Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo pre ga uparim sa drugim telefonom p30 lite i isto se ponasa. Nema temperature i na aplikaciji ne moze da se uradi update sata posto je mreza error.
 
Probao sam restart sata i ponovo sam instalirao aplikaciju i nista. Sve je radilo do pre 3 dana normalno. Samo od jednom stade ali vidim da nisam jedini tako da se nadam da je nesto do njih i da ce se to samo resiti.
 
Problem resen na vec poznati nacin :

-deinstalirati postojeću aplikaciju zdravlje
-ugasiti gps
-ukljuciti aeroplane mod
-ukljuciti bluetooth
-ukljuciti wifi
-skinuti opet aplikaciju iz prodavnice
-PRILIKOM INSTALACIJE ODABRATI SAMO ZEMLJU UJEDINJENO KRALJEVSTVO (Velika Britanija) i to je to.
 
Probao sam restart sata i ponovo sam instalirao aplikaciju i nista. Sve je radilo do pre 3 dana normalno. Samo od jednom stade ali vidim da nisam jedini tako da se nadam da je nesto do njih i da ce se to samo resiti.
Problem je u sledećem.... Aplikazija Zdravlje ili Huawei healt se automatski azurira preko Huawei prodavnice tj App gallery na verziju koja je bagovita. Uraditi sledeće...
Resetovati sat

Obrisati podatke aplikacije Zdravlje (Huawei healt)

Deinstalirati aplikaciju Zdravlje

Zatim u aplikaciji App gallery isključiti u podesavanjima automatsko ažuriranje aplikacija

Instalirati aplikaciju Zdravlje iz Google play i ne pokretati je

Ukljuciti Airplane mod, wifi, bluetooth i gps

Pokrenuti aplikaciju, upariti sat

Na ovaj način će se ponovo pojaviti onih par skinova iz aplikacije i sve ostalo će raditi ok...

NIKAKO NE AZURIRATI APLIKACIJU PREKO HUAWEI APP GALLERY jer je verzija odatle bagovita...

Nakon ovoga normalno isključiti airplane mod tj sve vratiti u normalu i aplikaciju koristit najnormalnije

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
^
probacu ovo gore mada sam ja na iosu

Kod mene trusleep poceo neobicno dugo da se sinhronizuje sa healt aplikacijom na telefonu.Sinhronizacija napreduje po 3% i treba citava vecnost dok dodje do 100%!Pre je sve radilo normalno.
 
Poslednja izmena:
Može predlog za smartwatch do 150€, može i polovan. Ok mi je samsung s3, jedino bi želeo da baterija traje duže.

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Može predlog za smartwatch do 150€, može i polovan. Ok mi je samsung s3, jedino bi želeo da baterija traje duže.

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
Za te pare (+20) možeš i dobar Galaxy Watch polovan...GT2 takođe, samo prati oglase ovde i na KP i naleteces...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koliko posto baterije je normalno da nestane u toku noci dok je telefon odlozen, iskljucen wifi, lokacija, puls na rucno merenje, ukljucen BT...? Galaxy Watch 42mm
 
Meni na GW 46 ode oko 5% kada ga ostavim kao ti.
Kada uključim power saving I airplane mode, ode oko 1%.
Predpostavljam da bi na 42 to bilo malo više zbog manje baterije

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Dobro je... Otislo 5%, to je inace od supruge rose/gold, mislio sam da je previse i da je baterija pri kraju....a inace je LTE model, pa sa ukljucenim mobilnim podacima i ostalim LTE opcijama srce bateriju samo tako, dok sam se setio to da iskljucim jer ne vrede te opcije ovde..
Danas treba da pazarim za sebe 46-icu, pa zbog toga testiram prvo zeninu 42-ku :)
46mm bi trebalo da drzi jos bolje?
 
46 mm izgura 4 dana, bez problema. Zavisi kako ko koristi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni izgura 6-7 dana, računaj minimum 4 dana u svakom slučaju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Naslednik GW možda 11.02... Ima već 1.5 od kada je prethodni flagship izašao... Vreme je...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sta uzeri posle Garmin fenix 3 od istog prouzvodjaca, ima neko preporuku?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
945 forerunner ili fenix 5 saphire možda?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Preko amazon.de Huawei watch GT2 kosta 180e isto je i na mediamarkt.nl slicna cena

Kod nas 34000 dinara a na KP 200-220e
 
Dobro je... Otislo 5%, to je inace od supruge rose/gold, mislio sam da je previse i da je baterija pri kraju....a inace je LTE model, pa sa ukljucenim mobilnim podacima i ostalim LTE opcijama srce bateriju samo tako, dok sam se setio to da iskljucim jer ne vrede te opcije ovde..
Danas treba da pazarim za sebe 46-icu, pa zbog toga testiram prvo zeninu 42-ku :)
46mm bi trebalo da drzi jos bolje?
6 dana uz power saving I airplane mode noću. 4-5 dana bez toga, lagano

