Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam, meni nije postavljao ništa al znam kad istrčim na treći sprat, stres raste, bem li ga

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Kada aktiviraš stress opciju prvi put, pita..postavlja pitanja ,tako radi kalibraciju..
 
Ima ga u health aplikaciji, samo se plaća 200 rsd.

Sent from my Huawei P40 using Tapatalk
Verovatno ima to znam. Imam sad modovanu Health app... Ali i dok sam imao normalnu verziju, nisam mogao ni da platim jer nije radilo, pa je ta opcija vremenom nestala.
Tako da mi treba hwt file da je instaliram.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Zna li neko čemu služi ova opcija u health app? Nije modovana, zvanična.



Sent from my SM-A715F using Tapatalk
65c7a5e04bf5f2f5271376a80a1146cb.jpg
85a0b1acdae981207b709d51ac55e07a.jpg
 

Prilozi

  • 20210123_131850.jpg
    20210123_131850.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 92
  • Screenshot_20210123-131651_Health.jpg
    Screenshot_20210123-131651_Health.jpg
    36.5 KB · Pregleda: 92
Poslednja izmena:
Predpostavljam da je ta opcija uglavnom vezana za GT2 pro....

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Vrv zavisi od verzije app a,ja recimo imam tu mogućnost a imam gt2e
Običan prost menadžer app i ništa više

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ja imam mw2, pa imam. Umislio sam da nije možda za custom wf, jer se tamo nalazi, a pojavilo se sa zadnjim updateom.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Zna li neko čemu služi ova opcija u health app? Nije modovana, zvanična.



Sent from my SM-A715F using Tapatalk
65c7a5e04bf5f2f5271376a80a1146cb.jpg
85a0b1acdae981207b709d51ac55e07a.jpg
Ukoliko instaliraš jedan ili više WF odjednom, oni se tu pojave i jedan po jedan se instaliraju na sat.
Isto tako, ukoliko imaš 30 WF na satu i nemaš mesto za nov, pre nego obrišeš i oslobodiš mesto tu će stajati preuzet WF koji čeka na instalaciju.
Klasičan app menager.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sad je jasno, hvala.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Screenshot_20210119-200207_Watch Active2 Plugin.jpg

Jako sam zadovoljan ovim zadnjim update-om za Watch Active 2.Baterija ponovo traje 3 dana bez problema sa svim uključenim funkcijama osim gps-a i always on.Poboljšano je i auto prepoznavanje vežbanja pa sada prikazuje kompletnu statistiku.
 
čekaj pričate o Huawei GT2?

Amazfit GTR 2 bar što se tiče spavanja radi bez greške. Ono za duboki san ne garantujem ali kad god se probudim on to evidentira, bar za ovih par dana korišćenja

Neko je pitao za narukvicu.t

Je li tvoja verzija classic ili sport, neki utisci?
 
Je li vama na satu ukljucen stalno ekran kad ga nosite koji prikazuje vreme..kod mene nije, zato baterija ladno 10 dana gura..samo na pokret se upali 5 sek

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je li tvoja verzija classic ili sport, neki utisci?
Classic. Ima i slika od pre nekoliko dana #7437. Ja sam za sada zadovoljan. Pre više od godinu dana su mi oduzeli [emoji12] pace 2 tako da dugo nisam koristio smart. Za 4-5 dana koliko ga imam sve je ok.
Nisam siguran koliko je precizan recimo za merenje 02 u krvi jer nema sa čim da ga uporedim ali nisam u zoni da se zabrinem[emoji3] bar po satu

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neki smart watch, da mu baterija drži 10 dana ili više, a da ima HR i ECG i Step counter?
Izgled me ne zanima, samo funkcija.

Trenutno koristim Withings Steel HR Sport i on ima sve što mi treba osim ECG. Očekujem novi Withings da izađe koji će i to imati, ali do tada
...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
ECG tesko da im iko ispod Apple Watch i novog Samsunga. Kao prevencija da ali tacnost svega toga ne znam kolika je i kakva. Moj glas ide za GT 2e. Nema ECG ali baterija brutalno dobra.
 
EKG po našem
e8bebdaf523abd9f99c733c541b70449.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da li se negde mogu nabaviti orginalne silikonske narukvice za Huawei Watch GT (active). Ja sam sa satom dobio naranzastu i kupio crnu, imitaciju te orginalne (ima manje kvalitetnu kopcu i nema natrpis na rubu, ostalo sve isto sto se tice dizajna) ali po kvalitetu nije to to.
 
Da li se negde mogu nabaviti orginalne silikonske narukvice za Huawei Watch GT (active). Ja sam sa satom dobio naranzastu i kupio crnu, imitaciju te orginalne (ima manje kvalitetnu kopcu i nema natrpis na rubu, ostalo sve isto sto se tice dizajna) ali po kvalitetu nije to to.

Imaš u Huawei radnjama ( u Ušću, mislim da ima i u Galeriji ). Košta 3999,-


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje za gtr 2 korisnike, da li ste primetili problem sa proximity sensorom na tel, kada mi je povezan sat i omogucena ona opcija za pozive senzor na tel mi uglavnom ne reaguje kad obavljam poziv normalno preko tel, kada ugasim bt ili bar iskljucim tu opciju u Zepp app onda radi sve regularno.. da li imate neko resenje za ovo?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Stigao .20 update za GT2. Osim sedmodnevne prognoze, ne vidim nikakvu razliku.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Mi Watch mmm! :D
 
Ako si ga uzeo, zamoliću za neki kratak review, ozbiljno ga razmatram.
A ako se samo oblizuješ jer je u ponudi, onda ništa. :d
 
Ja pisao odavno ali se niko ne javlja sa utiscima :).
 
Evo poneka fotografija Samsung Galaxy Watch...











 
^ Jeste. I ja imam isti, samo u crnoj boji. A koliko vidim, ima i zaštitno staklo preko ekrana. Imamo sličnu kombinaciju zaštite. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno