Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko ima problema sa Samsung S3 Frontier u vidu da mu ne rade senzori za budjenje ekrana na pokret ruke, senzor za broj koraka i senzor za merenje pulsa? Verzija softera je Tizen 4.0.0.7
Na raznim forumima vidim da ljudi imaju problema nakon updatea na ovu verziju?
Pozovi *#0#* iz dialera, tamo imaš sensors pa vidi šta se dešava. Tj da li rade uopšte ili piše fail samo

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel ti nije tesko da napises kakva je vibracija za alarm? Ako si imao MiBand 2 ili 3 mozes da uporedis sa njima?
Imao Mi Band 2,3
Trenutni vlasnik Mi band 4,sa kojom spavam i koja me budi.
Jača je vibracija na T-rex od Mi band 4.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Neko je ovde pominjao vibraciju na GT-u, da je slaba... Mene već mesec dana budi samo sat, telefon više ne koristim u te svrhe. Nije se još dogodilo da ne osetim i da se uspavam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I mene budi bez problema i kad je na ruci i kad je na polici. E sad, ne znam dali bihi u nekim bucnim sredinama propustio poziv nekim slucajem, nije mi se desavalo do sada.

Tapatalk from Poco loco
 
Na aplikaciji telegram imate najbolji izbor skinova
Naziv je Digital Retro? Ne vidim ga na listi za GT2.
I ja volim jednostavne satove, ali sam se navikao na GT2 na jednu digital temu, sa svim ovim informacijama, ima i neke besmislene stvari više, pa bih tako izbacio.

Zimus mi je baš nedostojao altitude podatak na always on ekranu. A tada nisam imao mogućnost da instaliram wf osim onih nekoliko u satu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I mene budi bez problema i kad je na ruci i kad je na polici. E sad, ne znam dali bihi u nekim bucnim sredinama propustio poziv nekim slucajem, nije mi se desavalo do sada.

Tapatalk from Poco loco
Ja ustajem u 04h, radim od 07-15h i 7h30min sam na nogama + dve pauze od 20 i 10min. Sad ne treniram jer imam povredu ruke, ali dok sam trenirao i to dodas na ono gore + nekad se vidis sa nekim pa prosetas po gradu i onda uvece legnes. U tim situacijama moze da se desi da me ne probudi jer budem dosta umoran.
Ja sam uvek za svaki slucaj stavljao telefon pod jastuk i prebacim na aiplane mod i ugasim zvuk tako da samo vibrira ako me ne probudi MB2 onda telefon pomogne.
Vidim da je dosta njih ovde u temi spomenulo da GTR ima bas jaku vibraciju dok za GTS nema komentara i Jaza rece da je T-Rex isto dobar na tom polju. Ti i kolega @3bl iznad kazete da je GT takodje dobar za te stvari ja vam naravno verujem. Gledam da uzem nesto da ima jeku vibraciju i neki strani sajtovi preporucuju G-Shock GD350 pa cu videti. Njega nema kod nas pa bih morao za kes dok ove ostale Amazfit modele mogu kod nas na rate.
 
Poslednja izmena:
Nece da otvori, ali hvala ti.
Verujem ti da je jaka. Ako je jaca nego na MB 2-3-4 onda je to taman.
 
Sta mi predlazete, treba mi casual sat, da ide na casual odecu a bilo bi dobro da ide i uz kosulju i neku elegantniju kombinacuju?

Da l' da gledam neki smartwatch ili da gledam normalne satove? Slab sam na podrucju satova, tehnologija i uopste svega.

Imam Samsung S9 telefon, gledam ovaj Galaxy Watch, nzm kako izgleda uzivo, vise mi je casual nego kombinacija oba pomenutog...
 
U zadnje vreme mi se GT diskonektuje sa telefona tj sa health-a ako nije ukljucen GPS na telefonu ?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Sta mi predlazete, treba mi casual sat, da ide na casual odecu a bilo bi dobro da ide i uz kosulju i neku elegantniju kombinacuju?

Da l' da gledam neki smartwatch ili da gledam normalne satove? Slab sam na podrucju satova, tehnologija i uopste svega.

Imam Samsung S9 telefon, gledam ovaj Galaxy Watch, nzm kako izgleda uzivo, vise mi je casual nego kombinacija oba pomenutog...
Trebalo mi je isto, sportska elegancija, košulje i odela - bez konkurencije Huawei GT2, ali klasik varijanta, 46mm.
Samo menjaš narukvice i watchface po potrebi i uklapaš uz trenerke, kupaći šorc i odelo. [emoji846] Bukvalno.
Nemoj da te zavara "nedostatak" watchface-ova, ima ih dosta sa slikama brendiranih satova koje instaliraš uz malo podešavanja Health aplikacije.

Evo i par random slika sa googla.2068573_watch-gt2-men-brown_ff.jpgScreenshot_20200531_122527.jpgScreenshot_20200531_122547.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala na odgovoru Stefane, lepo izgleda, svidja mi se sto ima koznu narukvicu. Pogledacu onda neke klipove o samom satu, da vidim kakve funkcije nudi i to sto kazes, watchface.

Da li cu moci da ga povezem sa telefonom (S9) za neke dodatne funkcije?
 
Ti baš ništa ne znaš o pametnim satovima? :)
Naravno da ćeš moći da ga povežeš, to je i suština ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l ima negde kod nas online da se poruče kvalitetne narukvice?
 
U zadnje vreme mi se GT diskonektuje sa telefona tj sa health-a ako nije ukljucen GPS na telefonu ?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Vec duže vrijeme ista stvar kod mene.

Cim je OFF lokacija nemam veze sa GT i mobitel, kad ode na ON lokacija poveže se normala.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo i trajanje baterije na Amazfit T-Rex.

9 dana od punjenja,22 posto baterije ostalo.Večeras ide na punjač.
Sve pouključivano od 06:00-21:00,detekcija pulsa na 5 min,lokacija,obaveštenja.

Što de mene tiče,prezadovoljan sam sa trajanjem baterije.
a2f8877ab6a2831c88f8d9ff02d4fffd.jpg
1f1c319823464981570554de9352a628.jpg
25bc5be82225ebd30ca1c5529e618f57.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Zašto je Honor jeftiniji ~100€ od GT2?
Trenutno je Honor Magic Watch na akciji sa cenom oko 23k dinara, pričam o zvaničnim cenama, ne o KP varijantama.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
^ To i gledam, u Gigatronu je GT2 na akciji 33.999, a Honor 22.999 :)
 
Honor ima malo drugačiji bezel a hardverski identičan. U isto vreme puštaju update firmware-a i sa istim funkcijama kao za gt2, čak su istog dana dobili spo2 merenje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Нови апдејт за ГТ2,за сада приметих само пар нових изгледа са нивијег модела ГТ2е, свакако лепше од глупости које су до сада избацивали.
 
Нови апдејт за ГТ2,за сада приметих само пар нових изгледа са нивијег модела ГТ2е, свакако лепше од глупости које су до сада избацивали.
Napokon!Screenshot_20200531_202134_com.huawei.health.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Како преузети фајл за скин пребацити на сат? Имам Амазфит ГТР и користим Амазфит апликацију за повезаност телефона са сатом. Када преузмем фајл са овог сајта и покушам да га отворим, обавештава ме да не могу то да урадим.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока

Installation for Android

1. First, you need to install one of the stock watch faces available in Amazfit/Mifit (if you have already installed one, you may skip this step).
2. Open the folder with the downloaded watch face in the file manager with the path:
Amazfit /Android/data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local/
Mi Fit /Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin_local/
There you will find folders with downloaded stock watch faces.
3. Go to any of these folders and find the .bin file. Copy the .bin file name.
Name example: 4lIYUjzg3Vwqt8tJU9sYLeOSqUSAreJNzUxJhxgM.bin
4. Go to the custom watch face and rename it using the name of the standard watch face.
5. Copy the watch face file with the new name and transfer it to the folder from step 3 with a replacement.
6. Open the Amazfit/Mifit app and install the stock watch face, which file you replaced.
 
Da li neko koristi Myki sat za decu i kombinaciji sa Xioami telefonom? Uopste mi ne stizu push notifikacije, u settings sam ukljucio sve sto sam nasao vezano za app i notifikacije. Ne znam u cemu je caka, drugar kaze da njemu na Samsung-u sve korektno radi.
 
Da li i vama ne radi u Huawei aplikaciji Health, watch faces nemam niti jednu sliku .... Nisam ništa dirao niti abdejtovao ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno