Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Kakva koza na S4?:) Ljudska koja ga koristi? :D
 
Zestoko smaraju vec sa ovom galaxy S serijom...ostade S2 najbolji iz te serije...bas me zanima oce li izbacivati tu metalnu F seriju i da se akcenat pomeri na nju
 
Telekoplus uvek sve ima prvi,kad ih zoves nikad nista nemaju.
 

Samsung Galaxy S2...po meni najbolji telefon iz Galaxy serije, najbolje odradjen dizajn, funkcijski maltene na istom nivou sa novijim telefonima u pogledu da sav softver radi i na njemu kao i na S3 i S4...jedini krelci sto nece softver da puste da se razvija nezavisno od njih kad vec nisu hteli vise oni da ga razvijaju..tuga, iskreno..od mene pare mogu da vide jedino kad budu nesto (r)evolucionarno napravili i izbacili

Iskreno dosta mi je kopiranja Apple filozofije izbacivanja telefona sa 2,3,4,5,150 jezgara i 1,2,3,4,55GB RAM memorije i sl. a sve je to moglo odmah...tako da ja cekam
 
Poslednja izmena:
Takodje meni S2 najbolji iz te serije.
Probio telefon led i stvarno je bio nesto novo tada,a ne prezvakano,kao sto su poceli da rade sa kasnijim modelima.
 
Pa cekaj zar to sto rade nije u nekom smislu i bezobrazno prema samom kupcu...pa smanjili su zivotni vek proizvoda sa 24 meseca (koliko je Nokia drzala) na 12 meseci, a u nekim slucajevima i na 6..a zna se da tehnologiju koju sada mogu da stave , stavljaju tek u 2. ili 3. generaciju, sve u cilju maksimalnog izvlacenja profita
 
S2 d best. Mozda zato sto mi je prvi android, mozda zato sto mi je bio najlepsi telefon pored 4s-a, ne znam, ali s2 ostavio pecat :D
 
zechs... kad mi neko kaze da je Galaxy "kopirao" iphone, ili da Samsung "kopira" Apple, necu dalje da gubim vreme. Posto meni ta dva lice koliko i hauba auta u obliznjem selu i Pamela Anderson, tako da...
 
Ja pricam o kopiranju filozofije, a ne o fizickom kopiranju izgleda modela :)
 
samsung.jpg


Me likes!
 
Taman imaju vremena da izbace do leta jos model, dva. Korenci su malo u fazonu šišanja izgleda.
 
Ako stvarno stave 20mpx uz OIS svaka im cas. Mislim da ce da budu bez konkurencije sto se Androida tice.
Ali mi deluje fake ova slika zbog FHD videa, trebao bi valjda da ima 4K.
 
Po ovim spec to ce biti brutalan telefon.. Mada mislim da je fake
 
I to je ujedno i bio razlog zbog kog sam uvek birao S seriju ispred ostalih flagshipova. Em najjaci hardverski u datom trenutku, em nema nikakvih problema sa njima sve radi kako je zamisljeno (nema tj retki su hw kvarovi, na to mislim).
I pored tog svega znam za probleme sa softverom aka TW-om ali uvek kontam da cu nesto odraditi zahvaljujuci ljudima sa xda i tako sam i radio, ali sad od kako je uveden pojam knox, opasno cu razmisliti pre nego sto ga uzmem :D
 
Poslednja izmena:
A crkavanje ploce prilikom factory reseta na S2 (ICS)? A SDS na Note i S3? :D
 
Za Galaxy S seriju je ogromna podrska zajednice i broj korisnika stvarno znacio - to sam primetio kad sam trazio bilo sta za Lenovo telefone :) (nasao sipak generalno :D)
 
...baterija na s4...

Bitno da zlajox ne gleda nexus jer imaju falinke :p
 
Ma s5 ce kao i svako iz s serije biti maximalno mapucan hardverski. Ali realno sta taj hardver sad moze da mi donese vise u radu nego sto sad imam sa s4? Ajde kamera moze pogotovo ako naguraju stabilizaciju al ostalo? Da necu mozda osetiti razliku izmedju 2 i 3 gb rama? Nadam se da su se opametili i mnogooooo potrudili oko tw-a i fizickog ozleda u suprotnom ce me tesko naterati da ga kupim. A sve sam iz s serije imao do sad.
 
Hardver je tu da potera vise bloata, a bloat da proda vise hardvera. Catch 22 :)
 
Nazad
Vrh Dno