Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta mislite o Huawei A2? Ima veliki display i izgleda lepo..nije budza kao Mi Band 2. Samo ne znam kakva je vibracija. Oko 20-ak $ je
 
Da li je neko mozda imao prilike koristiti Samsung Gear S3 recimo u kombinaciji sa Apple iPhone uredjajem? Planiram mozda sebe pocastiti novim Galaxy Watch ali me brinu mnogobrojne stvari koje nisu kompatibilne sa iOS. Da li uopste ima smisla uzeti to onda?
 
Kako vam se čini mi band 3? Hoću neki tanji,da nije glomazan a da radi posao? Da broji korake a ne i mlataranje rukom xD
 
A kako Amazfit Pace, broji korake?
Pre par dana sam kosio travu, sa motornom kosilicom, i posto su mi ruke fiksirane tj. ne pomeram ih, sat mi nije brojao korake.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Realno, kako i da broji. Jedino da ga za nogu vežeš dok su ti ruke mirne [emoji23]
Ne verujem da su u algoritmu predvideli košenje trave. (možda kosom, ali to bi onda išlo pod activity [emoji38])

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A kako Amazfit Pace, broji korake?
Pre par dana sam kosio travu, sa motornom kosilicom, i posto su mi ruke fiksirane tj. ne pomeram ih, sat mi nije brojao korake.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ne broji ni meni gf2 pro, sasvim normalno i očekivano

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I ja sam ovo video danas, ali ne znam kako da nabavim, ima neko neku stelu?
 
Kolko sam provalio to je samo online.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Za ove pare ga ima i kod nas da se nađe. Nije ovo nešto preterano povoljno.
 
2kom za 320eur. Kako nije povoljno? Ovde je 220 na kp.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A jao jesam ćorav. Nisam video da su u pitanju 2 sata. Ako se naruči i ako platiš carinu onda bi došlo na isto ali ako se direktno ode tamo to je već druga priča.
 
Ja gledam da porucim na drugarovu adresu u Austriji pa ce mi on doneti ovde.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A koliko izadje vise, i da li je izvodljivo, ako se poruci na neku drugu zemlju, u EU?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ako bi tako bilo, ja bih porucio, konkretno na Francusku, ali, treba biti 100 % siguran.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel ima neko da bi da podeli i da ima opciju za isporuku, meni treba jedan :)
 
Kad sam pokusao da se registrujem da porucim sat stoji samo Austrija. Ne znam da li posle moze da se bira zemlja za dostavu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uglavnom ne. Iako je postoje carine unutar EU, neke firme jednostavno ne žele da šalju van granice.
 
Ne moze, samo adresa u Austriji. Mozes i da narucis online a da proizvod pokupis u jednoj od njihovih radnji koju izaberes.
 
Da li je kupio iko Galaxy Watch, jesu li problemi i dalje prisutni sa koracima?
 
Ja imam rok do sledećeg četvrtka da ga vratim ali verovatno ću ga zadržati. Korake ne meri po kući, manje od deset, kad kreneš u šetnju meri tačno. Ostalo sve radi normalno.

Mislim da ovo nije softver, već da je tako dizajniran sat. Tako da ne očekujem da će ga update rešiti.

Inače sat je super.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ma ok po kuci, to manje vise, znam da radi vani, ali gledao sam na yt da i nije bas precizan, pa zato pitam.
 
Pa ne znam, meni jeste. Ako staneš pa pođeš deset koraka pa opet staneš pa opet deset koraka i tako u krug neće ti verovatno izmeriti ništa. Ako ideš više od deset meri tačno. Na 100 koraka +/- jedan korak. Bar meni.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koliko se sećam, slično su i gearfit1/2 merili korake... Za S2/S3 ne znam...

F1
 
S3 meri korake odlično.čak i u stanu

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam imao mi band 2, curi uzeo mi band 3 kad i meni Galaxy watch i mi band meri i ispod deset. Ne baš sve, ispod 5 ne meri.

Ali kažem, meni je sat ok.

Vozim bajs rekreativno a tu je baš tačan, puls meri ok, gps signal ne gubi, ima integraciju sa Stravom. Koristim ga kao daljinac za GoPro.

Takođe na spravi za nordijsko skijanje radi tačno.

Prepoznaje hodanje, trčanje...sam prepozna i krene sa merenjem. Nije potrebno da se aktivira posebno.



Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa ne znam, meni jeste. Ako staneš pa pođeš deset koraka pa opet staneš pa opet deset koraka i tako u krug neće ti verovatno izmeriti ništa. Ako ideš više od deset meri tačno. Na 100 koraka +/- jedan korak. Bar meni.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
A da nije možda uključena auto pauza pa zato. Ako jeste probaj isključi pa onda probaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno