Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imate i mogućnost da na početnom ekranu pređete prstom odozgo prema dole i da vam se otvore prečice među kojima je i lock. I ja imam GT, a ne GT2, ali pretpostavljkam da su prečice ostale. Razmišljao sam o kupovini GT2, ali pošto i on ima isti problem koji me jako iritira, verovatno ću odustati.
Inače, ja koristim Ski tracker pro, odličan je. Meri visinu (trenutnu, minimalnu, maksimalnu), brzinu (prosečnu, maksimalnu), koliko sam km/min vozio skije, koliko me je vozila žičara, koliko sam odmarao.
Ne vidim ni tu mogucnost.... Inace ja ga samo poklopim dlanom, ali be zaključava i dugmiće tada... Ja se dvoumim izmedju njega i Vivoactive4 I nikako da prelomim... Na kraju će biti Fenix čini mi se

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Od sada gledam samo satove koji nemaju izbačene dugmiće, tako da bih prednost dao Vivoactive 4. Najveća prednost po menei Huawei GT serije je baterija i to je uvek razlog zašto je u nekoj vrsti užeg izbora. Naravno ima i drugih dobrih strana, ali ta je za mene dominantna. Tri "hobija" su mi skijanje, plivanje i vožnja bicikle i samo tokom plivanja nemam problem sa samouključivanjem.
 
Poslednja izmena:
A da se nosi sat na desnoj ruci?
 
Нисам размишљао, али пметан предлог :) Пробаћу. Хвала
 
Nema tih lock opcija na GT2.
Ako su ovo tvoji screen shotovi, respect za max speed.
Gledajući Average, vidim da u proseku ne voziš agresivno, ali na 100+ mislim da bi se moje skije raspale :d

Danas mi se desilo da GT2 nije reagovao ni na rotiranje ruke, ni na tastere. Nekoliko minuta kasnije je sve radilo OK.
 
Da, moji su skrinšotovi, to su jedini koje sam sačuvao. Još uvek vozim dosta agresivno (rekoh da se izludim još ovih par godina do 50-e, pa ću da usporim :d) Obično vozim između 60 i 90km/h, ali u prosek izgleda ulazi i brzina na žičari, brzina kretanja kada se skinu skije... a ovog puta sam bio u FR skijalištu koje važi za bolje, ali su, na moje iznenađenje najsporije i najstarije žičare i gondole od svih ski centara u kojima sam. Preko 100km/h sam vozio samo 5-6 puta, jer vozim kratke slalom skije (163cm) koje jako vibriraju tokom brzih deonica, pa ne bih baš da rizikujem previše. Više se ponosim drugom slikom, nadmorskom visinom od 3602m. Pešačio sam u pancericama oko1h u jednom smeru, ali mi nije žao.
Kao što rekoh ranije, sam sat mi je bio totalno beskoristan na stazi, pa čak i kada sam hteo da vidim koliko je sati imao sam problema, jer kada je uključeno merenje nekih parametara (a samo se uključivalo, bez mog znanja) ne mogu da vidim ni koliko je sati, ni da pročitam poruku koja je stigla. Sve sam morao da merim i radim pomoću telefona (dakle, skidanje rukavica, vađenje telefona..., tako da je prednost sata u odnosu na tel totalno obesmišljena), a i tu je bilo malih problema tokom otključavanja. Zbog kacige i naočara otključavanje licem ne funkcioniše, a i otisak prstom jeradio jako loše, pa sam morao u 90% slučajeva tel da otključavam lozinkom. Da li zbog niske temperature (mada ništa ekstremno, najniže je bilo oko -5), ili je nešto drugo razlog ne znam, ali kada uđem u sobu, sve opet funkcioniše bez problema.
 
Moj GT2 se nikada ne pokreće sam da meri bilo sta
A kada ga pokrenem na other workout, prikazuje digitalni sat na dnu ekrana. Juče kad sam izašao na stazu i hteo da ga uključim, nije radio, a danas nisam ni razmišljao.

Probaj SkiApp Pro, prosečnu brzinu meri samo za downhill. Besplatna verzija pamti neki broj staza, pa briše najstarije, dovoljno za testiranje.
 
Moj GT2 se nikada ne pokreće sam da meri bilo sta
A kada ga pokrenem na other workout, prikazuje digitalni sat na dnu ekrana. Juče kad sam izašao na stazu i hteo da ga uključim, nije radio, a danas nisam ni razmišljao.

Probaj SkiApp Pro, prosečnu brzinu meri samo za downhill. Besplatna verzija pamti neki broj staza, pa briše najstarije, dovoljno za testiranje.
Pokazuje digitalni sat na dnu ekrana za bilo koju pokrenutu vežbu. Samo u pokrenutoj vežbi može da se zaključa ekran.
Loše je osmišljeno što swipe pokretom na desno me može da se tokom pokrenute vežbe dođe na osnovni ekran i ne mogu da se vide obaveštenja.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koliko vidim na KP jeftiniji je 10, 15e, sto i nije neka razlika..
Svidja mi se Honor ali vidim da i GT2 ima neke nedostatke pa rek'o ako su maltene isti onda verovatno imaju iste i minuse..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
I kažu da je slabije osvetljenje na magic, nekih 800 naspram 1000 Nita kod GT2... Verovatno je to razlika i malo niže cene

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kad smo već kod gt2 sata (a verovatno je tako i na magic satu) definitivno je velika mana sto notifikacije koje stizu nemaju ikonicu odgovarajuce aplikacije.Od onih koje ja koristim,jedino Gmail ima svoju ikonicu,ostale stizu sa ikonicom sms-a.Ne znam da li je to uopste moguce ispraviti,odnosno nadograditi,kroz neki apdejt?
 
Kad smo već kod gt2 sata (a verovatno je tako i na magic satu) definitivno je velika mana sto notifikacije koje stizu nemaju ikonicu odgovarajuce aplikacije.Od onih koje ja koristim,jedino Gmail ima svoju ikonicu,ostale stizu sa ikonicom sms-a.Ne znam da li je to uopste moguce ispraviti,odnosno nadograditi,kroz neki apdejt?
Proveri update, stigao je novi.
Kod mene je ok, samo viber stiže sa ikonicom sms-a, ostalo kako treba, što se tiče najpolularnijih app.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Proveri update, stigao je novi.
Kod mene je ok, samo viber stiže sa ikonicom sms-a, ostalo kako treba, što se tiče najpolularnijih app.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Meni recimo sa istom ikonicom stizu sms,viber,jutjub,kalendar,aplikacija banke,reddit.Uz Gmail,to je sve sto koristim.Nisam jos proverio ovaj danasnji apdejt,ali sumnjam da ce po tom pitanju nesto da rade.
 
I ja isto :) već 7dana

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod mene, kad pokušam ažuriranje, stalno ispisuje neuspešna provera, greška na mreži. Nije mi jasno zbog čega?
 
I ja imam istu verziju i od tada imam distorziju za SKORO svaku notifikaciju :mad:
 
GW mi stalno gubi BT konekciju, i nece da se poveze, poneka je potreban reset, jel se desava jos nekom slicna stvar?
 
Jok, i kad izgubi zbog daljine, konektuje se opet čim se vratim u domet.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kakva je kupovina Apple Watch 3 danas? Vidim da ima za ~200e da se nađe. Kakvo je trajanje batarije? Na netu ima raznih iskustava, pa reko ajde da pitam ovde.
 
Odlična traje čitav dan ako i toliko koliko sam čitao.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Moja svastika ga koristi i kaze da uglavnom izdrzi jedan dan.
 
Ubačeno još nekoliko novih slika sata za GT2.
Nisu nešto, ali se uvećava ponuda.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kakve vam daje podatke watch gt 2 u vezi spavanja, srca, stresa itd.i koliko su oni uopste precizni?
Meni je sat izmjerio otkucaj srca 35 u toku dana,jos malo pa nisam ziv po njemu. [emoji1]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kakve vam daje podatke watch gt 2 u vezi spavanja, srca, stresa itd.i koliko su oni uopste precizni?
Meni je sat izmjerio otkucaj srca 35 u toku dana,jos malo pa nisam ziv po njemu. [emoji1]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Sve tačno. Spavanje, stres, heart rate, bez greške (poredio sa digitalnim aparatom za pritisak).

Blago tebi, meni je ponekad kad mirujem 80 bpm. [emoji1787]

Stres je neverovatno precizan, čak nije povezan sa brojem otkucaja po minuti. Kako sam razumeo registruje promene u pulsu, ali precizno pokazuje stanje.
Recimo bpm bude nizak ali stres povišen.
Kinezi su ga napravili svaka im čast.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
И ја сам био скептичан према том показивању стреса,али се у мом случају показао изузетно прецизно.Мада ми, искрено,није најјасније како се то мери, иако сам прочитао у апликацији.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno