Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Apsolutno prelep, moraću da ga kupim :)
 
Stvarno lepo izgleda, baš me zanima koliko će koštati kod nas.
 
http://www.idownloadblog.com/2014/03/18/moto-360/

Realno motorola pokidala.. Ovo moze djlketu fenseru da zameni police sat,samo da li ce da mu se slaze sa fensi torbicom :)

http://www.androidpolice.com/2014/0...owered-by-android-wear-launching-this-summer/

GG. The End. Kraj. Ende. :d


ZLO ZLA
silver_metal_600_00028.png
silver_metal_600_00014.png
silver_metal_600_0006.png
silver_metal_600_0001.png





Fry-Shut-Up-and-Take-My-Money-Futurama.gif
 
Poslednja izmena:
Ne bi da ispadnem glup u drustvu,ali ovaj sat kao da nema displej nego prave kazaljke :) mozda se motorola sa mobilnih okrenula na trziste satova :)

Ako nista siguran sam da ce ovaj sat biti extra skup..
 
Fenomenalni satovi. Jedini problem, znajuci google koji jos nisu izbacili glass posle koliko godina, satovi ce izaci za najmanje 2 godine
 
Poslednja izmena:
Vreme u NY i Tokiu, a di je Babusnica???? :D

Mislim da nece, google glass nemaju svog konkurenta sa slicnim proizodom na trzistu, dok satovi postoje, evo vec druge generacije Samsungovog Gear-a, ici ce to dosta brze..
 
Ne bi da ispadnem glup u drustvu,ali ovaj sat kao da nema displej nego prave kazaljke :)

Pogledaj sa strane. Nisu prave kazaljke, već su na displeju.

Dizajn sada je odličan. Vidim da su i na inostranim sajtovima oduševljeni. Sada kada konkurencija predstavi sat bude "meh...".
 
Onda ovo mora da bude oled displej.. Sto je naravno vrh za baterij i aktiv notifikacije koje ima i moto x
 
A Motorola je poznata da voli da koristi (am)oled.
Kružni je prelep. Ali samo sa kožom. Ovaj sa metalnom mi izgleda kao oni jeftini ženski satovi sa elastičnom narukvicom.
 
Poslednja izmena:
OK Google, daj da kupim tog interneta i jos dva, tri sata.
Osecam da prave hype i to prilican, do leta ce da se nakupi solidan broj aplikacija, a eto ga prvi septembar kada je po meni deadline da ovako nesto izbace.
Ako jeste vodootporan (nisam sve procitao detaljno) onda je moguce da ce i pre leta da ga lansiraju, zbog pred morskog ludila.
Ako ispostuju Gizmove zelje i ponude ga za 99$ :) (realno nema teorije), pokopace ostale i eto potpuno novog trzista po kome su ostali (Sony, Samsung) tek zagrebali. Svidja mi se kada konkurencija tako gura napredak u smislu razvijanja a i u smislu obaranja cene, mada ovo za cene cemo morati da se strpimo.
 
Poslednja izmena:
Svaki prikaz ekrana sata je simuliran u ona dva snimka samo da znate
 
Lepo izgleda. Savršeno je beskorisno, ali bar lepo izgleda. Samo mi nije jasno koliko će baterija da traje.
 
Da mi je neko rekao da ce doci dan kad cu rootovati svoj sat, fleshovati CM na njega ili bilo koji drugi ROM, rekao bih mu da je dileja.

Ovo bas super izgleda, kuciste je malo deblje ali nema veze. Postavlja se, naravno, pitanje korisnosti ovoga tj. sta pametno moze da se uradi na tolicnom ekranu i sa tim uredjajem. Tu je i realno pitanje integracije sa popularnim aplikacijama i kako ce biti prihvacen koncept od strane developera.

Gledano iz moje perspektive, u toku dana primim gomilu poruka razlicitog tipa i sadrzaja - od poslovnih do privatnih i stalno se hvatam za telefon, bio u kancelariji za stolom ili u pokretu. Ovo bi moglo da resi jedan deo mojih problema vezanih za konstantno skidanje ruku sa tastature :)
 
Poslednja izmena:
Ovo sve ide ka tome da će svi nositi sat a niko neće pojma imati koliko je sati :p
 
Pa koliko dobro Google now radi, nije ni bitno. Obavestiće kada nešto imaš. :p
 
http://www.phonearena.com/news/The-...glass-and-magnetic-induction-charging_id54191

The rumor mill took the word "secret" and ran with it, with some guessing that the 360 could use solar charging, or even kinetic charging.

But, a new rumor is saying it may not be anything as interesting as that. Word from China is saying that the 360 will use magnetic induction charging, which sounds like basic Qi wireless. There had been thoughts that Motorola could go with the newer Rezence charging, but that uses magnetic resonance, not induction. Though, it wouldn't make sense why Motorola would need Qi to be a "secret" since it's already in so many devices.

The rumors are also pushing out some ideas about the display of the Moto 360. We know it will be round, and about 1.81-inches in diameter, and the new report is saying it will be OLED and covered with sapphire glass. OLED makes sense for smartwatches, and makes sense with Motorola, because it has already used the technology quite well with the Active Display on the Moto X.

ima da kosta bruka :D
 
^
Ja sam nalazio teorije da ce kostati izmedju 300-500 eura. Mnogo bre za jedan gimmick
 
Danas sam u baterija fazi...
Moj komentar na celu smart watch priču je: ne želim da punim sat kao i telefon - jednom dnevno
 
Jedino da uz uređaj daju i wireless podloga za punjenje. Funkcija sata treba da bude nezavisna od OS. Kada se potroši baterija za OS, sat i dalje treba da radi ono za šta je namenjen.
 
Jedino da uz uređaj daju i wireless podloga za punjenje. Funkcija sata treba da bude nezavisna od OS. Kada se potroši baterija za OS, sat i dalje treba da radi ono za šta je namenjen.

To bi bila odlična stvar, da sat u suštini ima dve baterije. Jednu onu veličine dugmeta što ide u satove i drugu punjivu za smart funkcije sata...
 
A ta mala baterija... Koliko mislis da ce da traje? :d

Pogotovo sto je kolor ekran...
 
Vidiš mogli bi da ga prebace u crno beli mod kad je samo na toj bateriji :D
Ili da ubace neki kinetički mehanizam koji bi puno bateriju kako se krećeš :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno