Šta je novo?

Logitech Formula Force EX ili Logitech Driving Force EX Volani???

Doki Munze

Cenjen
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruke
5
Poena
151
Zdravo, zanima me vase misljenje u vezi ova dva volana, planiram uskoro da kupim neki iz ove ponude, nasao sam vrlo povoljan Logitech Driving Force Ex za 2500din, a Logitech Formula Force Ex za 3500din, pa me sad zanima kolika je razlika izmedju ova dva volana po kvalitetu (jer su po izgledu skoro pa isti), znam da posle njih ide Driving Force GT za koji sam cuo da je vrhunski ali je on preskup za mene, a verovatno jos posle njega Formula Force GT, ako sam shvatio tu logiku po modelima... Takodje nasao sam u ponudi i Logitech Formule Force GP WingMan, pa me zanima i kakav je on u odnosu na ove, mada su verovatno svi vrlo slicni, a za njega sam video da ima samo 4 dugmica na sebi a ovi drugi npr DF Ex ima mnogo vise dugmica i lepsi dizajn a za iste pare.. Takodje sva tri volana imaju Force Feedback tako da su i po tome, pretpostavljam, vrlo slicni, za nijansu bolji jedni od drugih.
Voleo bih da mi sto pre odgovorite tako da znam ako mi je bolje da uzimam DF Ex za manje pare ako Formula Ex nije toliko mnogo bolja od njega ako su dosta slicni a DF Ex sam nasao za manje pare?
Hvala unapred na odgovoru!
 
Poslednja izmena:
I mene ovo zanima. Gde ima da se nadje po toj ceni, ako nije tajna ( osim ako nije polovno) ?
 
Polovni su, preko oglasa. Zna li neko u vezi ova dva modela (Formule Force Ex i Driving Force Ex) kolika je razlika, da li je vredno dodavati 1000din vise za Formulu Force Ex ili ce i DF Ex zavrsiti posao? Hitno mi je..
 
Kol'ko se sećam, razlikuju se u stepenu okretanja volana (beše, razlika nije velika) i da je Driving verzija konzolno orijentisana (al' radi i na PC-u).

Ja imam Formulu i ne'am niti jednu zamerku na rad. Sve radi kao i prvog dana kada je kupljena (pre 7-8 godina).
 
Ali jel Driving Ex radi na PC-u isto kao i Formula Ex iako je konzolno orijentisana, jel radi isto kao i na konzoli jel tako ne bi trebalo da ima nekih mana na PC-u?
 
Isto. Instaliraš drajvere (ima na Logitech sajtu) i teraš.
 
Nazad
Vrh Dno