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
945 forerunner ili fenix 5 saphire možda?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
E taj 945 sam i ja gledao preko neta, deluje mi skladniji od fenix 5. Valjalo bi ga videti uzivo, gde ima najbolji izbor kod nas? Npr hteo sam 245 model, jako skladno izgleda medjutim na mojoj ruci deluje mali, steta.
A nesto od Sunnta? Jel u rangu Garmina?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sta uzeri posle Garmin fenix 3 od istog prouzvodjaca, ima neko preporuku?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ja bih uvek išao na poslednji model, tj fenix 6. Ako je budžet problem, sačekao bih da sakupim.
Ako sada uzmeš fenix 5 (ja ga imam), iz istih razloga ćeš, kroz 6 meseci, pitati za novu zamenu.
fenix 3 je i dalje itekako upotrebljiv, praktično za sve sportove.
S'druge strane, mislim da safir nije neophodan. Kupio sam gorilla glass na AE, stavio ga, mrdnuo nije (1,5 god).
 
E taj 945 sam i ja gledao preko neta, deluje mi skladniji od fenix 5. Valjalo bi ga videti uzivo, gde ima najbolji izbor kod nas? Npr hteo sam 245 model, jako skladno izgleda medjutim na mojoj ruci deluje mali, steta.
A nesto od Sunnta? Jel u rangu Garmina?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Skladniji, laksi (po meni i lepši). Naravno i tu je naslednik izašao (ili izlazi) ali ako ti je fenix 3 radio posao, ovaj će još bolje. Nema ni po nemačkoj svih satova izloženih, sumnjam da ćeš kod nas naći [emoji57] Suunto ima takođe odličnih modela...čovek iznad je napisao. Mada po meni, garmin je garmin [emoji56][emoji847]
Ja bih uvek išao na poslednji model, tj fenix 6. Ako je budžet problem, sačekao bih da sakupim.
Ako sada uzmeš fenix 5 (ja ga imam), iz istih razloga ćeš, kroz 6 meseci, pitati za novu zamenu.
fenix 3 je i dalje itekako upotrebljiv, praktično za sve sportove.
S'druge strane, mislim da safir nije neophodan. Kupio sam gorilla glass na AE, stavio ga, mrdnuo nije (1,5 god).
Čekati se može ceo život ;) prodaj mu ti onda 5 i pazari 6...obojica sretni [emoji6] Safir navodim kao mogućnost ako radi neki tipa građevinski posao, gde svako malo mlatiš rukom o nešto.



Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne bih poredio Garmin i Suunto, ni HW a pogotovu ne SW... Daleko je Suunto, ali i ostatak dužine... Naravno, govorim o realitivno maloj niši korisnika kojima je fitness br.1...Za ostale, tu su Apple, Samsung, Fitbit, Huawei, i tako dalje...
(Da ne bude zabune, govori korisnik iz te "ostale" grupe)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E taj 945 sam i ja gledao preko neta, deluje mi skladniji od fenix 5. Valjalo bi ga videti uzivo, gde ima najbolji izbor kod nas? Npr hteo sam 245 model, jako skladno izgleda medjutim na mojoj ruci deluje mali, steta.
A nesto od Sunnta? Jel u rangu Garmina?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Razmisli o Fenix 5x plus ili običan 5 plus sad im je pala cena zbog 6-stice a mala je razlika između njih.Kod Fenix 6 su dosta stvari usrali pa pazi koji tačno model uzimaš samo pro verzije su kompletne.
 
Jel koristite neke zastite za satove?

Danas sam porucio staklo za GW 46mm i 42mm, porucio bih i onu silikonsku zastitu, za 46mm nalazim, za 42mm nigde nema..
 
Forerunner 945 ili Garmin Fenix 6 PRO, sta mislite?
 
Jel koristite neke zastite za satove?

Danas sam porucio staklo za GW 46mm i 42mm, porucio bih i onu silikonsku zastitu, za 46mm nalazim, za 42mm nigde nema..
Ja sam uzeo to staklo za gw 46mm isto, stiglo mi pre 3 meseca fazon, nisam stavio na kraju.
Nema potrebe iskreno, dovoljno je zaštićen ekran onim prstenom okolo.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel ok radi touch sa staklom? I ja se iskreno fazmisljam za taj silikon...nego ovaj prsten nam je bas na "udaru", cini mi se da se moze lako ostetiti..nema za to neka zastita?
 
Ja imam staklo i odlično je. Ne primeti se i touch radi normalno. Za prsten imaš silikonsku navlaku, imam i nju, ne uvećava nešto gabarit tj ne primeti se, sat izgleda potpuno crn. Ali... teže je okretati prsten, moze ali nije to to. Nekad je stavim, nekad nosim bez nje.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno