Šta je novo?

Tastatura Genius KB-G265

genije

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
07.12.2010
Poruke
268
Poena
169
Pre desetak dana dobio sam ovu tastaturu kao i miša i slušalice.
Odmah po ukljucivanju tastatura nije imala pozadinsko osvetljenje na celoj površini
NuXPzkg.jpg
Posto je bila subota a vec je bilo prošlo 4 poslepodne a firma odakle sam uzeo nije više radila sve ovo ostavio sam je ukljucenu i posle nekih 2-3 sata pozadinsko se upalilo na celoj površini pa sam odustao od reklamacije.
Medjutim imam problem s njom u igrma jer ume da se desi situacija da `povuce` u levu stranu sama od sebe tj kao da sam pretisnuo dugme za kretanje ulevo i da ga držaim.To se desilo 3-4 puta a traje deset petnest sekundi.
2-3 puta se samo ugasila bez znakova života.Izvadim usb i ponovo ukljicim u kompjuter i tastatura proradi.Probano na 2 komjutera i isto se dešava.
Zatim su se posle deset dana dugmici prakticno izlizali a to govori o kvalitetu izrade a to se vidi na ovim slikama
HPL1sTx.jpg VMwIEdf.jpg
Izlizali su se sivi dugmici koji se dobijaju uz ovu tastaturu.
 
Poslednja izmena:
vrati im ti to lepo nazad :D stvarno od tih kineza ne bih dirao nista osim a4tech-a ...
 
Kupio sam ovu tastaturu pre nekoliko dana. Za sad sam našao samo jednu za mene veliku manu. Tasteri nekad ne reaguju ako se ne pritisnu skoro do kraja. Recimo na prošloj (najbuđavijoj kineskoj) tastaturi sam pritiskao tastere i do pola pa su uvek reagovali. Ovde to nije slučaj, nekad reaguju na pola ali uglavnom ne. Takođe nema šanse da reaguju ako ih pritisnem u ćošak kad mi je prst pod malim uglom tj "slepljen" za tastaturu. To mi jako smeta. Da li još neko ima iskustva sa ovom tastaturom, hodom i reagovanjem tastera? Da li bih trebao da reklamiram?

Unapred zahvalan na odgovoru.
 
Uh, ja gledam ovu tastaturu vec neko vreme al me pokolebaše vaši komentari, dal daje uzimam ili ne.
 
Pre dve nedelje dobio sam sa reklamacije drugu tastaturu i ona radi odlicno a dugmici su za ovo vreme ostali citavi.
Zašto su se sivi dugmici izlizali na onoj staroj ostaje nepoznato.
 
Nazad
Vrh Dno