Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da je dozvoljeno da otvoriš temu za specifičan uređaj ili podgrupu uređaja.
 
ok, ali vidim da su teme za mi bandove u potpuno drugom delu foruma pa zato i nisam bio siguran gde bi bilo najbolje otvoriti temu, recimo, baš za amazfit bip? a on je negde između sata i narukvice...
 
Verujem da svoju temu po broju korisnika zaslužuju S3, Galaxy watch I eventualno GT watch. Ali i gore navedene možemo grupisati po proizvođaču, te da eventualno imamo teme kao Samsung, Xiaomi, Huawei, Garmin wearables itd...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dal moze na samsung smart watchu da se odgovara u vidu glasovne poruke(ne da pretvara glas u tekst posto mi to na srpskom ne radi lol), npr. kao odgovor na poruku sa whatsapp, viber i sl. ap.
 
Pa kada kliknes da posaljes sound, izdiktiras poruku i kliknes send, onda xe te pitati da li hoces da posaljes kao prepoznati tekst ili kao audio.20190710_140113.jpg
 
Kako da najjeftinije nabavim Fossil Explorist HR 4 gen?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Na samsung forumu mi odgovorili da applikacija ne podrzava da saljes glasovne poruke na fb mess. , viber i whatsapp.
Mrka kapa. Moram na engleskom da pricam kako bi se prebacilo u tekst lol
 
Kakva su iskustva u korišćenju Samsung Watch i Iphone telefona? Nesto se razmisljam da predjem sa S10e na iPhone XS pa me zanima da li ima neke drasticne razlike u korisničkom iskustvu.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Uvek je najbolje ostati u okviru istog ekosistema.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^ mislim da apsolutno ništa drugačije neće biti korišćenje sa ajfonom

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel ima kakvih problema kad se galaxy Watch koristi sa huawei telefonima(konkretno p20)? Verov cu huawei watch zameniti sa ovim, pa da znam na vreme ako ne funkcioniše sve kako treba..
 
Kakva su iskustva u korišćenju Samsung Watch i Iphone telefona? Nesto se razmisljam da predjem sa S10e na iPhone XS pa me zanima da li ima neke drasticne razlike u korisničkom iskustvu.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока

Ja koristim Galaxy Watch i XS, pre toga sam koristio S8 sa istim satom. Razlika je u tome sto na iPhoneu notifikacije mozes samo da vidis, ne i da odgovoris na njih (za Viber i Whats ne mozes da procitas poruku, vec samo vidis da ti je neko poslao) i integracija sa Samsung Health je losija nego S8, posto da bi Shealth preuzeo podatke sa sata, moras rucno da udjes u app i povuces na dole dok je sat povezan kako bi se sinhronizovalo sve.

Sve ostalo je manje vise isto, pozivi preko sat rade (ali imas 2 bt signala za isti sat, to trebas podesiti nakon sto uparis sat sa iP). Ja nemam zamerki. Jeste bilo bolje na S8, ali je GW miljama ispred iWatcha po meni tako da vredi tih par kompromisa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakva je baterija na frontieru s3 ,posle update na tizen 4?
 
@zuke, na gear sport je posle poslednjeg update baterija odlicna u odnosu na ranije, tipa 50% bolja. Verujem da je na S3 jos bolja.
 
OK, porucih frontiera ipak umesto galaxy watcha, u suštini samo je baterija ta koja bi me naterala da se odlučim za gw, pa ako bude s3 mogo 2,3 dana, onda cu ga zadržati. Ako bude nešto tipa nijedan ceo dan, onda cu ići dalje ka galaxy Watchu, krenuo sam od huawei gt :)
 
Imam mali problem sa Huawei watch gt satom. Od kada sam ga apdejtoao pre neki dan (sada je 1.0.9.2) ne mogu više da instaliram ni jedan novi skin sata, niti da apdejtujem postojeće skinove. Uvek mi kaže da je nedovoljno memorije. Na koju memoriju misli, ne znam. U telefonu (Mate 20pro) memorije koliko hoćete, a za sat ne znam. Ništa nemam u njemu osim drugih skinova koje sam već instalirao i koji su došli uz sat.. Zna li neko o čemu se radi? Resetovao sam i sat i telefon.
 
Poslednja izmena:
16 mb ima interne nije ni cudo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala. Sat možda sada košta 120e, kada je izašao koštao je 250e u zvaničnoj prodaji, ako se dobro sećam.
 
Da da, eno ga na Amazonu za prime day za 125...
Inače je i kod nas na oglasima malo skuplji...Za te pare, nema bolje...

N960F
 
https://cn.amazfit.com/gtr.html

kakav sat :)

mozda bih mogao da dovucem ga iz Kine ali me interesuje da li je moguce posle fleshovati global rom na njega ? posle u smislu kada ga izbace za globalna trzista.
Nadam se da je neko imao iskustva sa kineskim amazfit uredjajima
 
Znaci cijena od 120 eura opravdava 16 MB rom-a u 2019. godini? Moto 360 star par godina ima 4 GB, ticwatch E 512 MB i tako u nedogled. Interesantno razmisljanje.
Ovaj gtr 47 mm lijepo izgleda :D.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće istovremeno upariti dva android uređaja sa Galaxy watch da od oba prima obaveštenja i pozive?
 
Nije sve u romu ima nesto i u bateriji ,estetici....Inace ovaj amazfit izgleda super,koliko ce imari memorije?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno