Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi podaci bi trebalo da su ti sinhronizovani i treba da se povuku sa servera nakon prijavljivanja na Huawei ID.
Tako je meni bilo. Samo, to može da potraje da znaš.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
Upravo tako...
6361f98808e40b0959ebcd2552c2da35.jpg


Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Haval m@c|-|oR, proradilo je posle airplane. Odmah je prikazao temperaturu i sada mogu da uradim proveru verzije software-a. Podatke mi je vratio za poslednjih 8ipo dana. S tim što je taj najstariji dan, nešto u sred dana. Vidim da su i drugi imali sličan problem, ali niko nije napisao da li su mu se vratili i stariji podaci.
 
Meni je vraćena cela istorija. Sačekaj, ima puno toga da sinhronizuje.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
7aa44027e2dfd347897ab350e070c35f.jpg
 
Idi u settings, pa gore u search kucaj notification access (dovoljno je i samo notif, pa ce ti izbaciti listu opcija). U notification access iskljuci pa ponovo ukljuci galaxy wearable. Kod mene ovo moram svaki put kad restartujem telefon.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Hvala, spasao si me! Kod mene je kombinacija Mi 9T i GW, i sve notifikacije osim onih za telefonske pozive su prestale da rade posle update-a na Android 10. Dao sam sve dozvole samsungovim aplikacijama, lokovao ih u memoriji, postavljao na auto-start, i ništa nije pomagalo. Posle svakog reseta sata na fabrička podešavanja notifikacije rade kratko vreme pa prestanu. Posle isključi/uključi u notification access sada opet radi!
Primetio sam da kada se ovde uključi dozvola za aplikaciju, pita za potvrdu: Allow notification access for NULL? Ovde bi trebalo da ispiše naziv aplikacije a ne NULL, možda zbog toga ne radi kako treba
 
Da li podaci iz Health ostaju na nekom serveru ili nekako radim backup?

Od kad imam Huawei proizvode, osećam se kao tamo negde 2009-2010 kad sam kupio Samsung Galaxy i7500. Svako malo nešto ne radi, a nemaš pojma zašto. Dobro, tad sam znao da je OS bagovit i da 384MB rama nije dovoljno za bilo šta, ali...
Svaki sledeći update bilo čega mi je nešto upropastio. Više ne radim update, ali bukvalno nijedan.
Jedan od razloga što sam se komplet vratio na Samsung... Uz to, lokacija na telefonu kod Huaweia mora da je non stop uključena ako hoćeš da ti rade servisi, notifikacije itd, evo na Samsungu uvek isključena (uključujem samo kada koristim maps) i sve radi...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa ovo sve više podseća na Vruć Vetar,kako bi ono ako hočeš da potekne voda u kadi moraš da otvoriš slavinu na umivaoniku i pustiš vodu na kotliću.Kinski kung fu :)
 
^^Meni je GPS uvek uključen, držao sam i na Samsungu, a kamoli na Huawei sa ovakvom baterijom, ali sada mi ozbiljno ide na živce potreba za tim improvizacijama.

Nije vratio podatke u Health. Piše da je sve sinhronizovao. Ako ih nije vratio nakon 12h, kolike su šanse da se sada pojave? Nema tu neke životno važne podatke, ali zaista nije bilo potrebe da ostanem bez njih.
 
Jedan od razloga što sam se komplet vratio na Samsung... Uz to, lokacija na telefonu kod Huaweia mora da je non stop uključena ako hoćeš da ti rade servisi, notifikacije itd, evo na Samsungu uvek isključena (uključujem samo kada koristim maps) i sve radi...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Da ovo baš nervira što ne možeš da ukucas svoj grad lepo i da ti ostane. Nego stalno moraš držati lokaciju upaljenu.


Druga stvar koja mi je loša, je što nema interaktivne prečice kao na Samsungu. Tamo udjes u poruke, pozive, timer, vreme, odmah na početnom ekranu, ovde uvek stiskaj dugmiće, traži po meniju.

Ali i dalje da ne može da se odgovori na poruke mi je...
 
Upravo...a HW boli glava, i onda ga upropaste takvim stvarima...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja kada uparim svoj GT i sinhronizujem ga sa telefonom, ugasim lokaciju na telefonu, dobijacete sve informacije i bez toga ako ste konektovani.
 
Nije vratio podatke u Health. Piše da je sve sinhronizovao. Ako ih nije vratio nakon 12h, kolike su šanse da se sada pojave? Nema tu neke životno važne podatke, ali zaista nije bilo potrebe da ostanem bez njih.
Ovo je čudno. Ja imam podatke od 2018 (od kada koristim aplikaciju).

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ako hoces da budes u izolaciji, ucinicu ti uslugu :)

Ovo je skupljanje kroz mesec dana, gde sam skidao hwt-ove. Nisam fotke skidao. Uglavnom sad je bar lako, vidis probas, ne svidja ti se, obrises, pa novi stavis. Za sve ti treba pola sata, da sve isprobas i obrises ;)
 
Ako hoces da budes u izolaciji, ucinicu ti uslugu :)

Ovo je skupljanje kroz mesec dana, gde sam skidao hwt-ove. Nisam fotke skidao. Uglavnom sad je bar lako, vidis probas, ne svidja ti se, obrises, pa novi stavis. Za sve ti treba pola sata, da sve isprobas i obrises ;)
Kako se ubacuju ovi skinovi za gt ?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
U prethodnoj verziji si dobio merenje satruacije kiseonika? Jesi probao kako radi?
 
Pokušao sam ovde da pronađem postove o Amazfit GTR-u od 47 mm,ali me strpljenje izdalo.
Da li neko koristi ovaj smart watch i ako može da napiše neke utiske o korišćenju istog.Već duže vreme ga merkam i u tom cenovnom rangu nameće se kao best buy rešenje.
Ukoliko imate neki drugi predlog vrlo rado ću ga pročitati.

Послато са Nexus 7 помоћу Тапатока
 
Baci pogled na post #4641 ako već nisi. Odličan u tom cenovnom rangu Amazfita, jedino ako te ne smara da ga puniš svako veče, meni je legao odlično, veoma sam zadovoljan posle manje od mesec dana upotrebe. Stavio sam mu metalnu narukvicu i podigoh mu ozbiljnost za lestvicu. Eto kao alternativa. Overi i Reddit Wear OS sekciju, ima dosta Fossil korisnika tamo ako ti se učini zanimljivim.
 
Meni vec 10,15dana stoji ovo u Huawei apk.. da li je to neki bug ili normalno stanje ?

uploadfromtaptalk1586224377748.jpg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izgleda. Meni isto tako. Kad se vratim na prošlu verziju aplikacije nema error, ali kaže nema update-a.
 
GT2: sad sam otvorio da proverim za update software i vidim da imam galeriju watchfaces koju ranije nisam imao u Health. Otvorim, instaliram neki random i evo ga pojavio se na satu.
Prošle sedmice sam imao problem,pa je aplikacija bagovalail I sat nije radio notifikacije. Tada sam odradio reinstal aplikacije i ove opcije nije bilo. Sada je vidim.
Moguće da je samo nisam.primetio.
 
Koji region? Koja verzija aplikacije?
 
Pokušao sam ovde da pronađem postove o Amazfit GTR-u od 47 mm,ali me strpljenje izdalo.
Da li neko koristi ovaj smart watch i ako može da napiše neke utiske o korišćenju istog.Već duže vreme ga merkam i u tom cenovnom rangu nameće se kao best buy rešenje.
Ukoliko imate neki drugi predlog vrlo rado ću ga pročitati.

Послато са Nexus 7 помоћу Тапатока
Ја користим ГТР, и могу ти рећи да сам презадовољан сатом. Имам га пола године, ни једном нисам имао неки проблем са сатом. Батерија је оно што ме одушевљава, безмало три недеље са једним пуњењем траје. Нон стоп је блутут везом повезан са телефоном, све нотификације и аларме уредно пријављује. Пре него што сам се одлучио за овај сат био сам помало скептичан, али после 2 дана упознавања мало је рећи да сам одушевљен. Ово је наравно моје субјективно мишљење. Све оно што је мени битно овај сат поседује. По мом мишљењу бест бај, однос уложено- добијено 10+. Трајање батерије 10++. Топла препорука од мене.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Koji region? Koja verzija aplikacije?

GT2
Aplikacija je 10.0.4.509, skinuta sa Play Store.
Region telefona mi je Srbija, jezik engleski. Jel i aplikacija ima svoj region?
Kada mi se bila zatupela Health aplikacija, ostao sam bez svih podataka u Health, osim poslednjih nekoliko dana koji su bili u satu. Džabe što je bio unet nalog.
Posle sam radio reinstall aplikacije i nalog sam uneo preko WiFi, ne preko 4G. To mi je Kidence rekao. A aplikaciju sam pokrenuo u airplane modu. Nikakve regione nisam dirao.

Ima bespotrebno mnogo watchfaces, ali kad skrolujem, izgleda da počne da ih ponavlja, ali nije da sam obrnuo krug, već kao da ih nešto random ponavlja. Nemam skrol bar sa strane. I uglavnom su užas šarena, ali našao sam jedno koje mi se sviđa. Digitalno, ali mi ne deluje loše. Tako da sam posle 4 meseca promenio ono default :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20200407_163924_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20200407_163924_com.huawei.health.jpg
    231.2 KB · Pregleda: 147
Ti imas Huawei telefon.. ?
zato i nemas bagova :)

Istu verziju i ja imam sta god radio stoji network error.
Da nece mozda da me teraju da intaliram huawei servise ili otvorim njihov account da bi radilo? Kinezi [emoji102]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni se pojavio taj network error, iz čista mira. Predpostavljam da mi se ovo sa watchface pojavilo posle reinstalacije, ima bar 2 sedmice.
I uopšte se ne bih iznenadio da sutra nestane. Ceo Huawei sistem me podseća baš na ono na šta pomislim kada mi neko kaže "idem kod Kineza" ili "kupio sam na Aliju". Ili kada slušam ženu kako p¡zdi na kinesku medicinsku opremu koju dobijaju poslednjih nekoliko godina.
U jednoj reči: nepouzdano.
 
Ja imam 10.0.4.309, a ne 509 kao sto je kod tebe.

Ako si prosao kroz airplane mode, na pocetku si imao da biras region, verovatno USA. Ja ni ne mogu da biram region, sem ako ne instaliram HMS, to stavim samo ako stavljam custom watchface-eve.
 
Nop, nije bilo izbora regiona. Huawei. Mož' da se desi, a ne mora da bIde. Da li je moguće negde u Health da proverim taj region? Nisam sad uspeo da nadjem tu informaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno