Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moreee... neću više da se mlatim sa honor/huawei, nek idu svojim putem a ja ću svojim. Odustajem od gs pro, uzeću nešto pravolinijski, što odmah radi, i ne moram da razmišljam o kompatibilnosti i budženju na bilo kakav način. Hvala svima na pomoći... (izvinite malo sam se iznervirao :) )di
 
Стигла МоКо 9$ за gt 2 pro. Батерија 23%[emoji123] 12 дан.
60f4ef6fd02144d88f8721dde3f65797.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Razmisljam da predjem na s21 ultra kada izadje. Interesuje me kako funcionise GT2 sa Samsung telefonima?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Стигла МоКо 9$ за gt 2 pro. Батерија 23%[emoji123] 12 дан.
60f4ef6fd02144d88f8721dde3f65797.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Deluje zanimljivo.
Meni ova metalna sa Alija vec skoro drugi mesec sluzi, deluje ok kvalitet:
07064cf308ea184b8961c2e3ee23f567.jpg
259b4cb9bd1f93a73ac829f7a69f2f05.jpg


Sent from my OP7T
 
Fino čuči ta metalna. Kakav je kvalitet?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Fino čuči ta metalna. Kakav je kvalitet?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Za sad je ok. Poteska je, nema tragove grebanja a kacio sam par puta u zid i predmete.

Sent from my OP7T
 
Treba mi pinout za amazfit stratos 2 punjač ako neko moze da mi napise?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Razmisljam da predjem na s21 ultra kada izadje. Interesuje me kako funcionise GT2 sa Samsung telefonima?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Drugar ima GT2 uparen sa S20, kaze da mu sve radi ok, nikakve probleme nije imao.
 
Poslednja izmena:
Meni mw2 sa a71 radi normalno.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Za sad je ok. Poteska je, nema tragove grebanja a kacio sam par puta u zid i predmete.

Sent from my OP7T
Ne volim te teške dosta mi Citizena Navihawk[emoji1787] ali fino izgleda.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da li neko koristi GTR 2? Kakvi su utisci?
Mozda neko poredjenje sa GT2? [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Da li neko koristi GTR 2? Kakvi su utisci?
Mozda neko poredjenje sa GT2? [emoji4]
Istekao edit. Moze poredjenje i sa Honor GS Pro ako je neko imao priliku da koristi sva 3 modela sata. Mogu i utisci samo za taj model, posto vidim da im je cena na KP dosta slicna. [emoji4]
 
Da se nadovežem, zagrejao se dobro i gt 2 pro i stao da se puni na 41% tako da sam skinuo oba i vratio na nativne punjače.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da se nadovežem, zagrejao se dobro i gt 2 pro i stao da se puni na 41% tako da sam skinuo oba i vratio na nativne punjače.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Ne igraj se sa tim..
Imas na YT testove koji punjaci rade dobro na kojim satovima.
Za Pro nisam siguran, ali GW mora da se puni na Samsung punjacima - svaka druga varijanta rezultira pregrevanjem. Ovo je informacija sa testova, ja nisam probavao.
Takodje, GW mozes puniti riversnim punjenjem na ledjima telefona samo ukoliko je telefon Samsung (ovo sam probao, zaista radi samo sa Samsung telefonima).
Licno koristim Samsung wifi power bank, i GW3 se puni bez ikakvih problema, istom brzinom kao i native punjac. Nema nikakvog grejanja.
Da li bi ta baterija radila i sa GT2 pro, ne znam.

U svakom slucaju, cim ti se sat jednom pregreje na punjacu, vise ga ne stavljaj na taj punjac.
 
Poslednja izmena:
... GW mozes puniti riversnim punjenjem na ledjima telefona samo ukoliko je telefon Samsung...
Kažu to je zbog specifičnog prečnika kalema za punjenje koji se razlikuje kod drugih telefona a kod Samsungovih ima dodat.
Isto imam Samsung power bank i tu radi...
 
Zato Samsung power bank i puni GW, jer kao i telefon, ima optimizovane kaleme.
Ima kolega neki Baseus bezicni punjac, telefon se puni, ali GW nece.
 
Ne znam da li neko deli moje misljenje ali, mislim da je kupovina pametnih satova neverovatno bacanje para.

Npr,

Kupio sam GT2 za 200e u junu prosle god. On sad ne verujem da vredi ~120e. Kad mu istekne garancija kostace 70-80€ max. To je bukvalno baceno 200e za nesto bez cega se apsolutno moze, i za te pare sam mogao da kupim vrhunski klasican sat koji ce drzati vrednost deceniju celu. U medjuvremenu ce izaci milion novih modela koji ce nas vuci da promenimo, doplatimo, a promene su mizerne uglavnom, kao sto je slucaj sa telefonima. Jedino da se kupi sat i nosi nekih 5-6 god dok ne crkne. A i pitanje koliko moze da izdrzi posle isteka garancije. Baterija npr, mora da popusti.

Msm, imam ja para da ispratim da doplacujem po 100/200/300e godisnje za noviji tel i isto toliko za sat, ali se polako osecam kao ovca.

Toliko od mene, da izbacim to iz sebe [emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Nevezano za smartove, interesuje me pod kakvim vrhunskim klasičnim satom smatraš sat od 200€?

To je vrlo subjektivno šta je nekome vrhunsko kada su u pitanju klasični merači vremena.

Nekome je vrhunski sat Fossil ( ili brendovi pod Fossilom ), Festine itd od 150-200€, drugima su vrhunski satovi koji koštaju kao stan od 80m2 u Beogradu (...i skuplje )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nevezano za smartove, interesuje me pod kakvim vrhunskim klasičnim satom smatraš sat od 200€?

To je vrlo subjektivno šta je nekome vrhunsko kada su u pitanju klasični merači vremena.

Nekome je vrhunski sat Fossil ( ili brendovi pod Fossilom ), Festine itd od 150-200€, drugima su vrhunski satovi koji koštaju kao stan od 80m2 u Beogradu (...i skuplje )


Sent from my iPhone using Tapatalk
Skroz nebitno za smart satove sta ja podrazumevam pod vrhunskim satom.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
@nidzakv

Poređenje ti nema veze sa vezom. Kažeš kupićeš nešto bez čega apsolutno možeš. Sa tvog stanovišta sasvim ok ali drugi ga kupuje jer bez njega "ne može", treba mu pored sata praćenje aktivnosti, otkucaji srca, spavanja itd. To klasični satovi nemaju.
 
Poslednja izmena:
Zato sam i napisao da je to samo moje misljenje.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
@nidzakv

Apsolutno. Svako ima pravo na svoje mišljenje, nego spominješ nekakav "vrhunski" klasični sat za 200€ u temi o smart satovima, pa nas interesuje na koji si tačno mislio [emoji849]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ne igraj se sa tim..
Imas na YT testove koji punjaci rade dobro na kojim satovima.
Za Pro nisam siguran, ali GW mora da se puni na Samsung punjacima - svaka druga varijanta rezultira pregrevanjem. Ovo je informacija sa testova, ja nisam probavao.
Takodje, GW mozes puniti riversnim punjenjem na ledjima telefona samo ukoliko je telefon Samsung (ovo sam probao, zaista radi samo sa Samsung telefonima).
Licno koristim Samsung wifi power bank, i GW3 se puni bez ikakvih problema, istom brzinom kao i native punjac. Nema nikakvog grejanja.
Da li bi ta baterija radila i sa GT2 pro, ne znam.

U svakom slucaju, cim ti se sat jednom pregreje na punjacu, vise ga ne stavljaj na taj punjac.

[emoji106] da tako sam i uradio. Čudno jer bi satovi trebalo da povuku koliko im treba bez pregrevanja, ali izgleda nije tako.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Interesantna stvar oko bezicnog punjenja. Meni Galaxy S2 classic lepo radio na note 10 reverse wireless charging, dok na s10+ i na p30 pro nije hteo. Krene da se puni kad ga namincanis, pa prestane posle 15ak posto i pregreje se. Zato sam i uvek koristio samo original punjac. Bezveze.
 
A šta ti je dosadilo, kakvo drndanje? Ja sam instalirao modovanu aplikaciju i radi normalno, skinem wf sa telegrama i kroz aplikaciju instaliram na sat. Nema nikakvog drndanja.

Dajte link za tu modovanu i uputstvo.. Jednom sam primetio da je neko spominje kao ima par stana unazad... Ja se vrnuo 20 i nisam nasao.

Ps eto ti sad, citam po sata unazad i nadjem ali kolko vidim ne moze sa huawei fonom modovana app... P30pro...
 
Poslednja izmena:
Ekipice, preporuka za sat kojem drži baterija i dobar je za treninge? Ja sam dao drugu mišljenje ali on je zapeo za Samsung Watch 46mm, ja nosim GT 2e i baterija je neuništiva. Cene su im tu negde ali kako hoće i SpO2 da ima mislim da Watch 46mm to nema a GT 2e kod mene ima.
 
Pozdrav narode. Imam GT uparen sa iphone telefonom,ali nemam u huawei health opciju da za watch face. Da li jos neko ima ovaj problem i kako da to resim?
 
Mislim da ne možeš na iPhone-u da središ to jer ti treba modovana aplikacija. Android ima tu mogućnost, a na Huawei telefonima je by design sa wf opcijom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno