Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Već stižu prvi utisci za GW3, kao što sam i mislio, baterija jedva 2 dana... Ok, služi GW i dalje fino, ali čemu ostajanje na Samsung ekosistemu kad ni naslednik naslednika teško da će doneti neko poboljšanje...

Nego, ima li korisnika Garmina VA4 ili Venu, postaju mi sve interesantniji...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

https://www.dcrainmaker.com/2019/09/garmins-vivoactive-4-series-everything-you-need-to-know.html

https://www.sport-passion.fr/test-materiel/avis-revue-test-garmin-venu.php

Ovde su detaljno opisali i poredili sa venu
 
Poslednja izmena:
Komšija ima VA3 baterija 5-7 dana,koristi kombinaciju ekrana i senzora sa boka za navigaciju ,mislim da su na VA 4 senzor izbacili.Mislim da za malo više para na oglasima imaš fenix 6
 
Komšija ima VA3 baterija 5-7 dana,koristi kombinaciju ekrana i senzora sa boka za navigaciju ,mislim da su na VA 4 senzor izbacili.Mislim da za malo više para na oglasima imaš fenix 6
Ma znam, ali su mi i ovako Garmini overkill, jedini razlog što ću ih ponovo uzeti je što nema satova namenjenih opštoj populaciji, sa dobrim HW/SW-om I baterijom od 7 dana...Fenix mi tek ne treba...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Imam problem sa amazfit stratosem,ispraznio se,kad stavim na punjac nista,kad skinem sat samo svetli zeleno na unutrasnjoj strani sata(senzor),ocistio vlaznim maramicama konektor,kad nakacim na komp takodje nista,da li je neko imao slicnan problem?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ostavi ga bar 10 minuta na punjacu pre nego sto probas da ga upalis. Drzi gornje dugme 4 sekunde desnom rukom, levom drzi fige ;)
Javi sta si uradio.
Edit: ako nece to onda probaj oba dugmeta 30 sekundi.
Tapatalk from Poco loco
 
Poslednja izmena:
Ostavi ga bar 10 minuta na punjacu pre nego sto probas da ga upalis. Drzi gornje dugme 4 sekunde desnom rukom, levom drzi fige ;)
Javi sta si uradio.
Edit: ako nece to onda probaj oba dugmeta 30 sekundi.
Tapatalk from Poco loco
Probao i nista,kao mrtav konj,sad ni ne svetli vise senzor.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Onda se baterija istrosila skroz. Proveri punjac, kabl, sve redom. Obrisi kontakte. Nesto mi se cini da se i ne puni uopste.

Tapatalk from Poco loco
 
Jel mogu nekim uredjajem da proverim da li punjac radi?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Jel mogu nekim uredjajem da proverim da li punjac radi?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Probaj na mobilni, instaliraj app ampere se zove, ona pokazuje koliko puni. Dešavalo mi se na starom tel da sporo puni, kad sam proverio, na punjacu od 2A, punjenje išlo 100mA, jedva je punio, zamenio kabl, i odmah se povećalo na 1500mA.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ja i koristim punjac od telefona za sat, samo promenim kabl, u zavisnosti sta punim, tj koji je konektor, tip A ili C. Svi oni daju 5V, samo različitu amperazu, bar svi koje ja imam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Nerazumemo se,ja ga ukljucim u punjac od telefona,pa u usb od laptopa,pa drugi punjac od telefona i nista gde god da ukljucim,reko da li mogu sa unimerom ili slicnim izmeriti one iglice na punjacu od sata?
f501726bb287e07bd276926358851eee.jpg


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Sad mi je jasno o čemu pričaš. Nisam siguran da li možeš unimerom, ne znam kako se ponaša kad nema potrošača prikacenog, da li će očitati neke vrednosti. Sačekaj, mozda se neko vise razumete, pa ti da savet.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Moj ima 2 konektora, pa da se i proba nesto izmeriti, nema sta da se pogreši, kod tebe je 4, što 4, nije mi jasno, jedino da nisu duplirani zbog boljeg kontakta po 2?!?
ccf9cea02f1c10750738e3af0af8d623.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Edit: Proveri da li ti don lepo leze na dok, mrdni ga malo, stisni da legne lepo.

Moze da se premeri.
 
Poslednja izmena:
Nerazumemo se,ja ga ukljucim u punjac od telefona,pa u usb od laptopa,pa drugi punjac od telefona i nista gde god da ukljucim,reko da li mogu sa unimerom ili slicnim izmeriti one iglice na punjacu od sata?
f501726bb287e07bd276926358851eee.jpg


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Evo sad sam izmerio kod mene, uspeo sam da izmerim koliko V daje, kad stavim na unimer na podeok A, ne pokazuje nista, verovatno što nema potrošača prikacenog.

Probaj unimerom, kao i ja, prvo spoljne kontakte, onda unutrašnje.

Napomena, ja sam ovo radio na sopstvenu odgovornost, tako i ti, ne dajem ti 100% savet.
ddbdf2baa662e3f06311ec2f511bb7d8.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Merenje sigurno radi ali nije dock u pitanju. Nalazim po netu gomilu satova koji imaju isti problem. Kontakti na satu nemaju izgleda dobar kontakt sa flet kablom unutra.
Probaj da udaris sat par puta o dlan, nemoj da ga stedis. Desava se da to pomogne.
Ljudi su kupovali i drugi dock i isto se desavalo, tresni ga malo slobodno pa javi da li se puni.

Tapatalk from Poco loco
 
nije ga stedeo, sad ne radi vise :d
 
Evo sad sam izmerio kod mene, uspeo sam da izmerim koliko V daje, kad stavim na unimer na podeok A, ne pokazuje nista, verovatno što nema potrošača prikacenog.

Probaj unimerom

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Baci taj unimer dok nisi izginuo negde sa njim kad tako meris Amperazu
 
Proverio pinove od punjaca i ima struje,verovatno je nesto u satu otislo

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ne nadjoh nigde temu pa ajde da pitam ovde.
Sta od pametnih satova je trenutno najbolja kupovina do 200-ak evra?
 
Polovno galaxy watch. Novo nema ništa za te pare

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Polovno galaxy watch. Novo nema ništa za te pare

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Kolega, nisi gledao skorije cene, itekako može da se nađe i nov za 200-210...Ali, najbolja kupovina je 2-3 meseca star, sa garancijom operatera...To može za 170-180

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Treba mi informacija koji od satova najtacnije meri otkucaje srca i da ima mogucnost da stizu notifikacije i poziv na ios platformi?U igri su gt2,magic 2 ,active 2
 
Poslednja izmena:
Kolega, nisi gledao skorije cene, itekako može da se nađe i nov za 200-210...Ali, najbolja kupovina je 2-3 meseca star, sa garancijom operatera...To može za 170-180

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Kolega, takav sam i uzeo. 3 meseca star za 140€. Nov možda može da uhvati na 200€.

A posle gt2, ne mogu nikako da ga preporučim ako koštaju isto. Za manje para da. Meni osim baterije nema ni jednu jedinu prednost. A i bateriju dopunim svako veče jer skidam sat.
GW je miljama ispred. Mogu da navodim svaku sitnicu ko baš hoće

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno