Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lep je taj gtr2[emoji106]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ja pazarih Samsung Galaxy Active 2 Stainless Steel varijantu. Samo da mi stignu silikoni sa Ali-a.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Hvala al nema na cemu... Ne radi tj nece da se instalira

Ps poser.. m se na ovo sto sam i pokusao, sad vise na fabrickoj nemam uopste hiawei prodavnicu vec samo bidjave free i to par desetina komada������
Obrisi Health app i HMS core
Instaliraj opet HMS core sa Google play, pa instaliraj modovanu app. Kod mene sve radi. Samo ako neko zna gde ima najveći izbor WF za Huawei Honor, pa da mogu da ih ubacim u Health.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Obrisi Health app i HMS core
Instaliraj opet HMS core sa Google play, pa instaliraj modovanu app. Kod mene sve radi. Samo ako neko zna gde ima najveći izbor WF za Huawei Honor, pa da mogu da ih ubacim u Health.

Sent from my Mi10T using Tapatalk

Na Telegramu ima nekoliko grupa za wf.
 
Obrisi Health app i HMS core
Instaliraj opet HMS core sa Google play, pa instaliraj modovanu app. Kod mene sve radi. Samo ako neko zna gde ima najveći izbor WF za Huawei Honor, pa da mogu da ih ubacim u Health.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
Nece da more, napisah da je fon p30 pro... I hms core nema opciju deinstalacije, znaci ne radi na huawei uredjajima... Tvoj je vidim mi10t zato i mozes radis sta oces...
 
Na Telegramu ima nekoliko grupa za wf.
Sa telegrama neće da učita nijedan WF, kaže unsupported format, dok iz browsera sa amazfitwatches sve što skinem radi.
Evo i fajlova gde ja ne vidim razliku, ali ovaj SAMA radi, dok npr ovaj drugi je unsupported format [emoji1751]





Sent from my Mi10T using Tapatalk
 

Prilozi

  • IMG_20210120_235433.jpg
    IMG_20210120_235433.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 88
  • IMG_20210120_235454.jpg
    IMG_20210120_235454.jpg
    47 KB · Pregleda: 84
Poslednja izmena:
]Prebaci ga iz DL foldera u bilo koji drugi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Haha koja glupost... Sad radi, hvala!

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Da se hvalim ali ne videh da još neko koristi [emoji2955]
c3f2deb8bffc72d290ad16948c7e12fb.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Cestitke, prelep sat! [emoji4]
Za pocetak, kakav je kvalitet narukvice? To moze odmah da se vidi.
Cekamo neke detaljnije utiske o svemu ostalom. [emoji4]
 
Ja sam planirao da uzmem GTR2 ali mi je tad za istu cenu upao GT2Pro. Verujem da si zadovoljan uređajem ali svakako čekamo utiske.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Mi watch, da li je neko probao?
75158cd5f7d1e642efaa6b9084fe61d6.jpg


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zahebali se jednom i umesto 269€, napisali 169€. Kupio prvo preko najvećeg lanca tehnike koji su vratili pare uz izvinjenje a ja u međuvremenu uzeo i preko Amazona, koji su ispostovali narudžbine i prodali za te pare. Bese to pre Black friday, Nemačka je u pitanju.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko su tacni ovi senzori, konkretno na GW 46mm? Puls u mirovanju 111, stress levwl na max [emoji854]
Slika od danas, sad jos malo u desno...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
15cbcdb951b6a816c5a3facb6378faf5.jpg
 
Po meni na GT2 najtacnija informacija. Doduse, nemam pojma kako radi.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Taj stress je najveća glupost ikada, ne znam kome je palo na pamet da stavi to na sat uopšte.


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Koliko su tacni ovi senzori, konkretno na GW 46mm? Puls u mirovanju 111, stress levwl na max [emoji854]
Slika od danas, sad jos malo u desno...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
15cbcdb951b6a816c5a3facb6378faf5.jpg
To nije psihički stres već fizički [emoji16]

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko gde može da se skine ovaj WF za Huawei/Honor??



Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Koliko su tacni ovi senzori, konkretno na GW 46mm? Puls u mirovanju 111, stress levwl na max [emoji854]
Slika od danas, sad jos malo u desno...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
15cbcdb951b6a816c5a3facb6378faf5.jpg
More tačno je to. Ja kad se iznerviram isto mi zabode tako u full.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Koliko sam skapirao, meri stres na osnovu broja otkucaja i drhtanja ruke (senzora). Kada držim ruku mirno na stolu onda opadne...
 
Ja vam kazem da na GT2 to daje neverovatno tacne podatke. Bar meni.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ja vam kazem da na GT2 to daje neverovatno tacne podatke. Bar meni.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Jedino što nema veze sa životom je sleep time ali to nije ni za očekivati.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jedino što nema veze sa životom je sleep time ali to nije ni za očekivati.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Pa da. U sustini ja smanjim jedno pola sata. Plus ne registruje ona mini budjenja nocu vec samo kad ustanes da pijes vodu isl. Ruku na srce, to je obican sat, algoritmi i ostale PM....

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
čekaj pričate o Huawei GT2?

Amazfit GTR 2 bar što se tiče spavanja radi bez greške. Ono za duboki san ne garantujem ali kad god se probudim on to evidentira, bar za ovih par dana korišćenja

Neko je pitao za narukvicu. Oni je vode kao kožna ali ovo može biti samo veštačka koža. Sa Pace 2 sam imao silikonsku orginal i kožnu sa alija koja je bila pun pogodak. Ali ali je sad noćna mora.
Ova je po meni bolja od silikonske ali videćemo koliko će trajati. Mislim to najviše zavisi od toga koliko se ko znoji i da li povremeno skida ili ne sat
 
Zašto postavlja ona psihološka pitanja onda?
Ne znam, meni nije postavljao ništa al znam kad brzo se popenjem na treći sprat, stres raste, bem li ga, sa druge strane piše da ne meri kad registruje da spavamo i kad imamo aktivnost.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno