashback, štp će reći što glatkiju animaciju i feeling.
        Kontam da su i kvestovi super.
        Kontam da su ovo radili ljudi koji vole Gothic serijal na PC-u.

Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 41011121314

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •