Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skoro sam kupio Mi Band 4 i ja ne vidim svrhu takvoj vrsti uređaja. Okej košta prilično malo novca, ali praktično nijedna fitness tracking opcija ne radi kako treba nego je otprilike.

Tako da bih želeo u narednom periodu da kupim smartwatch, platio bih 100-150 evra ali da fitnes tracking funkcije rade tačno, i bitne(relativno) su mi notifikacije. Ostale funkcije su mi nebitne. Šta mi preporučujete za taj novac? Huawei GT, Amazfit GTR ili nešto treće?

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Stig'o AOD na GTR. Videćemo šta će bateriji da uradi. Inače, do sada, baterija u skladu sa obećanjima
042a48a87806df35e79fbbfc4f2248ca.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
d45a1b61f88c327c04505d78a3abeed6.jpg

2b4ff7da995eacbaeee2872903889383.jpg
 
Poslednja izmena:
Možeš li da mi kažeš neku reč o njemu, gde si ga kupio, kako se pokazala tačnost fitness tracker opcija i tako to?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Meni prošlo 9 dana korištenja GTR-a. Od toga 6 dana sa po 40min GPS trackinga. Baterija je cagnula za 34%, tako da bi bilo sigurno 24 dana u tom režimu, kao što kažu. Možda i koji dan više. HR senzor me zezao samo jednom, kad je bila velika vrućina pa nije lovio dobro zbog znoja. GPS radi ok.
Slikice:
https://tinyurl.com/y694mrxy
 
Što ga više gledam sve mi se više sviđa, plus skroz odgovara mojim potrebama. Verovatno ću da sačekam Global shopping festival i da ga kupim.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Najavljen za par dana Huawei Gt2. Biće zanimljivo videti hocel ispraviti sve loše stvari od GT-a...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nek ubace internu memoriju za pohranu muzike i meni taman.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Neće biti interne memorije gotovo sigurno.. biće isti kao 1 ali sa novim čipom i dodatim zvučnikom i mikrofonom :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nek ubace i reply za notifikacije i ja cu odma upgrade da uradim gt>gt2

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ima tu dosta mesta za unapredjivanje. Realno, sw ne moze da napreduje ukoliko se memorija ne poveca. Ne moraju da mu trpaju neke silne gigabajte ali bar da ima vise nego sada.

Tapatalk from Poco loco
 
Mnogo očekujete, ubacivanjem svega toga, dobili bi ste galaxy SW.
Svaka od tih komponenti dodatno troši bateriju, a nije baterija u GT nešto puno veća, mislim oko 30,40mAh, tako da bi sve to od njega napravilo ono što je i moj S3 frontier, sat za 2 ili 3 dana..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li će biti novih skinova za GT sat tj da li će skinovi koji se pojave za GT2 možda odgovarati i GT?
 
Prema najavama doći će sa nešto jačom baterijom. Pazi, ako ne prošire i memoriju, ništa uradili nisu. Ona je direktno uticala na dosta nedostataka kod GT-a. Mikrofon i zvučnik je najavljeno, za memoriju se ništa ne pominje, al bi to bio još jedan loš potez. Imao sam i gt i s3. Baterija na s3 je trajala, 3 do 3,5 dana što mi je čak bilo zadovoljavajuce(jer sam očekivao max 2 dana). Prednost gt je bila naravno baterija, ali i sve oko fitnesa. Nije verovatno sad u rangu sa garminovim ili sta vec, ali je sasvim zadovoljavajući bio, za razliku od s3 koga sam vrlo brzo odustao da koristim za te svrhe. S3 ima drugih prednosti, koje su sad već mogu reci, opet dovoljne za moje korištenje, da bih izabrao pre s3 od gt. Čak i izgled, dok ne koristiš oba, možda se učini da je gt lepši, ali za mušku ruku, za mene je s3 prilično lepši sat.Ali ako Huawei ubaci mikr I zvucn.poveca ram i skladisnu memoriju, bateriju poveća, pa deluje da će biti konkurent samsung watch-u..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A to se neće desiti jer su najavili bateriju od 15dana

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Možeš li da mi kažeš neku reč o njemu, gde si ga kupio, kako se pokazala tačnost fitness tracker opcija i tako to?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Meni je HR odličan. Poredio sa očitavanjem dok sam na traci (elektrode), odstupanje 1-2 otkucaja.
Sa GPS-om nisam baš zadovoljan. Preciznost mu nije sjajna. Mada su ovi iz Hunamija svesni problema i tvrde da će se situacija ispraviti sa narednim verzijama FW. Jbmliga, videćemo
Ostale senzore, ne znam kako bi testirao

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru. Valjda će rešiti to u narednom periodu, taman dok se odlučim za kupovinu.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Elem, koje narukvice koristite za GW, i gde uzimate?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Aliexpress, 2, 3 dolara slicne originalnima. Kozne i ostalo nisu nesto, ali sluze svrsi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poručio kožnu narukvicu za gt watch sa alija, stigla lepo izgleda donja površina je plastificirana, a gornja je od kože ali mi smeta što je kopča na narukvici srebrna i ne uklapa se sa mojim satom koji je crne boje. Sat i narukvica su crne boje dok je kopča srebrna, da li mogu da zamenim kopču ili ne pitanje je i da li uopšte to može da se uradi, ili je bolje uzeti drugu a ovu prodati.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ima li neki font ili sta vec sa podrskom za emoji za amazfit bip?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Radi li vam altimeter na GW-u?
Od pre par dana crkao skroz, samo 0 pokazuje. Do tad radio super.

Edit: reboot rešio problem

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakav je po pitanju tačnosti pulsmetra i GPS-a Polar M400?


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Kakav je po pitanju tačnosti pulsmetra i GPS-a Polar M400?


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Malo je stariji uređaj, pa ne očekuj čuda, ali po testovima je imao sasvim pristojne rezultate... Nisam imao njega, već M600, koji je čini mu se imao nešto noviji hr senzor i isto GPS...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nađoh ga za 60-ak evra pa sam razmišljao i o njemu. Malo mi je nezgodno što je pulsmetar samo preko trake oko grudi, ali to bi trebalo da znači i da je tačniji.
E sad samo ne znam kakav li mu je GPS.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Sad ce GW 2, ovi dizu cijenu u nebesa.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zanima me da li će ovi novi skinovi na gt2 moći da se prilagode i za gt

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Za 15 dana baterje, mikrofon, zvucnik i GPS, GT2 je bas primamljiv, posebno zbog toga sto treba podjednako da radi na svim platformama.

Sada GW i nema previse aduta sa 4 dana baterije.

Ionako ti satovi imaju jednostavne funkcije, nije kao kod telefona.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Oce li pasti cijena sad običnom GT-u što mislite? Logično da hoce, ali kod nas u CG ga nema nigdje, prodale se zalihe izgleda [emoji22]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Moze neka preporuka za sat za odrasle sa sim karticom koji moze da tadi bez telefona? Po mogucstvu da se kupi kod nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno