Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna kako da se updejtuje honor 5 jer fabricki neka merenje kiseonika

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Juče sam se ponovia sa Huawei GT 2, do sada sam imao Mi Band 4, zanima me da li je normalno da mi notifikacije kasne? Stigne mi poruka na telefon, iste sekunde se čuje i sat, ali tek nakon sekund, sekund i po iskoči obaveštenje na satu. Jel tako treba ili?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ovaj gt2 pro klasik ,možda prvi Huawei koji mi se fizički sviđa :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Juče sam se ponovia sa Huawei GT 2, do sada sam imao Mi Band 4, zanima me da li je normalno da mi notifikacije kasne? Stigne mi poruka na telefon, iste sekunde se čuje i sat, ali tek nakon sekund, sekund i po iskoči obaveštenje na satu. Jel tako treba ili?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Tako je isto i kod mene, bez brige, nista se u sekundi ne desi. [emoji16]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru, sve je normalno sada, neki custom watchface mi je usporio sat. Kad sam njega skinuo sve normalno funkcioniše
 
Da li je neko probao GT2 sa Huawei telefonom pa onda sa nekim drugim brendom? Interesuje je kolika je prednost imati Huawei telefon sa GT2

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam imao Honor a sada Mi10. Sve radi isto. Jedino sam primetio da mi ne vibrira sat uz alarm telefona . Sve ostalo je apsolutno isto.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Ja sam imao Honor a sada Mi10. Sve radi isto. Jedino sam primetio da mi ne vibrira sat uz alarm telefona . Sve ostalo je apsolutno isto.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
Hvala, imao sam P30pro pre, a vec neko vreme razmisljam o GT2, nesto mi dosadio Fenix na ruci, mada smatram da su ovi transreflektivni ekrani ipak bolji...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam imao Honor a sada Mi10. Sve radi isto. Jedino sam primetio da mi ne vibrira sat uz alarm telefona . Sve ostalo je apsolutno isto.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
Ne vibrira, znaci i ne zvoni ili samo bez vibracije?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sa gt2 ne možeš pogrešiti. Odličan sat.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Ne vibrira, znaci i ne zvoni ili samo bez vibracije?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ne, kao da ne dobija notifikaciju za alarm. Rešeno tako što sam na satu postavio njegov alarm.
Simple as that.


P. S. Za moderatora - mogu se spojiti ova dva mojs komentara...

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
To je do alarm aplikacije na telefonu, Google Clock alarm ne stiže do sata, samo Samsungov. koji je default na Samsung telefonima.
 
Žalio sam se svojevremeno na barometar na GW. Sređeno u garanciji, promenjena ploča, baterija i poklopac baterije. Ostao samo oklop [emoji2]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Zanimljivo da mogu ugasiti nadolazeci alarm da ne zvoni ako mi ne treba

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kako da promenim watchfaces sa Kineskim ID?
Health je 10.1.1.312 i ranije sam menjao watchfaces ali sada vise nece da mi da opciju "UPLOAD WATCH FACE BUTTON" ?
Mogu da menjam ove koje se nude u healthu ali vise ne mogu da ubacujem moje koje su mi u folderu telefona.
 
simpatičan mi ovaj Mobvoi Ticwatch Pro 3 što je izašao, prvi sad sa novim Snapdragon procesorom za satove, 4100 ako se dobro sjećam... Ima li ko iskustva sa prethodnim Ticwatch Pro modelima, kakav je kvalitet izrade i dugotrajnost?
 
 
Koliko vremena treba da se napuni amazefit gts? Meni je došao do 99% i tako sad već 20-ak min, pa ne znam dal da ga skidam ili će doći i do 100%...
Edit: evo ga, piše sad da je pun...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ima nesto u podešavanjima(amazefit gts) na šta treba obratiti pažnju?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Da javim epilog. Odneo u VIP. Oni proslediti u Bergam. U servisu zamenjena cela mb i senzor čip.

Tako da se SW ništa ne može rešiti.

Isplatih razliku u ceni između VIPa i koliko je bio na oglasima ;)
Žalio sam se svojevremeno na barometar na GW. Sređeno u garanciji, promenjena ploča, baterija i poklopac baterije. Ostao samo oklop [emoji2]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Ja sam imao isti slučaj.

Međutim, danas imao priliku da malo plivam u bazenu i telefon posle 5 minuta crkao skroz. Ne može da se upali.

Tako da treba da proveriš da li su ga dobro zatvorili da je i dalje vodootporan.

Moj će ponovo na servis.

ubr, servis bio Bergam. Ako je uopšte bitno.
 
Gde nije, zato sam i nosio sam u ProMobi, da ne bi VIP slao u Begram.

Dakle, da ga potopim dok je još u garanciji? [emoji2]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sto se tice Honor SW2, pisao sam o njemu i zamerke, da se ne ponavljam, a sad sam hteo da kažem da je bar staklo na ekranu položilo ispit :). Sa visine od nesto jace od metra, mi je ispao i direkt na ekran pao na pločice, face to face. Saginjem se da ga podignem, i očekujem napuko ekran, okrecem ga, a on bez oštećenja :). Nema ni tackicu na ekranu. Možda je sreća što je bas ravno pao, da nije bočno pa da se oštetio metalni okvir koji bi garant prouzrokovao napuknuce ekrana.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ljudi gde da nađem originalnu silikonsku narukvicu za Samsung Galaxy Watch 46mm (SM-R800)? Nigde ne mogu da je nađem kod nas.
 
Jedno pitanje, razmišljam da uzmem gt 2e pa neka navede neko ko ima iskustva mane sata ako ih ima da ne listam temu? Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno