Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesam ja ćorav ili na Huawei Health aplikaciji za iOS ne može da se skine watchface?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne moze, moras android. Tako ja peglam kad hocu da dodam ili brisem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Previse je ovo malo informacija... Objavljenih od neke Amy..
Kada su izbacivali SpO2, na svim sajtovima koji se bave ovom temom su bile zvanicne informacije o tome, dok se ova informacije pojavljuje na ovom i mozda jos jednom sajtu..
Huawei se nije zvanicno izjasnio na ovu temu, i nema zvanicnih informacija jos uvek..
A povucen iskustvom oko GT1 i raznih najava kada je izasao GT2 od kojih naravno nije bilo nista, verujem da i od ovoga nece biti nista, bar ne u oficijalnoj verziji..
Sasvim sigurno ce XDA imati mogucnost da se dobije Harmony, ali vecina korisnika se nece smarati sa tim, kao sto nisu ni sa betom, kineskim nalozima itd..
Videcemo, ali ja iskreno mislim da od toga nema nista..

Potvrdjena je informacija sluzbeno i od Huawei ali ne mogu sada da nadjem link tj mrzi me da trazim. Inace, prenelo je mnogo sajtova ovu informaciju kao i informaciju o azuriranju a EMUI 11 i kompatibilnim uredjajima. Jedno si u pravu, vrlo su neazurni i neodgovorni sa tim nadogradnjama. Evo ja od oktobra imam GT 2e i nisam dobio nikakav update osim par njih odmah pri ukljucivanju sata. A i to su bile sve neki update stabilnosti, nista znacajno.
 
To sve i jeste razlog zbog cega sam nedavno sa GT serije presao na GW3, umesto na GT2 pro i prporodio se..
Ja sam od onih koji su jos sa GT1 prosli pakao sa beta aplikacijama, kineskim ID, ubacivanjem fejsova.. Pa na mom telefonu offical Healt, stari telefon za betu.. pa skidaj fejs, prebacuj ga na drugi telefon, pa ne radi beta.. menjaj, pa uploaduj.. jeza me hvata kad se samo setim... i zaista vise nisam imao zivaca za Huawei, iako ih volim kao brend, evo i dalje nosim P30 pro sa kojim sam prezadovoljan..
Ali sto se tice satova, previse su neozbiljni...
Sve to nisam toliko shvatao dok nisam presao na GW3, i video kolika je zapravo razlika izmedju tih uredjaja u svakom mogucem smislu.
U prvom trenutku mi je bilo bas krivo sto nisam uzeo GT2 pro, sad ne bi menjao GW3 za 10 pro-a.
I dalje mi je krivo sto Huawei pravi zaista kvalitetne satove, i za moj ukus lepse od Samsunga, ali eto..

Sve u svemu, i zena i ja smo sto se tice telefona i dalje Huawei ljubitelji, ali smo oboje sa GT serije presli na GW3, i eto 2 korisnika manje na strani Huaweia :)
 
Da li se GT2 pro moze koristiti kao stand alone uredjaj bez stalne konekcije sa telefonom?:
-Da li radi sat, stoperica, timer?
-Da li radi barometar, altmetar?
-Da li radi gps?
-Da li radi muzika sa telefona uparena sa bt sluskama? (steta sto nema radio)
-Da li radi saturacija i vo-max?
-Da li rade te silne vezbe i logovi sto ima?

Koji je model sto ima metalnu narukvicu?
 
Poslednja izmena:
Za funkcije koje rade stand alone nisam siguran, odgovorice ti neko ko je probao.

A sto se tice metalne narukvice, samo Porsche Design GT2 moze da se kupi sa metalnom ili koznom.. Obican GT2 mozes kupiti samo sa silikonskom ili koznom, pa onda dokupiti metalnu.
 
Poslednja izmena:
To sve i jeste razlog zbog cega sam nedavno sa GT serije presao na GW3, umesto na GT2 pro i prporodio se..
Ja sam od onih koji su jos sa GT1 prosli pakao sa beta aplikacijama, kineskim ID, ubacivanjem fejsova.. Pa na mom telefonu offical Healt, stari telefon za betu.. pa skidaj fejs, prebacuj ga na drugi telefon, pa ne radi beta.. menjaj, pa uploaduj.. jeza me hvata kad se samo setim... i zaista vise nisam imao zivaca za Huawei, iako ih volim kao brend, evo i dalje nosim P30 pro sa kojim sam prezadovoljan..
Ali sto se tice satova, previse su neozbiljni...
Sve to nisam toliko shvatao dok nisam presao na GW3, i video kolika je zapravo razlika izmedju tih uredjaja u svakom mogucem smislu.
U prvom trenutku mi je bilo bas krivo sto nisam uzeo GT2 pro, sad ne bi menjao GW3 za 10 pro-a.
I dalje mi je krivo sto Huawei pravi zaista kvalitetne satove, i za moj ukus lepse od Samsunga, ali eto..

Sve u svemu, i zena i ja smo sto se tice telefona i dalje Huawei ljubitelji, ali smo oboje sa GT serije presli na GW3, i eto 2 korisnika manje na strani Huaweia :)

Ne znam u tom trenutku ali sada ima dosta fejsova. Ja licno sam koristio 1 do sada i nemam tu naviku da menjam stalno fejsove. Bitno mi je da nadjem neki koji mi pokazuje sve sto mi treba. Bitnija mi je baterija, to je ono sto mi je najbitnije jer me mrzi i da na 12-tak dana punim bateriju a kamo li na 3-4 dana koliko citam da drze GW. Na stabilnost u radu na mom GT 2e ne mogu da se pozalim kao ni na aplikaciju. Nisam primetio neke bagove. Kako god ukusi su razliciti. Ko ima GT evo primetio sam od jutros wf koji mi je ok, naziv SO55v1.
 
Da li se GT2 pro moze koristiti kao stand alone uredjaj bez stalne konekcije sa telefonom?:
-Da li radi sat, stoperica, timer?
-Da li radi barometar, altmetar?
-Da li radi gps?
-Da li radi muzika sa telefona uparena sa bt sluskama? (steta sto nema radio)
-Da li radi saturacija i vo-max?
-Da li rade te silne vezbe i logovi sto ima?

Koji je model sto ima metalnu narukvicu?

Sve moze na GT2 verovatno moze i na pro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ joojant200
Izvini, prevideo sam da si pitao za pro...

GT2 pro koji dolazi sa metalnom narukvicom je titanium verzija, i skoro duplo je skuplji od standardnih verzija.
 
Ne znam u tom trenutku ali sada ima dosta fejsova. Ja licno sam koristio 1 do sada i nemam tu naviku da menjam stalno fejsove. Bitno mi je da nadjem neki koji mi pokazuje sve sto mi treba. Bitnija mi je baterija, to je ono sto mi je najbitnije jer me mrzi i da na 12-tak dana punim bateriju a kamo li na 3-4 dana koliko citam da drze GW. Na stabilnost u radu na mom GT 2e ne mogu da se pozalim kao ni na aplikaciju. Nisam primetio neke bagove. Kako god ukusi su razliciti. Ko ima GT evo primetio sam od jutros wf koji mi je ok, naziv SO55v1.

Zato i jeste dobro sto imamo vise opcija te svako moze da kupi za sebe ono sto mu odgovara :)
Meni recimo sat 80% sluzi za citanje notrifikacija, citanje mejlova na sastancima i po potrebi odgovaranje kratkim predefinisanim odgovorima, sto mi GT ne omogucava, i dzaba mi baterija koja drzi 100 dana ako svaki put kada mi sat zavibrira ja treba da uzimam telefon u ruke. To i jeste glavni razlog mog odustajanja od GT2 pro.
Imas bas moje postove na tu temu oko baterije kada sam odlucio da uzmem GW, istog sam misljenja bio kao ti, kako cu da se naviknem da posle punjenja na svakih 10-12 dana treba da punim sat svaka 2 dana...
Medjutim, sa svim prednostima koje GW ima, punjenje baterije mi nije nikakav problem. A fejsove menjam relativno cesto, nekad i po 3-4 puta u toku dana promenim narukvicu i fejs, zavisi od prilike, uz ove ili one patike, sastanak ili sport itd :)

Sve u svemu, i GT serija i GW serija su odlicni, samo imaju totlno razlicitu ciljnu grupu, sto je opet kazem odlicno, jer mi kao kupci imamo veci izbor :)


BTW, upravo stigao update za GW3:

Screenshot_20201126_143743_com.samsung.android.gearnplugin.jpg
IMG_20201126_144922.jpg
 
Poslednja izmena:
Sto se tice mejlova i čitanja istih, ja to uspevam na GT2Pro, preko Outlook aplikacije. Baterija je odlična, posle 9 dana korišćenja (inicijalno podešavanje, cackanje), jutros ga punio sa 18% baterije. WF ima dosta, dopunjuju se skoro svakodnevno, doduse nemam opciju da kupim neke jer nemam Huawei mob. Sportske modove nisam čačkao, davno bejah sportista, samo neke šetnje s podmladkom. Izgled mi je ostavio najbolji utisak (posto sam prešao sa plastičnog Amazfit Vergea). Ne sviđa mi se sto ikone notifikacija nisu odradjene za sve app, nego neke, citaj par njih, koje je huawei hteo. Navodno ce srediti to. Pošto sam ga uzeo na nekoj akciji za 169e, mislim da nije bilo bolje kupovine u tom trenutku, dok ga za punu cenu (ovde u De 299€, 200€ sad za BF) ne bih uzeo.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
e5ab76336ff4027380ed8b9481137432.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni nije potrebno odgovaranje preko sata, kako na pozive, tako i na poruke, tako da mi GT 2e radi posao. GT2 pro jeste prelep. Kada vidim da mi je nesto bitno onda uzmem telefon. Kuckanje po satu i razgovaranje preko istog mi je isuvise. Ali ukusi a posebno potrebe su razlicite tako da ko sta voli i kome sta treba...
 
Niko ne kuca sastave na satu, ali je korisno kad možeš da pošalješ kratke predefinisane odgovore jednim klikom bukvalno.
Ne moram da uzimam telefon da bih odgovorio sa ok, da, ne, čujemo se kasnije itd.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Upravo tako.. No kapiram da ko nema tu moguxnost ne razume to.. Kao sto ni ja nisam razumeo dok sam imao GT.. Ali kad imas, ubrzo pocnes da uvidjas prednosti..
Dobacujem se sa klincem loptom, telefon u rancu.. Stigne poruka koju procitam i odgovorim jednim klikom.. Umesto da ostavljam dete da ceka dok ja uzmem telefon, odgovorim, vratim se...
Na sastanku jednim klikom odgovorim nekome zovem te kasnije ili sastanak u toku da me ne bi zvao 16 puta za pola sata..
Mogu da se javim malim prstom u toku posla kad su mi ruke prljave..
Jednostavno nije za poredjenje.. GW je punokrvni smart watch, GT2e je fitnes narukvica u obliku sata.. I razumem da je nekome to sasvim dovoljno.
Meni licno je GT2 pro ubedljivo najlepsi sat, i da ne koristim mogucnosti GW bez razmisljanja bih kupio GT2 pro..
Mada svakako mislim da cu za novu godinu, pored GW3 da se pocastim i sa GT2 pro, cisto da si ipunim zelju :)
Opet, kome sta treba i ko sta moze da kupi, zato i jeste ponuda raznovrsna..
 
Poslednja izmena:
Sto se tice mejlova i čitanja istih, ja to uspevam na GT2Pro, preko Outlook aplikacije. Baterija je odlična, posle 9 dana korišćenja (inicijalno podešavanje, cackanje), jutros ga punio sa 18% baterije. WF ima dosta, dopunjuju se skoro svakodnevno, doduse nemam opciju da kupim neke jer nemam Huawei mob. Sportske modove nisam čačkao, davno bejah sportista, samo neke šetnje s podmladkom. Izgled mi je ostavio najbolji utisak (posto sam prešao sa plastičnog Amazfit Vergea). Ne sviđa mi se sto ikone notifikacija nisu odradjene za sve app, nego neke, citaj par njih, koje je huawei hteo. Navodno ce srediti to. Pošto sam ga uzeo na nekoj akciji za 169e, mislim da nije bilo bolje kupovine u tom trenutku, dok ga za punu cenu (ovde u De 299€, 200€ sad za BF) ne bih uzeo.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
e5ab76336ff4027380ed8b9481137432.jpg
Znaci stigao ti dok je trajala ona akcija. Meni drugar nije porucio tog dana, sutra je vec bilo kasno. A da ga uzmem po punoj ceni, ne bih bas..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel nekome stigao gw3 posle ove akcija u mts sto je bila? Do 22.11 je bila akcija uz neke modele telefona da se dobijao sat

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da da.. GW se dobija... Ne trojka... Ali nije jos stigao...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Da da greska, gw46

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uzeo Huawei GT active za 105 eur neka akcija u BiH..javljam utiske kad iztestam..prvi smart watch pa znam da ce mi se dopasti

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pitanje za smartwatch fanove - Honor Magic Watch 2 ili Samsung Galaxy Watch 46mm. Imam oba, novi su, ne znam koji da ostavim sebi. Honor mi je vizualno nekako lepsi i baterija mu traje drasticno duze...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Pa gde to pitanje ovde.
Samsung korisnici će tvrditi da je Samsung bolje rešenje, Huawei tabor opet za svoje favorite.
Nećeš dobiti objektivne predloge.
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Batali oba i uzmi Apple watch[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apple nije opcija. Treca opcija je prodaja oba i kupovina GW 3, ako to ima smisla uopste. A pitam na forumu posto su oba neotvorena :)

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje za smartwatch fanove - Honor Magic Watch 2 ili Samsung Galaxy Watch 46mm. Imam oba, novi su, ne znam koji da ostavim sebi. Honor mi je vizualno nekako lepsi i baterija mu traje drasticno duze...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Imam i ja slicnu dilemu, samo za razliku od tebe nemam ni jedan, pa ne znam koji bih da kupim [emoji3][emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Možda da probaš oba na po nedelju-dve, vidiš šta tebi više odgovara...samo tako možeš sigurno da znaš [emoji28]

I javiš na kraju ovde šta si skontao.
 
Meni sat ne služi da mu merim trajanje baterije... just sayin' :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno